Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jan 24, 2021 9:49 pm
Patriciu Navidad najviše pamtim iz serija Juro que te amo i Mi adorable maldicion. U oba slučaja je imala solidan lik, ali serije nisu bile posebne kvalitete. Mislim da nije loša glumica, ali nije ostvarila upečatljivije uloge. Fizički je izuzetno lepa žena, jedna od atraktivnijih. U poslednje vreme sam o njoj čitala jer su je po medijima komentarisali zbog njene podrške Trampu.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Jan 24, 2021 10:15 pm
Nikada mi nije bila nešto posebno draga. Kao i mnoge druge glumice, mogu je gledati, ok izgleda, daleko je od antipatične...I to bi bilo to.

jer su je po medijima komentarisali zbog njene podrške Trampu.

Ajoj confused

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 GeMuxua
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 25, 2021 8:54 am
Laisha Wilkins

Laisha mi je draga. Ona je jedna od onih glumica koje su baš podcjenjene. Kao Maripaz mi je bila odlična i nikad prežaliti neću što nije osvojila nagradu za najbolju negativku te godine. Bila mi je odlična i u BLMP. Dobra mi je i kao dobrica ali blaga prednost negativkama. Fizički mi se dopada.

Patricia Navidad

Ja nju gotivim. Odnosno gotivila sam je Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 2078043430

Dobra je glumica. Snalazi se u svim vrstama uloga ali je definitvno bolja u komedijama. Baš sam gledala dosta njenih serija i u svakoj je ostavila dobar utisak na mene. Bila mi je onako simpatična sa svojim diva fazonima ali mi se u zadnje vrijeme baš zgadila zbog te podrške Trumpu i tome što je antivakserka i što vjeruje u te teorije zavjere. Vidi se da se pogubila isto kao i Carolina Tejera. Baš su mi nekako bezo iz simpatičnog prešle u wtf Rolling Eyes
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 25, 2021 9:51 am
Nisam znala to za Trampa. Njemu će sigurno ta podrška značiti. Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 2078043430

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 25, 2021 11:32 pm
Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Zzzuzu13

Patricia je pored javne podrške Trampu iznosila mišljenja o koroni protiv vakcina zbog čega joj je bio ugašen twitter.
Nedavno je otvorila novi nalog i poručila: "Laž se ne cenzuriše, samo istina podleže cenzuri".. i time pokazala da je goreća u odbrani svojih stavova kojih se očito nema nameru odreći i pored velikog broja napada koje je doživela.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Jan 30, 2021 7:15 pm
182. Laura Carmine


Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Csmokx10


____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Jan 30, 2021 7:20 pm
Nije mi nešto draga ni dopadljiva. Kao glumica je ok, ali fali joj ono nešto. Fizički mi nije lijepa. Ne radi se o tome da je ružna, već što ima lice ne tako dobre osobe (što uopšte ne mora da bude tačno).

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Jan 30, 2021 11:13 pm
Ona mi je manje-više ok, u smislu da mi nije mrsko gledati je, premda sam je slabo i gledala. Ima facu, stav i energiju za negativke i teško mi je zamisliti je u ulozi kojom bi iskočila iz šablona. Postoji mogućnost da grešim, naravno.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 GeMuxua
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Feb 01, 2021 12:26 pm
Laura mi je draga. Kupila me je ulogom u AQNMD. Tu je bila odlična. Generalno na njenu glumu nemam zamjerki. U svakoj seriji u kojoj sam je gledala bila je dobra. Fizički mi je ok. Ima taj izgled i stav za villane.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Feb 03, 2021 12:16 am
Laura Carmine mi je prosečna glumica, ne spada u krug onih koje su mi drage, indiferentna sam prema njoj. Iako sam je najviše gledala kao negativku, mislim da se jednako dobro može snaći i u ulozi pozitivke. Fizički je lepuškasta. Posebno su mi upadljive njene oči zbog različite boje.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 97 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum