Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Empty Re: Preporuči telenovelu/seriju

Thu Jan 26, 2023 3:12 am
Znam za seriju Mi secreto još od početka i pisala sam o njoj na temi Novosti o telenovelama, ali osim trailera nisam ništa pogledala. Nakon Los ricos tambien lloran uzeli su oba glumca ovde i drago mi je što je Diego Klein dobio glavnu ulogu. Radnja deluje zanimljivo, no ima previše ovih mladih glumaca što mi sve manje prija. Da ima manje epizoda možda bi se odlučila, ali vidim da je već stotinjak u pitanju.

Trenutno sam u fazi zasićenja s telenovelama. Gledala sam Cabo, pa sam i to trenutno stavila na pauzu. Najčešće se zainteresujem na početku i kako serija odmiče izgubim interes. Poslednji period sam baš pokušavala da uvek pratim nešto i uglavnom sam izgurala do kraja kada smo zajedno gledale, nekako me to motiviše da ne odustanem, a i izabrale smo relativno privlačne serije za gledanje. Nadam se da ćemo uskoro naći nešto gde ćemo se opet poklopiti. No prema onome što se trenutno nudi i što nadolazi, ništa me ne privlači.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Empty Re: Preporuči telenovelu/seriju

Thu Jan 26, 2023 9:36 am
Znam za seriju Mi secreto još od početka i pisala sam o njoj na temi Novosti o telenovelama, ali osim trailera nisam ništa pogledala.

To sam tada pročitala i ne znam zašto sam prešla preko toga kao preko nezanimljivo i zaboravila sam na to. Sad me je tek zainteresovala.

Nakon Los ricos tambien lloran uzeli su oba glumca ovde

Koji je drugi? Very Happy

____________
Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Empty Re: Preporuči telenovelu/seriju

Fri Jan 27, 2023 12:08 am
Drugi je Andrés Baida koji je glumio sina glavnih protagonista u Los ricos tambien lloran

Andrés Baida i Diego Klein u Mi secreto:
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Empty Re: Preporuči telenovelu/seriju

Fri Jan 27, 2023 3:43 pm
Nisam znala kako se zove momak, pa ga zato nisam ni zapazila u listi glumaca. Uglavnom, kad završim QA, počeću je, pa ću javiti utiske.

____________
Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Granho16
Sponsored content

Preporuči telenovelu/seriju - Page 7 Empty Re: Preporuči telenovelu/seriju

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum