Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Apr 24, 2019 11:00 am
Miguel Varoni-gledala sam ga u samo jednoj telenoveli i tu mu je lik bio užasno depresivan i mrzovoljan,iako ima ozbiljan pogled,ali svi kažu da je  privatno pravi veseljak i šaljivdžija,da se voli zezati i šaliti.Izgled-nije mi uopće zgodan.Catherine Siachoque i Miguel Varoni-jedan od rijetkih glumačkih,poznatih parova koji imaju stabilan brak,već 22 godine su zajedno,a snimili su i nekoliko zajedničkih telenovela.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 25, 2019 11:18 pm
Miguel mi je kao pojava simpatičan, iako ga kao glumca ne doživljavam nešto posebno. Privatno mi deluje kao zanimljiv lik i šaljivdžija, a takve mu i uloge pristaju. U poslednje vreme uglavnom radi iza kamere i čini se da se dobro snalazi. Cenim njegov odnos prema supruzi Catherine, takav skladan brak u javnom životu je za svako poštovanje. Fizički mi nije privlačan.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri May 03, 2019 12:56 pm
Što mislite  o Jacqueline Bracamontes?


Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Zuqo2x

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri May 03, 2019 12:57 pm
Meni je ona draga. Lijepa je, simpatična, ok glumica... Šteta što je napustila glumačku karijeru radi muža koji je očito ne cijeni i za kojeg je samo fabrika djece.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri May 03, 2019 3:08 pm
Jacqueline Bracamontes-jako draga i simpatična glumica,žao mi je što je odustala od telenovela i napustila glumu.Prekrasna je,jako lijepa i zgodna (s razlogom je bila Miss Meksika),ona mi ima jako lijepe zube i predivan osmijeh.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat May 04, 2019 10:40 pm
Jacky mi je vrlo dopadljiva. U svemu što je radila uspela je biti vrlo uspešna. Kao glumica mi je bila draga. Najviše je pamtim po ulozi u seriji "Sortilegio". Tada sam mislila da dani njene slave tek dolaze, a ona se povukla  u najboljim danima svoje glumačke karijere. Žao mi je zbog toga, a posebno mi je glup razlog njenog povlačenja. No moram reći da joj dobro ide kao voditeljki, fino se snašla u tom poslu i sada već ima zavidnu voditeljsku karijeru. Samo su retka velika imena vodila neke gala događaje poput Latin grammy- a, a ona se može pohvaliti kao neko ko redovno vodi događaje takve važnosti. Uspela je ostati i opstati na javnoj sceni kao velika zvezda i pored njenog povlačenja iz telenovela, što je dokaz da je publika voli. Fizički mi je simpatična, no nije klasična lepotica. Iako je karijeru započela kao misica, ja je ne doživljavam kao preteranu lepu, već dopadljivu ženu koja ima ukusa u oblačenju i ume iz sebe izvući maksimum.

Što se tiče njenog privatnog života, tek je to sapunica. Skidam joj kapu za petoro dece, to je zaista redak primer u svetu poznatih. Deluje mi kao da je sa izuzetnom lakoćom rađala i vraćala se brzo, uvek vitka i sveža na scenu, iako sigurno nije tako prosto kako izgleda. Za to treba mnogo snage i volje i ona mi je u celoj toj priči ispala kao žena lavica, jednako sposobna i uspešna u javnom poslu i privatnom životu. U relativno malo godina ostvarila je tako mnogo. Jedina mrlja koju vidim u njenom životu je njen suprug. Smatram da tako sposobna žena ne treba pored sebe imati tipa koji je vara i da se takvom tipu povinuje i podređuje. To ne treba nijedna žena dopustiti, a pogotovo ne samostalna i uspešna žena koja mu je rodila toliku decu i promenila sebe zarad njegove volje.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed May 08, 2019 11:06 am
Što mislite  o Eugeniju Silleru?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 3571



ps Nemam pojma da li je on već bio.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed May 08, 2019 11:07 am
Eugenio je ok, ali sam ja u principu na njega ravnodušna. Mogu da ga gledam, nije odbojan, i to je to.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed May 08, 2019 1:56 pm
Eugenio Siller-gledala sam ga u samo dvije telenovele,bio mi je ok,čak mi je buo puno bolji u Aurori nego u telenoveli Moj grijeh,bio je dobrica u oba dvije serije,ali njegov lik u Aurori mi je nekako puno bolje legao nego lik koji je glumio u seriji Moj grijeh.Ima jako lijepu plavu boju očiju i puno bolje mu stoji plava od smeđe kose,sa smeđom kosom mi se nikako ne sviđa.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri May 10, 2019 12:01 am
Eugenio mi je drag glumac. U početku mi je čak bio jedan od najdražih, ali se to vremenom promenilo. Gledala sam ga u skoro svim ulogama, od "El diablo con los guapos", do "Reina de corazones". U svim ulogama je bio korektan, a posebno mi se svideo u "Mi pecado" i "Una maid en Manhattan". Cenim ga kao glumca jer se primećuje da je radio na sebi i išao na dodatne časove glume i mislim da je kao glumac sposoban izneti razne uloge. Ono što mi se kod njega ne dopada je njegov fizički izgled koji forsira poslednjih godina. U mlađim danima mi je bio daleko privlačniji i muževniji. Sada izgleda kao da je opterećen svojim izgledom, a to se prvenstveno odnosi na preterano nabildano telo i enormne mišiće, te dugu kosu u loknama koju stalno stavlja u prvi plan, a uopšte mu ne pristaje. Što se tiče čestih komentara o tome da je možda gay, mislim da su velike šanse da je tako jer nikada nije viđen u društvu neke devojke, niti je ikada poznato da je bio sa nekom u vezi.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 44 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum