Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Sep 24, 2019 12:09 am
Guy Eckera cenim kao glumca, on uvek ume ostvariti dobru hemiju sa svojim partnerkama i po tome mi je specifičan. Fizički mi se ne dopada ni njegova pojava ni frizura koju ne menja, ali ima neki šarm kojim to nadomesti. Gledala sam ga čak u šest, sedam serija. Uvek sam odbojno pristupala prema njima misleći da neće biti hemije, ali uvek me nanovo razuveri. Čak je uvek on bio taj koji je više davao u tom partnerskom odnosu, a glumio je samo sa velikim zvezdama. Od Edith Gonzalez, Jacky Bracamonte, Marlene Favele, Blance Soto, Susane Gonzalez. I sve sam ih gledala. Jedna od njegovih najzapaženijih uloga po meni je ona u "Eva Luna" gde je glumio sa Blancom.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Sep 26, 2019 1:39 pm
115. Mariana Seone

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Mariana-Seoane

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Sep 26, 2019 1:41 pm
Meni je ona odbojna, i ništa posebno kao glumica. Nije mi lijepa, naprotiv. Djeluje mi prilično uobraženo.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Sep 27, 2019 9:23 pm
Unpopular opinion - meni je ona draga ili mi je barem bila draga, pošto je nigde nisam gledala u skorije vreme. Odbojna jeste, stvarno ima odbojnu facu, ali ume da izgleda atraktivno. Što se tiče glume, stvorena je za negativke, premda mi se najviše dopala u malo drugačijoj ulozi u Mar de amor. Štaviše, taj treš sam odgledala samo zbog nje u paru sa Arturom Carmonom.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Sep 27, 2019 10:20 pm
Mariana je i meni odbojna, ne prija mi njena pojava. Ima oči i pogled zlice i difinitivno je vidim samo u ulogama negativki, u drugačijem izdanju je teško i mogu zamisliti. Ne smatram je posebno kvalitetnom glumicom, no solidno pliva u tome. Fizički mi se ne dopada, ne prijaju mi njene razmaknute oči koje ne ulivaju poverenje, već mi odaju utisak namazane osobe. U tome je slična sa Irinom Baevom.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Sep 28, 2019 11:36 pm
Mariana Seoane-ona je rođena za uloge negativki,gledala sam ju kao pozitivku u telenoveli Rebeca (u toj telenoveli sam ju i upoznala kao glumicu) gdje je bila protagonistica i tu me uopće nije oduševila,bila je mlaka,bezvezna u pozitivnoj ulozi,dok mi je kao negativka odlična i baš ima to zloćesto lice i ulogama negativki se odlično snalazi,nije ona nikako za pozitivne uloge.To što vi kažete odbojna,meni je Mariana odbojna kao pozitivka,dok mi je kao negativka odlićna.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 08, 2019 9:40 am
116. Juan Martin Jauregui
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Juan-martin-jauregui-720x360

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 08, 2019 9:46 am
Gledala sam ga u tri manje uloge i nešto malo što sam vidjela od Sin tu mirada. Planiram gledati i Candidatu, ne znam kakav je tamo i kakva mu je uloga. Ovo što sam do sada vidjela nije dovoljno da bih ga ocjenila kao izuzetno dobrog glumca, čisto je korektan, ali ima potencijal da postane jako dobar. Voljela bih da ga negdje gledam kao glavnog negativca. Fizički mi je jako privlačan. Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 610785387

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Oct 08, 2019 10:01 pm
Dobro izgleda i solidno glumi. Nisam uspela da formiram preciznije mišljenje o njemu, jer nije imao mnogo prostora da se pokaže u ulogama u kojima sam ga gledala. Ali mi se za sada dopada u kom smeru idu njegove glumačke sposobnosti.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Oct 09, 2019 1:41 am
Juan Martin Jauregui - jedan od jačih glumaca koji se pojavio u telenovelama poslednjih godina. Gledala sam ga u četiri uloge i u svakoj je glumački bio vrlo dobar. Fizički mi se ne dopada, nekako mi ne prija i smatram da bi trebao nešto promeniti, makar frizuru, jer je identičan u svim ulogama. Njegova poslednja uloga u La usurpadori mi je bila najupečatljivija, tu mi je čak ostvario najbolju konekciju sa partnerkom. U drugim ulogama to nisam doživela, valjda zbog mog subjektivnog doživljaja njega kao muškarca. Recimo u La candidati je imao vrućih scena sa Susanom Gonzalez i ja ih nisam posebno doživela. Kod njega mi samo taj segment nedostaje, inače glumački je potkovan za svaku pohvalu.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 58 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum