Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Jan 12, 2019 12:37 am
Altair mi je večno ista, i glumački i fizički. Nakon toliko sporednih uloga mislim da se s razlogom nije uspela dokopati glavne. Prosto se svojom glumom i pojavom nikako nije nametnula, sve uloge su joj bile slične. Kada bi odgledala nekoliko njenih scena iz različitih telenovela mislim da bi vrlo teško pogodila koja uloga je u pitanju koliko je ona sama bila nepromenjena. Mnogo uloga, a malo pomaka u kvaliteti glume. Fizički mi je simpatična, prosečnog izgleda.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 14, 2019 8:30 am
Što mislite  o Manolu Cardoni?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 250px-Manolo_Cardona_2016



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 14, 2019 8:32 am
Manolo mi je simpatičan, ima izraz lica koji odaje utisak dobre osobe. Gluma - ravna linija - može slobodno čovjek da ga gleda ako ne može da se spava, prispavaće mu se odmah.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 14, 2019 1:41 pm
Manolo Cardona-ima prekrasne plave oći,ali kao glumac-ne sviđa mi se,toćno ovo što Kristina kaže,ravna linija.Glumi sve scene sa istim izrazom lica,ne zna pokazati emocije (sreću,tugu,bijes...) dok glumi,svaku scenu odglumi (sreću,tugu,bijes...) sa istim izrazom lica,potpuno je ravnodušan kad treba odglumiti neku reakciju,isti je kao kad normalno razgovara,čak ni u scenama kad se svađa s nekim,ne zna niti vikati i povisiti glas,baš ravna linija,gluma 0 bodova,emocije 0%.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 14, 2019 11:09 pm
Ne znam šta da kažem. Toliko mi je proziran da nemam nikakav komentar na njegovu pojavu.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 14, 2019 11:59 pm
Ja sam Manola Cardonu gledala u samo dvije telenovele;Marina i Ciganke (Gitanas) i u oba dvije serije je bio isti;glumio je kao robot (samo je izgovarao tekst),u svakoj sceni isti izraz lica,bez emocija i pokazivanja osjećaja.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 16, 2019 10:41 am
Što mislite  o Barabari Mori?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Kites+European+Premiere+Inside+Arrivals+PF7OdQEB-yYl



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 16, 2019 10:47 am
Kao i većina, prvi put sam je gledala u "Rubi" gdje je bila sjajna. Toliko je uvjerljiva da djeluje da je Rubi stvarna. Ne znam kakva je kao klasična pozitivka, jer njene ranije uloge nisam gledala, ali je odlična glumica. Pokazala je to i u filmovima i u seriji Dos Lunas. Drago mi je što je otišla dalje od sapunica. Lijepa je sa interesantnim crtama lica, izuzetno zgodna i simpatična. flower Djeluje mi kao osoba koja živi život bez opterećenja što će ko reći, što će ko misliti, jednostavno je ono što jeste.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 16, 2019 11:36 am
Bárbara Mori-gledala sam ju samo u Rubí gdje je bila fenomenalna,meni ona ima prekrasne zube;savršeno ravni i snježno bijeli zubi-ja bi htjela imati takve zube Sad Crying or Very sad.Žao mi je što je napustila telenovele.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 16, 2019 11:29 pm
Obožavam je I love you

Djeluje mi kao osoba koja živi život bez opterećenja što će ko reći, što će ko misliti, jednostavno je ono što jeste.

Upravo. Neopterećena je, puna zdravog samopouzdanja, pozitivne energije i ljubavi prema životu. Za nju bih rekla da je od onih osoba koje su sjajna podrška i motivacija ljudima oko sebe. Plus, deluje mi da je širokih shvatanja i da ne robuje predrasudama, i da joj je forma nebitna u odnosu na suštinu. Vidi se da je Vodolija u horoskopu, prilično tipična Very Happy I sve to je čini izrazito šarmantnom i karakterno dopadljivom. flower

Prezgodna je i prelepa, a posebno volEm njene mačkaste zelene oči I love you Glumački je jaka; filmovi, Dos Lunas, Rubi...nigde me nije razočarala, naprotiv. I love you

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 24 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum