Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Dec 11, 2019 1:58 pm
123. Aylin Mujica

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Aylin-mujica

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Dec 11, 2019 2:06 pm
Ne mogu da vjerujem da nije bila do sada. Laughing

Draga mi je Aylin, dobra je glumica. Standardno dobra kao negativka, mada najčešće ista, a  u "Marini" mi je bila dobra i kao pozitivan lik. Realno mi nije neka ljepotica. I pretjerala je sa silikonima tako da mi čak i ne djeluje zgodno, samo "napucano".  U svakom slučaju simpatična mi je i volim je vidjeti u serijama. A nisam baš dugo, još od Los Miserables.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Dec 11, 2019 11:06 pm
Da, meni je kod nje najveći problem što mi je u svakoj ulozi ista, poput Danne Garcije. Znači, ne odradi ona posao loše, ne bude neuverljiva, ali ne primećujem razliku u načinu iznošenja mnogobrojnih negativnih likova koje je glumila.

Nije mi lepa, samo je silikonski atraktivna Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 245301646 Ali kao ličnost mi je skroz okej.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 12, 2019 4:41 pm
Aylín Mújica-odlična kao negativka,zadnje sam ju gledala jako davno,u telenoveli Aurora (2010/11.god),ali kao pozitivka me nije baš pretjerano oduševila.Inaće mi je draga glumica
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Dec 14, 2019 4:50 pm
Aylin Mujica - draga mi je njena pojava iako se slažem da je kao glumica uglavnom ista u svojim ulogama. Fizički jeste atraktivna, no jasno je da sve to duguje mnogim zahvatima na telu. Da nije toga mislim da bi bila prosečnog izgleda jer nije neka lepotica. Za svoje godine vrlo dobro izgleda.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Dec 15, 2019 2:36 pm
124. Dulce Maria

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Dulce-maria-santa-fe-2015-billboard-650

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Dec 15, 2019 2:43 pm
Dulce mi je draga i simpatična. Prije svega je volim kao pjevačicu, baš ima specifičan, jak glas. Šteta što nije više postigla u solo karijeri. Imam utisak kao da nije znala da je vodi kako treba, i da nije imala prave ljude oko sebe koji ću joj praviti ozbiljnije i bolje pjesme. A talenta joj ne fali. Ona je čist dokaz da talenat nije presudan.  Da dodam još da obožavam pjesmu No pares. Very Happy

Teško mi je da je ocjenim kao glumicu jer mi je najpoznatija kao Roberta. Ok, bila je i tu dobra, ali nije da je tu trebao neki vanserijski talenat. Šteta što je nakon razlaza grupe igrala u VDA umjesto da je birala nešto drugačije od uloge buntovne tinejdžerke. Loš korak. Možda nekad odgledam CQM pa da je vidim u drugačijem izdanju.
Fizički je prosječna. Jedna je od rijetkih kojima lijepo stoji crvena boja.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Dec 15, 2019 9:40 pm
Dulce Maria je neko čiji najbolji deo karijere nisam pratila jer nisam gledala Rebelde, isto tako o njoj kao pevačici ne mogu ništa reći, jer ne znam ni jednu njenu pesmu. Prvi i jedini put sam je gledala u ulozi negativke u seriji "Corazon que miente" gde mi nije prijala zbog njenog kreštavog glasa koji je nemoguće zanemariti. Glumački se solidno snašla, ali je ne bi mogla doživeti kao glumicu za veće uloge. Fizički je prosečna, ne mogu reći da je lepa. Slažem se da joj pristaje boja kose koju nosi, to je čak izvlači i daje joj neku posebnost.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Dec 15, 2019 10:00 pm
Ravnodušna sam prema njoj. Ok mi je bila kao buntovnica Roberta, kasnije nisam pratila njenu karijeru. Za pevanje poseduje specifičan glas, to joj je plus. Nije nešto lepa, ali je simpatična.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 17, 2019 5:08 pm
Dulce María-kao pjevaćica mi je ok,a kao glumica ne znam što bi rekla,najviše ju pamtim kao Robertu u Rebelde,ostale njezine telenovele nisam pratila,malo samo,neke isječke.Ali najzanimljivije od svega mi je to što Dulce María i Sherlyn imaju jako slićan,skoro identićan glas kad pjevaju.Iako je ona kratko pjevala u grupi Camaleones i nije inaće pjevačica,bilo bi jako zanimljivo kad bi Dulce María i Sherlyn snimile duet jer imaju jako slićan,gotovo isti glas kad pjevaju-to bi bilo jako zanimljivo ćuti,bio bi to jedan jako zanimljiv duet (Dulce Mría i Sherlyn)
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 62 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum