Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jul 17, 2019 1:21 am
Gabriela Spanic-kao glumica je ok,kao pjevačica  affraid Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 2853130181 Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 4157861939,bolje joj je neka se ostavi mikrofona i neka se drži glume,a izgled kao voštana lutka,a kad se samo sjetim kako je bila prekrasna i prirodna kao Cielo u Por tu amor,uništila se s botoksom i operacijama potpuno nepotrebno jer je bila prirodno lijepa,ali ona sama je u jednom intervju izjavila da se užasno boji starenja,zato se i uništila sa tolikim botoksom i operacijama.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jul 18, 2019 12:02 am
Gabriela mi je draga i simpatična i dalje, bez obzira na sve njene bizarne poteze koje je radila na sopstvenu štetu. Ulogom u "La usurpadori" je zaslužila respekt i popularnost koju je dobila, jer je tom ulogom zaista oduvala i pokazala svu svoju glumačku raskoš. Na njenu žalost i štetu umesto da na takvim temeljima stvori zavidnu karijeru, ona se potpuno pogubila. Više ni jedna njena uloga mi nije bila ni približna onoj koja je proslavila. Mislim da je razlog toga što se preko noći uzvezdila i više nije bila prirodna, ne samo fizički, nego prvenstveno glumački. I dan danas ona svoje ime i naklonost publike može zahvaliti toj prvoj velikoj ulozi zbog koje je mnogi i danas priželjkuju videti i nadaju se njenom povratku u velikom stilu koji se neretko spominje. Verujem da bi čak i to bilo moguće da ona opet nije prepreka samoj sebi, pa traži i očekuje previše i nikada ne sklopi ozbiljan dogovor. Ja sam prva od onih koja bi je volela videti u jednoj normalnoj zreloj ulozi. Njeno nezrelo ponašanje joj do sada nije dopuštalo da se ozbiljnije postavi prema karijeri, no ko zna, možda se u poznim godinama malo dozove pameti, pa nas iznenadi nekom pravom ulogom.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6047
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jul 22, 2019 2:46 pm
Što mislite  o Mariju Cimarru?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Mario-cimarro

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6047
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jul 22, 2019 2:47 pm
Prosječan ili ispodprosječan glumac, a opet nije mi ga mrsko gledati. Fizički je privlačan, ali mene ostavlja ravnodušnom.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jul 22, 2019 5:26 pm
Mario Cimarro-ne volim ga nikako,užasno prepotentan,arogantan i bahat,loš glumac,a i ružnjikav mi je,nije mi ćak niti zgodan ni lijep.Gledala sam ga u nekoliko telenovela,ali nikako mi ne sjeda i ima mi jako čudan glas,ne mogu ga prožvakati nikako,nepodnošljiv mi je.Da ošiša tu grivu na glavi,možda bi mi i bio zgodan,ali ovako-užas,s ovo kosom baš izgleda neuredno,nepočešljano i divlje
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jul 24, 2019 12:21 am
Jedna sam od retkih kojima je on drag glumac, baš mi je glumčina. Iz ove perspektive gledajući, čak imam osećaj da sam se ozbiljno navukla na telenovele upravo zbog njegovih likova. Jeste ekscentričan, pa čak nekada i narcisoidan, to se oseti po njegovom stavu i ponašanju, ali ja sam to pozitivno doživela, kao odraz njegovog šarma, seksipila, muževnosti i samosvesnosti. On to unosi u svoje likove u kojima ga uvek doživljavam junakom kojem ni jedan sporedni lik ne može stati na crtu, prosto je u jednoj sceni jasno ko je glavni glumac. Glumački je vrlo dobro potkovan i glumi sa izuzetnom lakoćom, vrlo prirodno. Ako tome dodamo taj njegov gard onda je on za mene protagonista bez premca, jedan od onih koje gledam bez treptanja. Gledala sam ga u većini njegovih telenovela. Prvi put sam ga zapazila u "La mujer de mi vida" gde je glumio uz svoju tada buduću suprugu Nataliu Streignard. Bio mi je poseban i u ulogama "El cuerpo del deseo" gde je imao izvanrednu hemiju sa Lorenom Rojas i u "La traicion" sa Dannom Garcia. Iako je njegova uloga u seriji "Pasion de gavilanes" najpoznatija, meni nije i najdraža iako je i tamo bio solidan, kao i u "Los herederos del monte".

Njegov težak karakter ga je koštao uloga i karijere. Nisam mnogo upoznata sa detaljima, no znam da su se neke glumice žalile da zna biti surov i grub. To mu je svakako veliki minus jer mislim da su ga fanovi telenovela doživeli negativno kroz sve te priče zbog čega se i udaljio iz sveta telenovela. Lično ga doživljavam samo kao glumca, a što se te priče tiče, svakako da nemam ništa pozitivno za reći, takvim muškarcima treba neka namazana da ih dovede u red. Nedostaju mi njegove uloge i smatram da je svet telenovela mnogo izgubio njegovim udaljavanjem, baš kao i on sam. Zepede i slični su smešni za ono što je on predstavljao kao protagonista. Što se tiče njegovog fizičkog izgleda, mislim da se može iščitati iz mog izlaganja, u potpunosti je po mojem ukusu. I ta duža kosa mu baš pristaje, daje mu neki look neukrotivog umetnika. Ma za mene je pravi bombon.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6047
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jul 24, 2019 10:14 am
Što mislite  o Erika Buenfil?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 AC7eIYw1cxE8LTaRTWQvkbGPRqk

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6047
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jul 24, 2019 10:15 am
Nikako je ne volim, njena gluma je usiljena, a izraz lica kao da je progutala kiseli krastavac. Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 2729517241

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jul 24, 2019 2:34 pm
Erika Buenfil-nije mi draga,potpisujem ovo što je Kristina napisala,ona je glumica tipa Victoria Ruffo (koju isto nikako ne volim);mis hijos,bla,bla,bla...Znam da joj je ta uloga donijela svjetsku slavu,ali meni je Marisol užasna serija,gledala sam ju,ali mi je bila katastrofa + Erika Buenfil i njezina loša gluma- affraid Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 2853130181.Sad kad idem gledati,nije mi jasno što su ljudi vidjeli u toj seriji (Marisol) da je postala toliko popularna,meni se uopće ne sviđa.P.S.sad dok sam ovo pisala,došla sam na ideju da bi i telenovele mogli komentirati isto ovako kao što trenutno komentiramo glumce.Sofía,Kristina,šta kažete na to,cure,sviđa li vam se prijedlog?
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6047
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jul 24, 2019 2:47 pm
Predlog mi se dopada, i sama sam razmišljala koju forumsku temu pokrenuti da bude malo zanimljivije na forumu. Ideja o komentirasanju telenovela mi je i padala na pamet, samo što je problem što je nas malo pa prilikom postavljanja telenovele za komentarisanje treba uzeti u obzir da li smo je gledale sve tri, ili bar dvije od nas. Very Happy Ja sam konkretno poslednje 3-4 godine vrlo malo gledala novije telenovele.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 49 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum