Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jun 29, 2020 7:16 pm
Jéssica Coch-klasična negativka,ali njoj uloge negativki jednostavno najbolje odgovaraju,jedna od meni svakako najboljih negativki u telenovelama.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jul 05, 2020 9:29 am
154. Karina Mora

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Origin13

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jul 05, 2020 9:35 am
Htjedoh reći da je nisam dugo gledala, a onda skontah da u stvari nije dugo ni snimala. Ne znam da li se to povukla.
Ona mi je draga, ali da je neka glumica, nije. Prosjek ili ispod. Najbolja u DEE. Zgodna je, prosječno lijepa, ali ima izgled koji zahtjevaju telenovele i glavne uloge. Ali mislim da joj fali harizme i da zato nije imala neke upečatljive uloge. Što se tiče njenog privatnog života, samo znam da ima ćerku.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jul 05, 2020 1:39 pm
Ona mi je simpatična. Slažem se da nije posebno ni talentovana, ni harizmatična, ali ima toplu pojavu i deluje mi prijatno.

Fizički me podseća na jednu moju drugaricu, dosta liče (osmeh i oči pogotovo), tako da mi je lepa.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jul 06, 2020 12:58 am
Simpatična glumica ugodnog izgleda. Slažem se da njena lepota prolazi u telenovelama, no nedostatak talenta ili glumačke potkovanosti joj nije doneo veće uloge. Najsvežije mi je sećanje na njen lik u seriji Una maid en Manhattan gde je bila prilično katastrofalna. Svoju lošu glumu je izvukla na to da joj je lik bio relativno otkačen, ali po svemu što sam videla mogu reći da je s razlogom nestala. Ne može uvek lepota sve nadomestiti. Šteta, a fizički je baš dopadljiva.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jul 06, 2020 11:46 am
Ok mi je ona oduvijek bila. Ok glumica, ljepuškasta je ali joj nedostaje taj čuveni x faktor. Idealna za sporedne uloge tipa najboljih prijateljica glavnih likova i to je to. I ja sam se baš iznenadila što godinama ne snima ništa. Mislila sam da samo ja nisam gledala ništa u čemu ona glumi Very Happy

Edit baš gledam na instagramu postala je (šta drugo nego) influenserka Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 2078043430
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jul 06, 2020 2:19 pm
Karina Mora-nisam je puno gledala pa nemam neko mišljenje o njoj,ali uloge gdje sam ju gledala su bile ok pa nemam zamjerki,ali slažem se da je prilično neprimjetna,uvijek sporedne uloge,ne ističe se.Lijepa je
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jul 12, 2020 3:28 pm
155. Mercedes Molto

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Pdkzw10


____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jul 12, 2020 3:34 pm
Draga mi je, mada je nisam gledala od RP. U stvari draga mi je i smatram je dobrom glumicom na osnovu dvije stare uloge u La Otra i Niña amada mía. Dvije potpuno različite uloge, koje je iznijela na dva različita načina, a i fizički je bila drugačija. Žao mi je što nije više postigla i što nije cjenjenija, jer je zaista mogla da glumi i klasične dobrice i klasične zloće kakve su se tada tražile. Fizički mi nije sad neka ljepotica, prosječna je, ali fino izgleda. Kao Eugenia u LO je zaista divno izgledala. Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 10899980

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jul 12, 2020 7:08 pm
Mislim da sam je samo u RP gledala, tako da nemam mišljenje o njoj. Ali je interesantno što joj je ime dosta zvučno, kao da je mnogo popularnija. Ono kad pročitam Mercedes Molto pomislim da je prisutnija i aktivnija u svom poslu i da je znam iz više serija Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 1543461474

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 81 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum