Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 08, 2019 1:33 pm
Što mislite  o Fabianu Riosu?


Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Ycqkpihk2uif2qfk

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 08, 2019 1:34 pm
Ok je glumac, volim ga gledati. Lijepo izgleda, i simpatičan mi je.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 08, 2019 1:42 pm
On je jedan od onih glumaca koje uopšte ne doživljavam, toliko sam ga davno gledala da više i nemam neko mišljenje o njemu. Ne ističe mi se ni po čemu, ni svojom glumom ni pojavom. Indiferentna sam što se njega tiče i nemam neku želju da ga gledam.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Apr 09, 2019 11:22 pm
Lepo izgleda, gluma mu je solidna i simpatičan mi je, mada dosta zavisi i od toga koliko mu neka uloga legne. U pojedinim telenovelama me je baš živcirao. Suspect

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 11, 2019 10:46 am
Što mislite  o Silviji Navarro?


Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Silvia_navarro_la_candidata_

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 11, 2019 10:54 am
Gledala sam je još dok je bila u Azteci, i oduvijek je bila dobra glumica. Sjajno prenosi emocije, bilo pozitivne bilo negativne. U Caer en tentacion je bila nestvarno dobra, strašno je što je Maite nagrađena za onu glupost kao glavna glumica dok Silvia nije. Evil or Very Mad  Simpatična je, prirodna, opuštena, pomalo otkačena, vjerujem da je tip osobe koja drugima može da razvedri dan. Prosječnog je izgleda, vidi se da je ostarala, nije od onih glumica koje sve bolje izgledaju kako stare. Ali, prirodna je i jednostavna, nikad nije sa tonama šminke niti se (koliko znam) podvrgavala nekim zahvatima. Vidi se da se skoncentrisala da na to da bude zaista dobra u svom poslu. Ona je zaista za mnogo više od telenovela.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 11, 2019 11:38 pm
Cenim je kao glumicu, jer je objektivno jedna od najtalentovanijih i najiskusnijih, ali sam inače ravnodušna prema njoj kao ličnosti.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Apr 14, 2019 12:40 am
Silvia ne samo da je najbolja Televisina glumica, već je jedna od najboljih glumica Latino Amerike uopšte. Ona je na površinu isplivala samo i isključivo zahvaljujući kvaliteti svoje glume i zbog toga je toliko cenim. Većina glumica svoj zvezdani status može zahvaliti kombinaciji glumačkog talenta, dobrog fizičkog izgleda i određene vrste dopadljivosti. Rekla bi da Silvia nije jedna od njih, njena glumačka pojava je čisti talenat i glumačka genijalnost. Silvia je od prvih uloga pokazivala neverovatan talenat. Njene serije koje je glumila u Azteci su bile toliko gledane upravo zahvaljujući njenog glumi i sposobnosti da tako dobro dočara neki lik. Vremenom je razvijala svoj talenat koji je danas postao zadivljujuć. U nekim njenim poslednjim ulogama sam ostala zabezeknuta na određene scene koje je neverovatno glumački odradila.

Sviđa mi se što je poslednje dve uloge odigrala u serijama producentkinje Giselle Gonzalez. Tek je u njima u potpunosti došla do izražaja sva raskoš njenog talenta. Gledala sam je i u "La candidati" i u "Caer en tentacion" i smatram da su to, do sada, njene najbolje uloge u karijeri. No ono što je bitno jeste da sam sigurna kako neće ostati na tome, već da će najbolje tek doći jer ona toliko toga ima za ponuditi da mi deluje kao da je tek počela. Dok neke druge glumice slavu održavaju zahvaljujući jednoj zapaženoj ulozi, ona je od onih koja će tek stvarati, a već je tako mnogo dala. Sećam se da je jedna njena koleginica iz poslednje serije pričala kako Silvia svaku dužu pauzu od snimanja serija koristi za časove glume i dodatnog usavršavanja. Očito je to ključ njene moćne glume. Svoj posao je ozbiljno shvatila i tu želi briljirati i dati najviše od sebe, na sceni, dok druge razmišljaju šta fizički da promene. Silvia je fizičkim izgledom prosečna, nije ni lepa ni ružna. No njena pojava je uvek bila pozitivna i deluje mi kao vrlo draga i pristupačna osoba. Ona je dokaz da fizički izgled nije glavno merilo uspeha i da se radom i talentom može postići mnogo više. Može ona nekome biti dopadljiva ili ne, ali na njenu glumu se svako treba pokloniti. Njoj ne treba nagrada da svima bude jasno da je najbolja!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 15, 2019 2:45 pm
Što mislite  o Pablu Monteru?


Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Pablo011618-765x500

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 15, 2019 2:45 pm
Prosječan je, ostavlja me ravnodušnom. Fizički mi je ružnjikav.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 42 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum