Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Tue Jan 28, 2020 12:49 am
Serija je imala vrlo dobru gledanost u prvoj nedelji prikazivanja na Univisionu

Rubi 2020 - Page 4 Ca-Copy-Copy

Prvu epizodu serije je pogledalo 1,6 miliona ljudi
Rubi je cele nedelje bila bolja od Telemundove "El señor de los cielos" sa kojom ide u istom terminu
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Tue Jan 28, 2020 12:50 am
Rubi 2020 - Page 4 Rrrrr-Copy
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Tue Jan 28, 2020 12:50 am
Rubi 2020 - Page 4 Cc
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Tue Jan 28, 2020 3:33 pm
Zar je 1.6 dobra gledanost? Nevjerovatno mi je da ne fracasira.

Nego, pogledana i 5.epizoda...

Apsolutno niko me nije ubjedio u osjećanje poraza  i razočarenja... Ni Alejandro, ni Maribel, ni Rubina porodica... Ona Maribel je toliko patila da nije moglo da ne dirne... Ova nova - ništa. Zbijanje šala na račun njene noge čime pokušava da se trgne mi je bilo neuvjerljivo i usiljeno, kao i sve drugo. Prosto joj ne vjerujem da pati. Ni Rubi da pati za Alejandrom. 0 emocija. Ona "Rubi" je bila puna emocija, a ovdje velika 0. Prosto ne mogu da ne poredim... I da, za Hectorov i Alejandrov telefonski razgovor je previše reći i da je bio mlak.

Ok, ona novinarka sa plavim kandžama, crvenom bundom i zelenom haljinom se potrudila da objavi vijest o neuspjelom vjenčanju, Rubi i Hector su u Španiji, ona je njega zaprosila, vjenčali su se... Kako mi je ona bila iritantna kada je ubjeđivala Hectora u brak, pogotovo me je njena boja glasa nervirala... Ok, ubijedila ga je, a umjesto vjenčanice ili haljine je nosila spavaćicu. Ozbiljno sam mislila da je ono donja odjeća u sceni kada je u sobi i sprema se za vjenčanje...

Alejandro koji lomi maljem zid koji se još nije osušio (dakle nije prošlo previše vremena)...  No  Rubi 2020 - Page 4 2853130181

Prolazi jedna godina... Bračni par je još uvijek u Španiji, Alejandro je već u vezi sa  doktoricom Soniom. Uzgred, glumica je nenormalno antipatična. Rubi 2020 - Page 4 2729517241 Na kraju epizode se Rubi i Alejandro sreću na otvaranju bolnice za srčane bolesti u Španiji koju je valjda Hector projektovao.

Stigao je i neko ko je valjda u funkciji Yaga, neki Lucas, Hectorov prijatelj. Nisam uopšte mogla razumjeti Rubi kad je rekla kojim poslom se bavi, razumjela sam samo riječ Evropa i kada je kasnije dodala da je expert za žensku ljepotu, možda je plastični hirurg? Inače, Rubi je toliko upadljiva da je taj lik nije ni konstatovao dok se javljao Hectoru, tek ju je vidio kada je nametljivo rekla "hola".  Rubi 2020 - Page 4 1543461474  Rubi 2020 - Page 4 1543461474  Rubi 2020 - Page 4 1543461474

Ona Carla se bukvalno naložila dok joj Rubi opisivala detalje njene i Alejandrove strastvene noći... Rubi 2020 - Page 4 245301646 Carla mi ne djeluje sasvim zdravo, i neodoljivo me asocira na Sienu iz Igre ključeva... Very Happy


Ne mogu ni u ludilu da zamislim 2020. Hectora u nekom kompleksnijem raspoloženju

Počelo je, počelo.  Rubi 2020 - Page 4 2355236270 Već je zanovetao kako joj je haljina previše otvorena.   Rubi 2020 - Page 4 2078043430

____________
Rubi 2020 - Page 4 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3210
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Tue Jan 28, 2020 10:28 pm
Ova nova - ništa. Zbijanje šala na račun njene noge čime pokušava da se trgne mi je bilo neuvjerljivo i usiljeno, kao i sve drugo.

Takvo ponašanje i reakcija bi bili ok da se radi o nekom drugom liku, a ne o Maribel. Ovo jednostavno nije Maribel. Zna se kakva Maribel treba da bude, kako je kao lik zamišljena.

Glumačka ekipa je totalni promašaj. To je činjenica.

Kako mi je ona bila iritantna kada je ubjeđivala Hectora u brak, pogotovo me je njena boja glasa nervirala...

Camila užasno preglumljava u scenama u kojima pokušava da ispadne manipulativna zavodnica. Kakav fejl Rubi 2020 - Page 4 3541223117  

A oni momenti u avionu "a la nafurana klinka" na početku...Malo je falilo da prekinem gledanje epizode. Nisam sigurna da li me je više iritiralo Camilino prenemaganje ili parodija kojom je lik Rubi obojen silent

Uzgred, glumica je nenormalno antipatična.

Jeste. Ima debilnu facu. Baš ne mogu ozbiljno da je shvatim ni u jednom pogledu Rubi 2020 - Page 4 245301646

Nisam uopšte mogla razumjeti Rubi kad je rekla kojim poslom se bavi, razumjela sam samo riječ Evropa i kada je kasnije dodala da je expert za žensku ljepotu, možda je plastični hirurg?

Ne znam jesam li dobro razumela, ali čini mi se da je taj Lucas neki magnat i veliko ime u svetu mode. Da li je vlasnik lanca modnih kuća ili tako nešto.

Inače, Rubi je toliko upadljiva da je taj lik nije ni konstatovao dok se javljao Hectoru, tek ju je vidio kada je nametljivo rekla "hola".

Dobro, ta scena je bar bila realistična Rubi 2020 - Page 4 2078043430

Carla mi ne djeluje sasvim zdravo, i neodoljivo me asocira na Sienu iz Igre ključeva...

Neka ponudi Rubi da odigraju jednu partiju igre ključeva, zajedno sa njenim policajcem i Rubinim matorim batlerom Rubi 2020 - Page 4 1241635095
 
Već je zanovetao kako joj je haljina previše otvorena.

Što mi je nekako promaklo Rubi 2020 - Page 4 245301646  Verovatno je odlično odglumljeno, pa zato nisam registrovala da joj je to uopšte rekao Rubi 2020 - Page 4 610785387

____________
Rubi 2020 - Page 4 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Wed Jan 29, 2020 3:47 pm
A oni momenti u avionu "a la nafurana klinka" na početku...Malo je falilo da prekinem gledanje epizode. Nisam sigurna da li me je više iritiralo Camilino prenemaganje ili parodija kojom je lik Rubi obojen      

Baš tako. I meni je bila iritantna u avionu. A kad se bio zatresao,  ona rekla da je mislila da se to ne dešava u prvoj klasi. Rubi 2020 - Page 4 1543461474

ali čini mi se da je taj Lucas neki magnat i veliko ime u svetu mode. Da li je vlasnik lanca modnih kuća ili tako nešto.  

Moguće.  Very Happy Kako je u pitanju otvaranje bolnice gdje su uglavnom prisutni ljekari, pomislila sam da je i Lucas ljekar, mada mi je to bilo malo vjerovatno.

Ako se bavi modom, to bi objasnilo onaj nakaradni sako sa srebrnim detaljima uz koji nosi masivni zlatni sat i dva džinovska prstena. Mada, sa takvim stylingom bi mogao biti i neki krimos. Rubi 2020 - Page 4 1543461474


Verovatno je odlično odglumljeno, pa zato nisam registrovala da joj je to uopšte rekao    

Haha, nije bilo mnogo upadljivo. To je neposredno prije momenta kada kaže da su tu uglavnom doktori i kada nailazi Lucas. Stavio joj je ruku na struk i negodovao zato što je haljina tu otvorena.


Svidio mi se kraj 6.epizode. cheers Šteta zbog loših glumaca, mogla je biti super scena.

Glavni trio je u Hectorovoj kući.

Alejandro: Hectore, imam lošu i dobru vijest. Loša je da je žena koju volim tvoja žena. Dobra vijest je da je juče bila sa mnom. Rubi 2020 - Page 4 1543461474

Nadam se da će biti nešto od toga, da ne bude da Alejandro laže i da na tome sve ostane. Mada, Rubi je rekla Carli u smislu da je nakon susreta s Alejandrom nastao haos. Možda je Hector privremeno otkači, a Rubi sada ode s Lucasom.

Ova Sonia je korektna i pametna žena, tako bih rekla nakon 6.epizode. Drugo je što je izbor glumice Rubi 2020 - Page 4 3541223117

Alejandro mi je postao još ljigaviji. Rubi 2020 - Page 4 2853130181 Onaj prošli je bar poštovao Soniu, i nije je varao, i nije legao s Rubi čim je vidio. Rolling Eyes

A kako su Maribel i Hector postali opasni. Rubi 2020 - Page 4 1543461474 Ne znam što mi je komičnije. Maribel sa  željom da Arturo uništi Hectora i sa otvaranjem naloga na društvenim mrežama njenoj protezi... Meni je to tako nedostojanstveno. Po meni na taj način samo javno pokazuje kako se jadno osjeća i dokazuje koliki kompleks nosi, a ne obrnuto. Da se razumijemo, ne osuđujem to kako se osjeća ni to što se teško nosi s invaliditetom. To je sve ljudski. Osuđujem bolestan način na koji reaguje. Otvaranjem naloga titanijumskoj protezi? Rubi 2020 - Page 4 245301646 A i ona drugarica vala bi mogla da je trezvenije posavjetuje. Kada gledam Maribeline scene uopšte nemam utisak da je prošla jedna godina. O tom nalogu je pričala i prije godinu dana, dakle uopšte nije napredovala. Prošla Maribel je imala razne faze dok nije preboljela, i nosila se dostojanstvenije što znači da je bila bolje napisan lik.

Počeh da pišem da ne znam ko mi je komičniji u tom "opasnom" izdanju. Ona ili Hector. On je nešto kao počeo da ljubomoriše i brani Rubi ovo i ono. Pa ni dijete ga ne bi shvatilo ozbiljno. Onaj Hector kad bi se razbjesnio poželiš da mu ne budeš u blizini.

I Rubi... Ova kad je ljubomorna zbog Sonie djeluje kao srednjoškolka kojoj je simpatija otišla na maturu s drugom. Ne odaje utisak one bolesne ljubomore, posesivnosti i narcisoidnosti kao što bi trebala.

U ovoj epizodi mi je konačno proradila emocija bar na kratko. Bilo mi je žao Refugio kada su joj upali oni delikventi da je pljačkaju i kad sav bol eksplodira iz nje. Što znam, Mayrin ok glumi, drugo je što nije tip žene za takve uloge.

Cristina i dalje radi za Artura što me je iznenadilo. Korektno od njega.

E da, susret A. i H. je bio prilično mlak. Dopalo mi se što nije bilo histerije i tuče, ne mora to obavezno biti slučaj. Ok je što su stavili da to prođe dostojanstvenije, da kažem. Ali, loša gluma i 0 emocija... Rolling Eyes


____________
Rubi 2020 - Page 4 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3210
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Wed Jan 29, 2020 10:17 pm
A kad se bio zatresao, ona rekla da je mislila da se to ne dešava u prvoj klasi.

Glupsonka Rubi 2020 - Page 4 3665418065

Mada, sa takvim stylingom bi mogao biti i neki krimos.

Samo nam još fali narko mafija ovde Rubi 2020 - Page 4 2078043430  A bio bi dobar fazon da se ispostavi da je taj Lucas zapravo neki okoreli narko trafikant cat

Pa Rubi uđe u biznis, sredi Hectorovo ubistvo, ostane udovica i uda se za Lucasa. Zatim eliminiše i njega, preuzme narko kartel i postane kraljica kokaina Rubi 2020 - Page 4 2923229199

Zar to tek ne bi bila komedija veka? Rubi 2020 - Page 4 3687740950

Alejandro: Hectore, imam lošu i dobru vijest. Loša je da je žena koju volim tvoja žena. Dobra vijest je da je juče bila sa mnom.

Cool momenat Rubi 2020 - Page 4 664804837

Na stranu bledunjava, nezainteresovana i loša gluma, ali svidele su mi se pojedine replike u ovoj epizodi.

Recimo, kada Sonia pita čime se Rubi bavi, a Alejandro kaže da je Rubi žena poznatog i bogatog arhitekte, kao to joj je profesija Rubi 2020 - Page 4 2078043430

Smešno mi je bilo i ono kada je Hector na Rubinu konstataciju da nema razloga za brigu jer je Alejandro u Madrid došao sa devojkom odgovorio kao da je to tebi problem Rubi 2020 - Page 4 3665418065
 
Mada, Rubi je rekla Carli u smislu da je nakon susreta s Alejandrom nastao haos. Možda je Hector privremeno otkači, a Rubi sada ode s Lucasom.

I ja mislim da postoji ta mogućnost. Alejandrovo priznanje Hectoru bi trebalo da proizvede neku krupniju posledicu za Rubi.

Onaj prošli je bar poštovao Soniu, i nije je varao, i nije legao s Rubi čim je vidio.

A nije ga nešto ni grizla savest što je prevario Soniu Rubi 2020 - Page 4 245301646

Sreća je jedino u tome što ovaj Ale nema kome da kuka 24/7 kako ne može da diše bez Rubi...za sada Rolling Eyes

Prošla Maribel je imala razne faze dok nije preboljela, i nosila se dostojanstvenije što znači da je bila bolje napisan lik.

Shebali su vremenski tok i nije im prvi put. Bolje da se to sa nalogom za "Juanitu" odradilo pre godinu dana, kada je Maribel o tome i pričala. A da je godinu dana kasnije postala iskusna alkoholičarka npr, jer...

Ona Maribel se drugačije nosila sa bolom, jer je bila drugačiji lik od samog početka, sa drugačijim temeljima.

2004 Maribel je u svom domu imala brižnog oca i Panchu koji su nastojali da je zaštite od svega što bi je povredilo, iako su ponekad preterivali.

Uprkos svemu što joj se desilo sa Hectorom i Rubi, odrastanje sa mnogo nežnosti i pažnje je ipak učinilo svoje. Stara Maribel je prosto imala zdrave osnove za zdravu ličnost.

2020 Maribel sa druge strane...Em nema jednu nogu uopšte, em ima toksičnu majku od koje ne verujem da je ikada dobila iole razumevanja i podrške, pa ni ljubavi.

Arturo je u ovoj verziji dobar lik (gotivila sam i onog iz prošle verzije), ali mi se čini da ni on istinski ne shvata Maribel, ne trudi se da se udubi u njenu psihu i čitav taj emocionalni haos.

U 2020 Maribel je od starta bilo više potisnutog besa, gorčine, ozlojeđenosti, cinizma, što je Hectorovom i Rubinom izdajom samo isplivalo na površinu, te je izgubila kompas totalno i krenula da se budalasa u stilu "kad je bal, nek je maskenbal."

Zato ću "onu" i "ovu" Maribel posmatrati kao dva različito napisana lika, jer je razlika između njih dve zaista drastična. Drastičnija od razlika između ostalih likova i njihovih prethodnika.

Sa novom Maribel mislim da bi mogli da odrade dobru psihološku transformaciju. Da prođe kroz proces konačnog prihvatanja svog invaliditeta, odbaci štetne mehanizme odbrane (poput "Juanita" cirkusa i opijanja u sred bela dana) i izgradi samopouzdanje.

Ali nešto ne verujem da će joj biti posvećeno dovoljno minutaže za tako nešto. Ipak je Rubi glavni lik i njena istorija je glavna istorija Rubi 2020 - Page 4 245301646

On je nešto kao počeo da ljubomoriše i brani Rubi ovo i ono.

Osim loše glume, kod ovog Hectora mi je ljubomorisanje nekako out of character.

Za početak, 2020 Hector ne ostavlja utisak nekoga ko je u stanju da se dublje veže za jednu ženu, ludački je zavoli i postane opsednut njome  Rubi 2020 - Page 4 2729517241

Bilo mi je žao Refugio kada su joj upali oni delikventi da je pljačkaju i kad sav bol eksplodira iz nje.

Da, ta scena je moćna. Jaka mi je Mayrin glumački, samo se i dalje navikavam da je ona Refugio. Neobično mi je.

Cristina i dalje radi za Artura što me je iznenadilo. Korektno od njega.

Baš me je zanimalo da li će izgubiti posao nakon Rubinog bega sa Hectorom. Super što je ostala da radi u banci. Jesu li ona i CaĐetano zvanično u vezi?

____________
Rubi 2020 - Page 4 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Thu Jan 30, 2020 4:33 pm
A bio bi dobar fazon da se ispostavi da je taj Lucas zapravo neki okoreli narko trafikant

Pa Rubi uđe u biznis, sredi Hectorovo ubistvo, ostane udovica i uda se za Lucasa. Zatim eliminiše i njega, preuzme narko kartel i postane kraljica kokaina

I Alejandro zapjeva "Rodićeš mu sina kralja kokaina, ti rodićeš mu decu belu kao sneg ..." Rubi 2020 - Page 4 1543461474

Ali ništa od toga, bar za sad. Rubi se izvukla da je Alejandro sve slagao. Rolling Eyes


Recimo, kada Sonia pita čime se Rubi bavi, a Alejandro kaže da je Rubi žena poznatog i bogatog arhitekte, kao to joj je profesija Rubi

Smešno mi je bilo i ono kada je Hector na Rubinu konstataciju da nema razloga za brigu jer je Alejandro u Madrid došao sa devojkom odgovorio kao da je to tebi problem

Aha, i meni. Very Happy

U 7. mi je bilo smiješno kada je Hector rekao Alejandru da su on i Rubi već bili raskinuli, kada je Hector počeo s njom. A Alejandro je njega pitao koliko je prošlo od raskida, 18 sati, 24 sata?  Rubi 2020 - Page 4 1543461474

Sa novom Maribel mislim da bi mogli da odrade dobru psihološku transformaciju. Da prođe kroz proces konačnog prihvatanja svog invaliditeta, odbaci štetne mehanizme odbrane (poput "Juanita" cirkusa i opijanja u sred bela dana) i izgradi samopouzdanje.

Bojim se da će slabo biti toga. U 7. epizodi se opet napila, i pijana poljubila Alejandra. Ali, zato je počela da trenira (pliva), to bi mogao biti dobar znak. Nego, je li ona namjerno otišla u teretanu u koju radi Loreto, ili se radi o klišeju da u milionskim gradovima svi idu u istu bolnicu, restoran, teretanu i sl.?

Jesu li ona i CaĐetano zvanično u vezi?

To sam se i ja pitala, a zaboravila napisati. Bilo bi glupo da se dvije odrasle osobe viđaju godinu dana, a da ne počnu vezu ( a sviđaju se jedno drugom), a opet u 6. ep. nisu mi ni djelovali da su u vezi . Ipak, u 7. epizodi je postalo jasno da jesu. Baš kada sam se pitala hoćemo li imati nekog Marca (na radi Alejandrovog kukanja Rubi 2020 - Page 4 1543461474 ) dobijemo Artura koji se zaljubio u Cristinu. Ok, kontam. Jedna sestra bira novac, a druga odbija trulog bogataša, jer voli šofera. U ovoj verziji je to još naglašenije, jer je Arturo mnogo bogatiji od doktora Marca. Ipak, Lisardo i ova kako se zove glumica  su mi komični kao mogući par. Rubi 2020 - Page 4 245301646

Najzanimljivije od 7. epizode je činjenica da Carla jeste Fernanda. Opet moram ponoviti - Fernandi su posvijetlile oči. Rubi 2020 - Page 4 245301646 Čisto sumnjam da nosi sočiva da zavara tiu. A inače ono dijete liči na Elu taman koliko liče Sodi i Mori. Rubi 2020 - Page 4 1543461474  Sad mene zanima, da li Rubi zna ko je Carla? Čisto sumnjam da je Fernanda zaposlena  kao Carla,  a Rubi bi morala znati da novinarka Carla u tim novinama/televiziji ili gdje god, ne postoji. Teško da se nije raspitala. Zato mislim da zna ko je ona i da se samo pretvara. Inače, u scenama kada je Carla sredi i ode u onaj restoran sam se ponovo uvjerila koliko bi Ela bila bolja za tu ulogu. U isto vrijeme je bila tajanstvena, mračna i senzualna, što Rubi nije ni jednom postigla.

Inače, ni batler Boris nije odolio Rubinim čarima. Bolesno je vezan za nju.

Dobar dio epizode je prošao na Lucasovu modnu reviju. Kakve su ono kreacije uopšte?!  Rubi 2020 - Page 4 245301646  affraid E da, Rubi me je  na kraju epizode sa onom šarenom maramom oko glave neodoljivo asocirala na bake koje prodaju krompir na pijaci. Hajde što je vezana tako marama, nego dezen...

Nego, scena na modnoj reviji mi je bila kao repriza one sa faxa. Svi muškarci padaju u trans, a sve žene kolutaju očima. Mislim koga briga, ni prva ni zadnja ženska s dekolteom. Ne znam što mi je gluplje, reakcije na Rubinu haljinu, kao da se na takvim događajima dolazi u burku, ili činjenica da opet na silu pokušava da se Camilina Rubi predstavi kao žena zbog koje žene stavljaju muževe pod ključ. Rolling Eyes Sve žene Mexica i Madrida nju mrze zbog njene ljepote. (Ako je mrze, nije to nikako zbog činjenice da je odron od čovjeka Rubi 2020 - Page 4 1543461474 )

Cijela scena kod stola kada se Rubi i ona žena kao nešto počupaju, pa Rubi obriše ruke o njenu kosu mi je u isto vrijeme iritantna i blamanta.

Onaj ljigavi Alejandro, sada kada ga je Rubi otkačila, trči za Soniom. Rubi 2020 - Page 4 293406516

A Lucas je žešća seljačina. Otvoreno muva Rubi pred mužem, a još su prijatelji.  Rubi 2020 - Page 4 3323782742  scratch

Od svega, ovdje  me najviše zanima razvoj Fernandinog lika u sadašnjoj radnji.


Last edited by Kristina on Fri Jan 31, 2020 8:04 pm; edited 1 time in total

____________
Rubi 2020 - Page 4 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3210
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Thu Jan 30, 2020 11:02 pm
Znači, Carla = Fernanda...Povlačim ono što sam rekla za igru ključeva. Kritično bi bilo da je igraju tetka i sestričina zajedno Rubi 2020 - Page 4 245301646

Sad me baš zanima kako je došlo do definitivnog prekida kontakta između Rubi i njene porodice, kako je "izgubila" Fernandu. Kapiram da to ima veze sa nečim što je Rubi uradila CaĐetanu. Da li ga je poslala u zatvor ili nešto gore?

Cristina je Fernandu sigurno učila da bude sve suprotno od Rubi i njoj kad je bila klinka vrv nije bilo jasno zbog čega je Rubi toliko omražena. Odnosno, znala je samo jednu stranu priče. Sada polako otkriva i Rubinu perspektivu.

Mislim da je Fernanda zbunjena i da se ne oseća komotno u sopstvenoj koži. Videćemo šta će na kraju od nje ispasti.

Hjoj, Maribel mi je bila slatka kad je poljubila Alejandrita tj. Kimberly mi je preslatka. Sva mi je kao Little Miss Sunshine flower Svidelo mi se i plivanje bez veštačke noge.

Nego, je li ona namjerno otišla u teretanu u koju radi Loreto, ili se radi o klišeju da u milionskim gradovima svi idu u istu bolnicu, restoran, teretanu i sl.?

Pa, mislim da je to jedina teretana u jednoj od najvećih svetskih metropola Rubi 2020 - Page 4 2078043430  Sounds legit Rubi 2020 - Page 4 664804837

dobijemo Artura koji se zaljubio u Cristinu.

Ok, ja sam u šoku. Već zamišljam njih dvoje kao par i krindžujem silent

Inače, u scenama kada je Carla sredi i ode u onaj restoran sam se ponovo uvjerila koliko bi Ela bila bolja za tu ulogu. U isto vrijeme je bila tajanstvena, mračna i senzualna, što Rubi nije ni jednom postigla.

Izgledala je wow u toj sceni. Ma Ela Velden je ribetina u poređenju sa Camilom, a i generalno je atraktivna i privlačna.

I dalje ne mogu da prihvatim da im je Camila Sodi bila jedina raspoloživa opcija za ulogu Rubi Rubi 2020 - Page 4 2729517241

Inače, ni batler Boris nije odolio Rubinim čarima. Bolesno je vezan za nju.

Palo mi je na pamet...Da joj Boris nije otac? Suspect U ovoj verziji Rubin otac nije umro, nego ih je napustio. Pričala je Rubi Alejandru o tome.

Kakva bi tek tada igra ključeva bila cat

Kakve su ono kreacije uopšte?!

Lucas neka pređe u narko biznis. Garantujem da će mu to bolje ići.

Cijela scena kod stola kada se Rubi i ona žena kao nešto počupaju, pa Rubi obriše ruke o njenu kosu mi je u isto vrijeme iritantna i blamanta.

Dame iz visokog društva Rubi 2020 - Page 4 1241635095

A Hectorove pretnje smrću Rubi i Alejandru kasnije preko telefona? Rubi 2020 - Page 4 1543461474 Kad govori Rubi da će je ubiti ako se ispostavi da se sexala sa Alejandrom...Ne, ne smeš da glumiš onoliko neuverljivo bounce

____________
Rubi 2020 - Page 4 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Fri Jan 31, 2020 2:08 pm
Sad me baš zanima kako je došlo do definitivnog prekida kontakta između Rubi i njene porodice, kako je "izgubila" Fernandu. Kapiram da to ima veze sa nečim što je Rubi uradila CaĐetanu. Da li ga je poslala u zatvor ili nešto gore?

Rubi nešto reče da je ona uradila ono što se njena sestrična nije usudila. Bukvalno me taj dio oko Fernande jedino i zanima.


Palo mi je na pamet...Da joj Boris nije otac? Suspect U ovoj verziji Rubin otac nije umro, nego ih je napustio. Pričala je Rubi Alejandru o tome.

E vidiš, dobra teorija. Sjećam se da je pričala o tome Alejandru, ali kako su mi sve njihove scene blijede ni tom momentu nisam dala značaj, i zaboravila sam na to dok ti nisi pomenula. Sad me baš kopka da li je to Boris. Inače, skontao je da se Carla ne zove Carla.

I ko je Fernandin otac? Ostavio je Cristinu, umro?

Osma epizoda... Po meni ništa specijalno. Rubi se fotkala, svi su pali u trans, jer nikad nisu vidjeli manekenku ili foto model, i sada ona hoće da postane model i osvoji svijet. Ok. Hector je počeo da bude zabavan sa ispadima ljubomore koji nisu ni najmanje uvjerljivi. Ono što mi smeta je to što ispada da je on inače agresivni ludak. Zamalo da dođe do sexa između Rubi i Lucasa, šteta što ih je Hector omeo u tome.  Sad

Manje više svi likovi nastavljaju po starom, jedino novo je to što je Refugio izgleda umrla. A možda joj je samo i pozlilo.  Rubi 2020 - Page 4 2729517241 Ako je umrla, možda se Rubi sad vrati u Meksiko. Inače, baš mi je bila glupa scena kada Cristina očajava jer ne može dobiti Alejandra. Pa zovi hitnu, ženo! Malo prije nego što joj je pozlilo, Refugio su isprepadali oni krimi likovi da će joj oteti Fernandu. Meni nije ni jasno što ona ima s njima da se junači i raspravlja. Kaži majci tog momka što on radi, a ne prijeti onim delikventskim seljoberima.  Neutral

Eh, da. Počinje i Loretova gej priča.

Edit: Skontah što sam napisala u prethodnom postu. Hector ubijen,  a ovamo pjeva... Rubi 2020 - Page 4 2078043430 Ispraviću.

____________
Rubi 2020 - Page 4 Granho16
Sponsored content

Rubi 2020 - Page 4 Empty Re: Rubi 2020

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum