Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 22, 2020 3:48 pm
138. Camila Sodi

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Camila-Sodi-Pulls-out-Her-Bold-Side-and-Boasts-a-Wasp-Waistband


____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 22, 2020 3:58 pm
Uvijek mi je bila nevidljiva. Pamtim je jedino kao Florecitu, ali ni IDT nisam gledala u cjelosti, tj.manji dio sam vidjela, i ona kao glavna me je ostavila ravnodušnom. Ono ok, ali ravna linija. Sve do nove Rubi gdje mi je bila nesnosna, skičala je, prenemagala se do negledljivosti, i nadam se da nikad neće glumiti u projektu koji bi me iole interesovao! U tom periodu sam vidjela i par njenih intervjua gdje mi je ostavila utisak nadmenosti.

Fizički je slatka, ali opet prosječna, ništa više od toga.

PS Za Jose Rona ću isto dodati da mi se smučio nakon Rubi, a on mi je ranije bio baš ok. I za nega se nadam da neće glumiti u seriji koja bi me interesovala, bar ne u skorije. Doslovno ga sad ne mogu vidjeti ni na slici.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 22, 2020 7:51 pm
Slažem se da je nevidljiva, stvarno jeste neprimetna u poređenju sa velikom većinom latino glumica. Ne bi to bio toliki problem da ona nije u opasnom tripu da je neko i nešto u toj industriji. Vidi se da joj je Laura Zapata rod Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 610785387

Inače, i ja sam je gledala samo u Inocente de ti i u novoj nesrećnoj Rubi, te zaključujem da bi trebalo da se drži "Florecita" uloga, pa ko voli nek' izvoli...Za više i kompleksnije od toga nije.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 22, 2020 7:55 pm
Vidi se da joj je Laura Zapata rod

Baš sam i ja to pomislila. lol!

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 23, 2020 1:00 pm
Camila Sodi-ja sam je gledala u A que no me dejas,ćula sam i za tu Inocente de ti,ali ju nisam gledala,nešto malo sam vidjela na youtube-u,kratke neke isječke.I ona je za uloge tipa Paulina u AQNMD,nevina slatkica koja ni mrava ne bi zgazila.Novu Rubí sam gledala dijelove,ali sam vidjela dovoljno da vidim kako Camila Sodi nikako nije za uloge fame fatal i zavodnice kao što je bila Rubí,previše je ona slatka za te uloge,meni je bila potpuno neuvjerljiva kao Rubí,koliko god je pokušavala biti opasna,iz nje je i dalje iskakala Paulina iz AQNMD i njezina slatkoća i nevinost.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 23, 2020 2:19 pm
Mrtvo puhalo. Apsolutno ništa što bi je izdvojilo iz mase. Gluma osrednja, izgled čisto ok, harizma nepostojeća... Samo se treba zahvaliti porodičnim vezama u životu i to je to. Mislim da je Floresita njen maksimum i neka se drži takvih uloga. A i ona je dosta bezobrazna i arogantna. Baš glumi neko ludilo kad je novinari pitaju za privatni život ili za neku temu koja joj ne leži.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 23, 2020 8:00 pm
Inače kad smo kod nje, danas naidjoh na to da izgleda i ona ima virus. Bar se sumnja jer je bila u kontaktu s nekim za koga se ispostavilo da ga ima.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Mar 25, 2020 12:34 am
Camila Sodi - nemam konkretnije mišljenje o njoj jer nisam pogledala nijednu njenu seriju, samo neke isečke. Jedino što mogu reći je da mi se fizički dopada, lepa je, prirodna, slatka i dopadljiva. Što se glume tiče nisam dovoljno kompetentna. Pohvalno je što se oprobala u različitim vrstama uloga, no slažem se da se nije uspela nametnuti kvalitetom svoje glume.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 30, 2020 4:16 pm
139. Pedro Moreno

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Arrivals+Premios+Lo+Nuestros+Awards+LoKmepWbpJul


____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 30, 2020 4:18 pm
Ravnodušna sam na njega. Fizički ljepuškast, kao glumac prosjek ili i ispod prosjeka. Mogu ga gledati, ali ne izaziva mi neku reakciju.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 71 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum