Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Sun Jul 19, 2020 3:44 pm
Hvala, Sofia, za temu i postavljen sinopsis. I love you  Trejler sam pogledala još jedno 3 puta i iz njega sam shvatila je muž vara, da se ona spetljala s mlađim momkom ne znajući da je on njen student (Miranda & Mauricio Oscuro deseo - Page 2 3466016740 ) i da se desilo ubistvo na čijem su mjestu zločina njeni otisci. Ali nisam shvatala ko je ubijen, mislila sam da je možda ta ljubavnica. Nakon sinopsisa mi je jasnije.

Maite mi je baš slatka kao profa. flower Mada ona 'ladno može da glumi i 10 godina mlađe žene, baš je mladolika, a njen lik ima samo 3 godine više od nje. Ova glumica što je igra ćerku mi ne ide kao njena ćerka. Ima 22 godine što je možda par godina više nego što ima njen lik, ali djevojka jednostavno izgleda starije  nego što jeste, a Maite mladolika, pa ne prolaze kako mama  i kći iako je razlika u godina nekih 15.

Od Speitzera je starija nekih 12 godina, u priči 17, za njega se vidi da je mlađi od nje, ali manje nego što je ta razlika u priči. Mada i ne mora se vidjeti, ima mladolikih ljudi gdje se uopšte ne primjeti da su od nekoga stariji. Ne govorim ovo kao zamjerku, samo zapažanja.

Što se ja dadoh u referat o godinama. Oscuro deseo - Page 2 3665418065  Dopadaju mi se i trejler i sinopsis. Djeluje ozbiljno urađeno. Ja inače volim trilere i misterije, pogotovo u formatu kraćih serija. Nakon Defending Jacob ovo je prava stvar. Oscuro deseo - Page 2 2315767614

Drago mi je što je Maite snimila ovako nešto i što nije ostala sa Marichuy ulogama. Ali ipak se nadam da će vrati jednom telenovelama u nekoj drugačijoj ulozi, kao negativka recimo.

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Sun Jul 19, 2020 6:36 pm
Ja sam ovo već odgledao. I prezadovoljan sam. Nije sad nešto nevidjeno do sada ali jeako lepo upakovana priča. Maite je sa ovim ne izašla iz svoje zone komfora već i van toga. Oscuro deseo - Page 2 2078043430 Da mi je neko rekao da će se ona ovoliko svući u nekoj seriji rekao bi mu da nije normalan.

Ostaviću duži komentar kad još neko završi da ne bih spojlovao.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Sun Jul 19, 2020 10:08 pm
Ovo je jedna od onih koje volim pogledati maratonski. Oscuro deseo - Page 2 2078043430 Ipak ograničiću se na 2-3 epizode dnevno. Ja ću navoditi koje epizode komentarišem da biste izbjegli spoilere. Oscuro deseo - Page 2 2078043430

Dobila sam ono što se i dalo zaključiti iz trejlera, ni manje ni više. Dobra je serija, tempo radnje taman kako treba. Kao što rekoh, ovo je tip trilera kakve volim. Jedino je mogao biti manji akcenat na erotici. Malko su možda pretjerali, bar u prve tri epizode.

Dakle, 1. 2. i 3. epizoda...





Dopada mi se što je provučena tema nasilja nad ženama. Za sada je to jedino kroz Almina predavanja na fakultetu, a ne kroz priču likova. Osim naravno, ubistva Brende, za koje ne znamo da li je se desilo zbog toga što je žena, da li je zločin iz strasti, ili je prosto iz nekog razloga nekome smetala i predstavljala neku opasnost. Najzanimljivije bi mi bilo ovo zadnje, ali sudeći po tonu serije, po erotskom naboju i po tematici nasilja koja se provlači, najvjerovatnije će biti nešto od prva dva rješenja. Zanima me da li je ubica neko koga znamo ili se još nije pojavio. Ako je prvo, baš je mali izbor. Sumnja pada na Estebana jer vidimo da su on i Brenda bili u vezi (samo seksualnoj?). Obično se onaj na koga prvo pada sumnja može otpisati.  Oscuro deseo - Page 2 2078043430

Mada uopšte ubica ne mora biti ista osoba s kojom je Brenda te noći spavala. Očekujem da će biti dosta scena iz Brendine prošlosti i flešbekova pošto je ubijena već na kraju prve epizode, a M.F. Yepez se vodi kao jedna od glavnih glumica.

Da li je to Maite i ovdje u jednoj od prvih scena sa vibratorom? Doduše nije ga koristila. Pretpostavljam da je poenta u tome da je u braku nezadovoljna i po tom pitanju. Muž je sa drugom. Ako to nije to, onda su mi ti momenti bespotrebni.

Kako gledam i Victoriu, nalazim paralele. Glavnu junakinju muž vara sa koleginicom, a onda se ona muva s mlađim.  Very Happy I ima otkačenu drugaricu koju je bivši varao. Ok, tu prestaju sličnosti.

Alma ima svoje zanimanje, s te strane je ispunjena. Ali kako i sama kaže, ona i njen muž samo djele krov nad glavom. Ne znam da li je loš brak jedini izvor njenog nezadovoljstva. Vidimo da posjećuje psihologa što znaći da možda tu ima još stvari koje je muče i oko kojih joj treba pomoć.

Inače, Maite mi je stvarno prelijepa ovdje. Uvijek mi je bila lijepa, čini mi se da je privlačnija što je starija. S druge strane, Hayser i Poza su stvarno ružno ostarali.

Almina ćerka je student forenzike, valjda. Ima drugaricu lezbejku, ona navodno nije lezbejka, ali mislim da nije sasvim sigurna oko seksualnosti. Scena na bazenu mi je vukla na to da su njih dvije zapravo u vezi.

Ok, od kraja treće epizode se stvari zakuvavaju jer traže lika čiji je kaiš (kojim je bila vezana) jer su sigurni da je to lik s kojim je Brenda spavala. Međutim, Alma tada saopštava Estebanu da je ona ta koja ja spavala s vlasnikom kaiša. Btw, s njim je ponovo spavala nakon saznanja o smrti drugarice. Stvari će se sigurno još zakuvati nakon pronalaska otisaka koji se još ne pominju. Možda će zbog njih Alma biti uhapšena što vidimonu prvoj sceni. Doduše u toj sceni je tu bio i neki leš što znaći da će kraja još neko stradati.

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Mon Jul 20, 2020 8:12 pm
 I dalje je odlično.


4. 5.  i 6. epizoda





U 4. epizodi se nije desilo ništa posebno sem što je Alma tražila Daria, pa su se sexali, dok je Esteban ludio što mu snaha vara brata. (dok je, mislim se ja, ok što on vara nju). I da, otkrili smo  da je Dario anonimni lik koji se dopisuje sa Zoi.

E onda je u 5. i 6. bilo zanimljivih otkrića i postalo je baš napeto. Meni je definitivno 3 epizode ovoga dnevni maximum, nakon toga moram da odmorim mozak s nečim opuštajućim  Oscuro deseo - Page 2 2078043430

Dakle, nova otkrića. Pa prvo bi bilo da je Dario voajer i da uopšte nije običan dečko s normalnom psihom. 'Ladno je gledao Almu i Leonarda dok se seksaju.  Shocked

Drugo, u prošlosti se desilo silovanje i ubistvo 5-godišnje djevojčice.  pale  Oscuro deseo - Page 2 1639406990 Njen ubica se potom ubio u zatvoru.

Treće, Brenda je bila ključni svjedok u tom slučaju u kojem je sudija bio Leonardo.

Četvrto, Dario i Alma se nisu slučajno upoznali. On je to htio.

Kakve veze ima sve ovo? Ubica djevojčice je Dariov otac koji se pred njim i njegovom majkom (koja je kasnije skrenula) ubio u zatvoru dok su mu ovo dvoje bili u posjeti. Prije smrti je rekao da su ga mučili dok nije priznao ono što nije učinio. Pitam se, da li je Brenda pogriješila u prepoznavanju? To bi bilo strašno. Značilo bi da je nevin čovjek umro, da je jedna porodica upropaštena, a da je neki monstrum i dalje slobodan.  Shocked

Dariov motiv je u stvari osveta Leonardu preko njegove žene i ćerke. Naravno, rekla bih da je zaista pukao za Almom i da se nije pretvarao prilikom njihovog susreta kada je ga je udarila u međunožje. Počeo je i pred njom da pokazuje prve znake ludila, naravno i Esteban je uputio Almu ko je mali.

Da li smo to već otkrili Brendinog ubicu? Dario je taj koji je došao kod nje. Sve upućuje da ju je on i ubio.

U 5.oj epizodi sam skontala da izgleda Leonardo uopšte nije varao Almu sa Edith. Edith je zapravo lezbejka. Krivooptuženi magistrado. Oscuro deseo - Page 2 2078043430

Dario nema 23 godine nego 25. Rečeno je da Zoi ima 18. Imali smo sjećanje s njenog 8. rođendana koje se dešava u isto vrijeme kada se ubio Dariov otac. Esteban je rekao da je Dario tada imao 15.

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Tue Jul 21, 2020 7:12 pm
Koja zapetljancija... Oscuro deseo - Page 2 2078043430 Zaista, nada es lo que parece.

Ok, 7., 8. i 9. epizoda...





Dariova majka je oduvijek bila luda, nije skrenula nakon samoubistva muža. Pokušala je da udavi sina kada je bio beba... Shocked  Shocked  Shocked

Onda, imamo scenu Brendinog ubistva. Da li se zaista tako odigralo ili je to samo prikaz kako Esteban zamišlja da se desilo? Ako uopšte zamišlja, ne bi me čudilo da je on ubica pa i Leonardo. Leonardo je u prošlosti bio Brendin ljubavnik. Oscuro deseo - Page 2 245301646 Možda je zato toliko Brenda nagovarala Almu da ga prevari.  Oscuro deseo - Page 2 245301646

Pa onda Esteban koji je zamalo ubio Daria. I mislila sam da ga je ubio, ali mi je to opet bilo nevjerovatno. Baca leš u šumu, pa ispada je Dario živ. Ja sam čak mislila da je bacio živog Daria, umotanog u mrtvačku vreću, u fazonu da mu pokaže slikovito što ga čeka ako se bude petljao oko Alme.  Shocked Onaj momenat kad mu prijeti testerom, Esteban mi je djelovao kao serijski ubica iz američkih trilera/horora. Shocked Uglavnom, Daria to nije spriječio da i dalje ljubavi...sa Zoe. Uostalom, Estenan nije pominjao da se ne smije motati oko ćerke.  Oscuro deseo - Page 2 2078043430

Na kraju saznah čiji je leš bacio. Brendin. Da bi spriječio autopsiju nakon ekshumacije.  Oscuro deseo - Page 2 3388038715 Da li bi autopsija njega inkriminisala? Možda je onom policajcu tražio da prekine istragu, ne da bi zaštitio Almu, nego da bi zaštitio sebe. Ili brata? Ili oboje?

Nakon onog vikenda, kada ih je Alma pitala gdje su bili/što su radili, u isto vrijeme su dali različite odgovore. Tada sam mislila da je Esteban krio Leonardov vikend sa Edith. Ali nije to u pitanju. U razgovoru u jednoj od prvih scena je Leo rekao da imaju cijeli vikend za nešto. Opet se dalo naslutiti da je u pitanju ljubavnica. Ali nije? Dakle, vikend im je trebao da ubiju Brendu?

Dakle ni Leo nije van moje liste osumnjičenih. Čak je veća šansa da su to on i brat, nego da je Dario. Nije ni on (Leo) sasvim čistog razuma. Upucao je brata u prošlosti, nakon što je napustio Brendinu kuću, navodno misleći da je provalnik. A možda je iz ljubomore? U sadašnjosti je mislio da ga Alma vara s bratom pa mu je prijetio pištoljem. Oscuro deseo - Page 2 2729517241 I zbog čega je iz zapisa slučaja male Leslie Delgado  uklonjena Brendina izjava upravo na Leov zahtjev?

I na kraju, ne znam da li sam propustila nešto na času ili nije bila scena iz trjelera kada se pominju otisci različitih osoba iz Brendine kuće? Čak sam i premotavala 3. i 4. epizodu i opet mi je promaklo. Možda da premotam i 2.  Oscuro deseo - Page 2 2078043430 Na kraju 3. Esteban govori o kaišu, a u 4. traži da se obustavi istraga. Vjerovatno mi je ovo za otiske promaklo u 2.oj.

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Wed Jul 22, 2020 7:22 pm
I uopšte nemam osjećaj da epizode traju po pola sata. Kad mi se neka serija sviđa i epizoda od sat vremena mi bude malo. Međutim ovdje mi pola sata djeluju duže, a ne radi se o tome da je dosadno. Oscuro deseo - Page 2 2078043430




10., 11. i 12. epizoda...

Ok, hiljadu puta smo čuli priču o žabi koja odmah iskoči iz vrele vode, ali zato ako se voda polako zagrijava, ona neće to ni osjetiti i biće skuvana. Nisu morali to i praktično prikazati, a nadam se da ona skuvana žaba nije prava.  Evil or Very Mad

Nova otkrića... Leonardo je bio kod Brende na dan smrti. (Ona scena sexa je iz prošlosti ili su u sadašnjosti i dalje bili ljubavnici?) Samo mi nije jasno kako odmah nisu isplivali ti snimci. Esteban ih je dugo tražio i posmatrao, kad da traži snimke iz cijelog grada, a ne kamere sa jedne kuće.

Zašto je Leo tražio ekshumaciju bez Estebanovog znanja? Kako autopsija može naškoditi Estebanu i kako je Leonardo ostao onako miran nakon što tijelo nestalo? Da li je sve to samo predstava i oni u dosluhu?

Na momente se mislilo da je glupa Zoi umrla. Glupa jer ide na piknik usred čuke s likom kojeg jedva poznaje i koji joj se nije predstavljao imenom dokle ga nije našla preko hakera.

One scene kad Dario stavlja Zoe u kadu i kida joj vene, i kada su na pikniku i kida joj vene... Je li to Dario zamišlja, neko zamišlja? Koja im je poenta jer nisu prekaz realnih dešavanja? Možda je poenta stvaranje napetosti da bismo mislili da Zoe zapravo umire.

Meni se sve čini da je ovdje u pitanju zataškavanje. Brenda je možda pogrešno identifikovala Darievog oca. Esteban i Leonardo su nešto pogriješili u tom slučaju. Brenda je nešto znala, htjela to da objelodani i njih dvojica je u dosluhu ubiju da ne bi progovorila? I na kraju ispadne da je Dario ovdje najnormalniji i najneviniji.  Oscuro deseo - Page 2 2315767614

Kako je Dario uspio da onako zataška istinu o svom porijeklu? Kada ga neko istražuje ispada da je njegov otac bio neki ugledni pravnik. Nikakvi podaci ga ne povezuju sa ocem koji se ubio u zatvoru.

Da li ono Leonardo na kraju 12. epizode umro (otrovan)?

I na kraju ovdje sex jedini nisu imali Alma i Esteban. Sem toga, maltene svako sa svakim.Oscuro deseo - Page 2 2078043430

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Thu Jul 23, 2020 7:47 pm
I dalje je super, sa istom mračnom atmosferom, neizvješnoću i novim činjenicama. Oscuro deseo - Page 2 2315767614


13. 14. i 15.




Leonardo je teško bolestan. Nismo u romanu A.Christie pa da umre otrovan.  bounce

Definitivno je Brenda dala lažan iskaz. Ali nije mi jasno kakve to ima veze s tim da Alma ne sazna da su ona i Leo ljubavnici.  Oscuro deseo - Page 2 245301646 Esteban toliko optužuje brata da i dalje mislim ili da je on kriv i do pred sam kraj 15. ep. sam mislila da su možda u dosluhu. Iliiii....se Brenda zaista ubila gonjena krivicom jer je optužila nevinog čovjeka? Mada ova zadnja teorija ne uopšte ne pije vodu, ali bila bi fora da ubistva nije ni bilo. A tek bi fora bila da je Alma ubica. Ne odbacujem ni to, ali to je malo vjerovatno i nema nikakvih indicija za to.

Vallejo ubijen, Leonardo je navodni naručilac (mada je Esteban mogao da natjera tog lika da slaže ko je naručilac - nikako ne prihvatam da je Esteban nevin Oscuro deseo - Page 2 2078043430 ) Brendino tijelo je nađeno iskomadano. Dakle, njeno tijelo nije ukrao Esteban (izgleda) i ono tijelo koje je bacio u vreći (kada sam mislila da je Dario) nije njeno. Čije je?

Ona jakna što nešto dokazuje? Čija je i gdje je bila? Oscuro deseo - Page 2 245301646

Dario je zapravo pratio Brendu i upisao se na Almin predmet kao dio plana da se osveti Leonardu. Nije znao da su one prijateljice. Zaljubio se u Almu, što vjerujem po načinu na koji je majci govorio o njoj... Kod Brende se vratio da bi je pitao za Almu, ali zašto kad već zna ko je? Da bi stvorio privid da stvarno ne zna ko je Alma i da je on slučajno njen student.

U svakom slučaju, više vjerujem njemu nego braći Solares. I da, on nije lažirao informacije o svom porijeklu. Taj advokat je bio rođak njegovog oca koji ga je kasnije usvojio. Međutim, da li je on rođak njegovog oca ili mu je stvarno otac? I da li je Lucinda zaista ubila neko dijete tj. da li je postojalo još neko dijete? Ili samo pokušala da ubije da ubije Daria? I zbog čega je očekivala da joj Solares da novac? Umišlja ili je s jednim od njih imala dogovor?

15. epizoda je počela sa sexom Alme i Estebana. Oscuro deseo - Page 2 2078043430 Očito je to bilo neko zamišljanje (a možda i sjećanje)? Kažem ja, oni su jedini par koji je još preostao.  Oscuro deseo - Page 2 2078043430

A na kraju Leonarda hapse jer je priznao da je ubio Brendu. Bolje reći, ne sjeća se ničega, bio je tamo vjerovatno u nesvjesti (nakon burnog sexa Oscuro deseo - Page 2 2078043430 ),  ali ga je brat ubjedio da je on ubica. Još jedan dokaz da je Esteban ubica.


____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Sat Jul 25, 2020 9:39 pm
16. epizoda...




Jasno je da je Esteban ubica, da je ubistvo Leslie Delgado podmetnuto Dariovom ocu, a mislim da je možda i on ubio i malu Leslie. Osim ovog zadnjeg što možda i nije tačno, ništa drugo nije iznanađenje. Motiv je bio novac, podmetnuti Antoniu Guerri ubistvo da bi njegov rođak Alberto ostao sa naslijedstvom Antoniovog oca. I Lucinda je sve to znala. A da li je to saznala prije ili poslije smrti muža... Ako je ovo prvo, a ćutala  Oscuro deseo - Page 2 3541223117

E da, bila sam u pravu. Leonardo jeste trovan. Da li je Estebanu samo trebao krivac kome će podmetnuti ili se radi i o osveti bratu zbog povrede noge?

I još nešto. Ako se Leo onesvjestio kod Brende, neko mu je morao sipati nešto u piće npr. Sama Brenda, zašto? Ako je Esteban, kako je znao da će Leo tamo biti? Sve mi se čini da je Brenda htjela uništiti Leonarda iz bijesa, da je to planirala sa Estebanom, ali da nije znala da taj plan uključuje i njeno ubistvo.  Oscuro deseo - Page 2 245301646 Ili je npr. bila smrtno bolesna pa je taman tako prekratila muke i osvetila se Leonardu. Mada ovo je bolesna ideja. affraid

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Tue Jul 28, 2020 2:06 pm
I kraaaj. Very Happy  Kraj me je razočarao. Tokom gledanja mi je utisak bio odličan, a sad sve skupa mi je mlak. Neutral


17. i 18.



Brendino samoubistvo nije bilo neočekivano, jeste fora što nije ubistvo, ali to onda priču čini besmislenom. Bukvalno je moglo bez toga. Cijeli zapet je baziran na tome, a ono tu uopšte nije ni bilo ubistva. E onda, drugi dio zapleta oko Leslie nije ni riješen, tako da je kraj zaista jednom riječju besmislen. Evil or Very Mad

Slučaj Leslie Delgado me je najviše i zanimao kao i Brendino lažno svjedočenje. Jer Brendu su mogla "ubiti" tri muška lika, i nijedan ne bi bio iznenađenje. Na kraju, niti je riješen Leslin slučaj, niti znamo što je bilo u onom koferu. Rolling Eyes Ja zaista volim trilere, ali ne ovako, kad nemaju jedan smislen i zaokružen kraj. Previše otvorenih pitanja. Zašto je Lucinda radila protiv muža? Pa njoj bi bilo u interesu da on dobije naslijedstvo. Ko je Dariov otac? Postoji li drugo dijete koje je umrlo? Kakva je tačna uloga onog Padrina, nisam shvatila ( da li je on bio Estebanov šef?) Koliko je Leonardovo učešće u toj namještaljki? Da li je učestvovao u tome sa Estebanom radi novca ili je njegova uloga samo ta što je tražio Brendi da svjedoči da bi mu porastao ugled zbog hvatanja ubice? Jednom je rekao je Brendi da su to uradili da Alma ne bi saznala za njih. Kakve to ima veze?

Bukvalno ništa nije rješeno sem Brendinog "ubistva". Inače, ona mi stvarno nije djelovala kao osoba koja bi se ubila, posebno ne samo zbog ljubavi. Oscuro deseo - Page 2 245301646

I jedno važno pitanje. Čiji je leš Esteban bacio u šumu u onoj epizodi kad smo prvi put mislili da je ubio Daria? "Ubistvo" Daria previše neuvjerljivo urađeno. Ono, baš bi mu Esteban dao vremena da snimi oproštajnu poruku. Trebali su bolje "zavarati" publiku.

I na kraju, saučesništvo Estebana i Daria je trebala biti kao neki vauuu preokret. A meni je izazvalo ovo... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes Poenta svega je bilo da zavede Brendu i uništi Leonarda (jer ovaj nije znao da je E. zapravo iza namještaljke.) A kako tačno zavođenje Brende škodi Leonardu?  Oscuro deseo - Page 2 3665418065 Baš glup rasplet. U tom smislu, bi bilo logičnije da je zaista bio plan da zavede Almu. Ali nee, Esteban je u nju zaljubljen, kakav kliše...

I kako Dario nije znao za novac njegovog djede i za tu fabriku? Kako ga niko nije mogao uzeti i  da je tako novac bio negdje u vazduhu? Valjda bi on to naslijedio po automatizmu? I ona Lucinda... Ucjenjivala je Estebana za novac, a namjestila zatvor mužu uz kojeg bi imala sav novac svijeta.

Kontam ja da su otvorena pitanja tu radi eventualne druge sezone da bi nas navukli da gledamo. Ali mi je ipak bzv što je jedino što se zapravo riješilo ubistvo koje to nije ni bilo.


Na kraju pohvale za glumu. Posebno za Haysera.

I tako. Ispričah se ja sama sa sobom. lol!

____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Fri Oct 30, 2020 4:31 pm
Maite je najavila da će snimanje 2. sezone krenuti sledeće godine.


____________
Oscuro deseo - Page 2 Granho16
Sponsored content

Oscuro deseo - Page 2 Empty Re: Oscuro deseo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum