Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Mon Nov 02, 2020 1:12 am
Da, sad prvo snima drugu sezonu El juego de las llaves.

Bas me zanima sta planiraju za drugu sezonu OD. Kako se pise moglo bi da se ispostavi da je ipak Alma najveci negativac u prici.

Ja ne znam kako je meni promakla ova tema i svi tvoji komentari.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Tue Nov 03, 2020 5:23 pm
Kako se pise moglo bi da se ispostavi da je ipak Alma najveci negativac u prici.

Ne znam koliko bi me to oduševilo. Pretpostavljam, u stvari nadam se, da će u drugoj sezoni razjasniti smrt Leslie Delgado. Prilično me je iznerviralo što je to ostalo nedorečeno. Oscuro deseo - Page 3 1543461474 I ne samo to, nego sva objašnjenja i neobjašnenja sa kraja, su mi srozala utisak.

Daleko od toga da je loša serija, ali mislim da ipak nije vrijedna baš onoliiikog uspjeha. Vjerovatno je i golotinja učinila svoje. Oscuro deseo - Page 3 2078043430

____________
Oscuro deseo - Page 3 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Fri Nov 06, 2020 1:48 am
Meni su bili dobri i svidela mi se serija. Ali ja prvi kazem da nisu zasluzili bas toliki uspeh i da stoje rame uz rame sa najuspesnijim netflixovim serijama tipa LCDP, TUA i slicne. Ali ipak mi je drago jer je Maite zaslusila to.

Sto se tice objasnjenja/neobjasnjenja. Moralo je da se ostavi nesto i za mogucu drugu sezonu. Kapiram da su verovali u uspeh serije i da su od starta planirali vise sezona jer npr meksicke Monarca i Controla Z nisu prosle ni priblizno kao ova pa su ipak dobile jos jendu sezonu. Tako da kontam da su i ovi znali da ce imati bar jos jednu ali siguran sam da se ovolikom uspehu nisu nadali pa se bas moraju potruditi oko te nove sezone jer ocekivanja su ogromna.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Mon Nov 09, 2020 5:02 pm
Moralo je da se ostavi nesto i za mogucu drugu sezonu.


To kontam. Ali ipak... Jedino što se razjasnilo je zločin koji to nije ni bio i za koji je ispalo da je nebitan za ostatak priče. Ono što je zapravo bilo bitno je upravo Leslie i Brendino lažno svjedočenje,  i nisu to razjasnili.


Još jedna glupost mi je to što je ispalo da je prvobitan plan bio da Dario zavede Brendu. I time bi se osvetio Leonardu, kako tačno?


i da stoje rame uz rame sa najuspesnijim netflixovim serijama tipa LCDP, TUA i slicne


Toliko dobri nisu. Iako dobar do te zadnje epizode, ipak je triler kao mnogi drugi. Sa previše golotinje.

____________
Oscuro deseo - Page 3 Granho16
avatar
Milos 92
Posts : 248
Join date : 2018-04-07

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Sat Nov 14, 2020 12:24 am
Još jedna glupost mi je to što je ispalo da je prvobitan plan bio da Dario zavede Brendu.

Pa bila mu je ljubavnica. Valjda mu je ljubavnica draza od zene. Oscuro deseo - Page 3 2078043430 Salim se. nemam pojma, verovatno ni oni sami ne znaju,

Iako dobar do te zadnje epizode, ipak je triler kao mnogi drugi. Sa previše golotinje.

Pa njih je golotinja proslavila, Da su izbacili te scene, verujem da ista ova prica ni blizu ne bi ovako dobro prosla. Golotinja privlaci paznju. Posebno sto je Maite imala taj imidz fine i smerne i mnogi su gledali da vide dokle ce da ide, tacnije koliko ce da se skine, To ti je kao sto neko negde rece, npr da je u svoje vreme Adela Noriega snimila nesto ovako.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Sun Nov 15, 2020 2:05 pm
Valjda mu je ljubavnica draza od zene.

Oscuro deseo - Page 3 2078043430 Oscuro deseo - Page 3 2078043430 Oscuro deseo - Page 3 2078043430 Da, zbog žene nije nikog upucao, a zbog ljubavnice jeste.

Pa njih je golotinja proslavila, Da su izbacili te scene, verujem da ista ova prica ni blizu ne bi ovako dobro prosla. Golotinja privlaci paznju. Posebno sto je Maite imala taj imidz fine i smerne i mnogi su gledali da vide dokle ce da ide, tacnije koliko ce da se skine, To ti je kao sto neko negde rece, npr da je u svoje vreme Adela Noriega snimila nesto ovako.

To je tačno, u pravu si.

____________
Oscuro deseo - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Wed Aug 30, 2023 11:55 am
Tražila sam neki triler za odgledati i sjetih se druge sezone ovoga. Najviše me je privukla činjenica da se pojavljuje Catherine Siachoque, nisam je gledala jako dugo. Uglavnom, kako su epizode kratke već ih odgledah prvih 8. Barem tokom prve 4 epizode se nije pominjalo nijedno nerješeno pitanje iz prve sezone. Prošlo je nekih godinu, godinu i nešto, Alma je razvedena, Dario se ženi, neko je poslao Almi pozivnicu i tako se oni opet sretnu i momentalno završe u krevetu. Dakle, Dario iscenira svoju smrt, ženi se drugom i ona umjesto da mu traži objašnjenja, skida gaće Oscuro deseo - Page 3 3665418065

Nego, Julieta, Dariova vjerenica, je ubijena i sada su njih dvoje mogući osumnjičeni i radnja se vrti oko tog slučaja. Tek su nakon nekih 4-5 epizoda počeli pominjati slučaj Leslie Delgado, onaj kofer, Darievo naslijedstvo... Ima dosta šupljina koje se, vjerujem, neće ni objasniti. U prošlosti je Esteban trebao da podigne Dariov novac sa identitetom Darievog tasta ( confused ), pa je ispalo da je novac već neko podigao, Dariov dvojinik. Dakle, ili ima brata blizanca ili poremećaj višestruke ličnosti.

Lyz (Catherine Siachoque) je ispričala Almi priču o svom učeniku koji ju je zaveo, pa joj je propao brak itd. I to kada je Dario bio u srednjoj školi. Sada na kraju 8.epizode je ispalo da mu je ona majka (usvojiteljka valjda) pa me baš zanima što ona hoće i zašto je prišla Almi sa takvom pričom. I još joj je zavela bivšeg muža koji više i nema neki značaj u priči. Uglavnom, ova sezona mi se više dopada iako nisam ne znam kako fascinirana.

____________
Oscuro deseo - Page 3 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Fri Sep 01, 2023 6:56 pm
Kao završetak prve sezone tako me je i ovaj razočarao. Nijedno pitanje nije razjašnjeno, prije svega mislim na smrt Leslie Delagado, na Brendinu ulogu u toj priči i ostalo. Cijela priča se svela na istragu novog slučaja i na Dariovu maćehu koja je luda za njim te stoga mrzi Almu koja joj ništa nije skrivila. Da ne dužim dalje, šuplja priča za zaobilaženje.

____________
Oscuro deseo - Page 3 Granho16
Sponsored content

Oscuro deseo - Page 3 Empty Re: Oscuro deseo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum