Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Feb 27, 2022 5:30 pm
249. Paulina Goto


Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 83b33710



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Feb 27, 2022 5:32 pm
Gledala sam je samo malo u MCET i sva mi je bzv glumački i fizički. Nije mi jasno kako je dobijala glavne uloge.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Feb 28, 2022 12:40 pm
Geraldine Galvan - presimpatična glumica. Gledala sam je u Reina de corazones i Hijas de la luna i u svakoj od uloga mi je privukla pažnju svojom pojavom. Ona je po meni profil glumice koja je zaslužila glavnu ulogu u nekoj klasičnoj telenoveli. Kada samo pomislim ko je sve dobijao glavne uloge i ponavljao ih bez pokrića, a ona i nije dobila priliku. Fizički je preslatka, umiljata i dopadljiva. Baš je volim gledati i žao mi je što se češće ne pojavljuje.

Paulina Goto - glavni primer glumice bez pokrića. Ostvari glavnu ulogu u kojoj se ničim ne istakne i nastavi ih nizati. Ne razumem čime ih je zaslužila. Niti je glumački jaka, niti je pojava koja pleti, za moj ukus ravna nula. Toliko mi je bezlična, da mi je postala omražena zbog činjenice da je se toliko forsira. Zaobilazim je u širokom luku. Kada čujem njeno ime, tu seriju odmah prekrižim.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 03, 2022 9:33 pm
Čini mi se da je nigde nisam gledala, tako da sam bez mišljenja o njoj.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Mar 04, 2022 12:12 pm
Paulina Goto-najbolje je pamtim po glavnoj ulozi u telenoveli Un camino hacia el destino gdje je u nekim scenama i situacijama djelovala stvarno djetinjasto
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Mar 04, 2022 4:52 pm
250. Ximena Romo


Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Mv5bzm10


____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Mar 04, 2022 4:55 pm
Gledala sam je samo u ECDLP i u Dos Lunas gdje je u par scena igrala lik Barbare Mori u mladosti. U oba slučaja mi je bila dobra i dopadljiva tako da mi je postala draga. Fizički je slatka.

Vidim da je od pomenute ECDLP igrala u filmovima i serijama i da se 2020. pojavila u telenoveli Vencer el pasado. Voljela bih opet negdje gledati.

Do kraja teme imamo još 50 glumica/glumaca. Nakon 230 i nešto sam se pitala koga više da stavim na spisak i na kraju neočekivano dogurah do broja 300. Čisto sumnjam da ću nakon toga imati više materijala.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Mar 04, 2022 9:09 pm
Iako je nisam gledala u velikom broju projekata, formirala sam pozitivne utiske o njenom talentu, sposobnosti da dominira različitim spektrima emocija i uverljivo iznese ulogu.

Fizički je ok.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Mar 04, 2022 11:20 pm
Gledala sam je samo u jednoj ulozi, u El color de la pasion gde je stvarno pokazala da je talentovana glumica. Nemoguće je bilo to ne primetiti jer se baš istaknula. Fizički mi se ne dopada, ali glumačke kvalitete više cenim pa ovo pada u drugi plan.

Kristina wrote:Do kraja teme imamo još 50 glumica/glumaca. Nakon 230 i nešto sam se pitala koga više da stavim na spisak i na kraju neočekivano dogurah do broja 300. Čisto sumnjam da ću nakon toga imati više materijala.

Nakon toga napravimo pauzu, pa opet ispočetka. Ionako smo o nekima usput promenili mišljenje Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 1543461474
Šalu na stranu, ovo je stvarno prava tema za forum. Moraćemo smisliti nešto novo kada ovo završi.
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Mar 05, 2022 2:53 pm
Ximena Romo-gledala sam ju samo u El color de la pasión gdje je bila pomalo histerična što me je ponekad stvarno živciralo u nekim situacijama,tako da,nemam neko mišljenje o njoj,izgled ok
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 29 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum