Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 11, 2019 10:56 am
119. Ximena Navarette

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Ximena-Navarrete


Last edited by Kristina on Wed Dec 11, 2019 1:33 pm; edited 1 time in total

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 11, 2019 10:58 am
O njoj mogu da kažem samo da je lijepa. Very Happy Jedinu telenovelu u kojoj je glumila sam gledala " u tragovima" pa ne mogu biti mjerodavna. Ipak s obzirom da je prvi put glumila djelovala mi je ok.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 12, 2019 1:16 am
Ximena Navarette je zaista prelepa. Nisam pobornik toga da svako ko poželi može biti glumica, ali one koje se posebno izdvajaju mogu da podržim. Ona je jedna od tih primera. Njena pojava je stvarno jedinstvena, pleni pažnju i kao takva je televizična. Gledala sam je u njenoj jedinoj ulozi u seriji i mogu reći da se solidno snašla, uopšte nije bila ukočena, već krajnje korektna i simpatična. Da se ozbiljnije upustila u te vode, mogla je biti solidna glumica. Ona je bila pravo osveženje kada se pojavila i ne bi imala ništa protiv da je opet vidim u nekoj ulozi. Dopada mi se to što ne deluje nadmeno, nego je dosta prirodna što se dalo primetiti i kroz njenu ulogu.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 12, 2019 7:32 pm
Ximena Navarrete-mene je oduševila,prva uloga,glavna i još dvostruka uloga (sestre blizanke),odlično je odradila posao,ulogom Magdalene u La tempestad je dokazala da može biti odlična glumica,Marina je bila klasična junakinja dobrica,u nekim situacijama pomalo glupa i naivna,dok mi je Magdalena puno draža;njezin karakter,drskost,buntovnica.Voljela bih ju vidjeti u još nekoj telenoveli,ali čisto sumnjam jer se udala.Definitivno mi je u La tempestad bila puno draža kao Magdalena,puno bolji lik od Marine.Bila mi je draga i Marina,ali Ximena me definitivno osvojila ulogom Magdalene je pokazala da ima glumačkog talenta.Iako je prošlo 9 godina o njezine krunidbe,za mene je Ximena Navarrete još uvijek najljepša Miss Universe,a prirodno je lijepa i bez šminke,jedna od rijetkih (uz Maite Perroni) kojoj ne treba tona šminke na licu da bi bila lijepa jer je prirodna ljepotica.Ja sam njezin fan,mene je osvojila.Iako ona nije glumica i snimila je samo jednu telenovelu,meni je Ximena Navarrete puno i daleko bolja glumica od razvikane Irine Baeve i razmažene Sofíe Castro.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 19, 2019 10:54 am
Jako je lepa, meni jedna od najlepših iz latino sveta. Kao glumica mi je sasvim na mestu, iako joj glumački poziv nije primarni poziv. Ovako je simpatična.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 19, 2019 1:06 pm
120. Ximena Herrera

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Ximena-Herrera-300x400


Last edited by Kristina on Wed Dec 11, 2019 1:33 pm; edited 1 time in total

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 19, 2019 1:07 pm
Dopadljiva mi je. Ne spada u omiljene glumice, ali sasvim je ok. Lijepo izgleda.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Nov 20, 2019 6:01 pm
Lepuškasta je, a ovako nemam neko mišljenje o njoj. Osim da je dobra glumica i zaslužuje veću popularnost na osnovu talenta.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Nov 20, 2019 8:03 pm
Question Question confused confused Gdje mi je nestao komentar,što se dogodilo?  Question Question  confused confused
Ximena Herrera-na nju sam ravnodušna,uvijek u sporednim ulogama,iako nije loša glumica,glumi sasvim ok,ali nekako mi je potpuno neprimjetna,uvijek u sjeni,kao da se ne voli eksponirati niti privlačiti pažnju na sebe,djeluje mi da je jako samozatajna i dosta povućena,zatvorena osoba jer vidim da ni intervjue ne daje baš ćesto.Nije neka extra ljepotica,ali je lijepa
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Nov 20, 2019 11:08 pm
Ximena Herrera - ne sećam se da sam je ikada gledala u nekoj seriji, tako da je i ne mogu komentarisati kao glumicu. Fizički je lepa žena.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 60 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum