Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Fri Mar 02, 2018 2:18 pm
Naravno,sve ovisi o gledanosti,mogu je produžiti,a mogu je i skratiti ako je gledanost loša.Kakva je gledanost?
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Sat Mar 03, 2018 1:23 am
Po gledanosti su uglavnom najslabiji u odnosu na ostale telenovele, ali su stabilni, nisu to ogromne razlike. S obzirom da je u tom terminu "Caer en tentacion" isto tako prolazila, to je ok. Sigurna sam da neće doći do skraćivanja predviđenog broja epizoda.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Mar 06, 2018 4:07 am
Večeras je počelo emitovanje serije na Univisonu

Por amar sin ley - Page 7 Por_Amar_Sin_Ley_1

Direktni konkurent će joj biti Telemundova "Enemigo intimo" sa Fernandom Castillo u glavnoj ulozi, sa kojom će se boriti za rejting
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Mar 06, 2018 4:09 am
Por amar sin ley - Page 7 Cdn1_uvnimg_com
Por amar sin ley - Page 7 DXhsm_c_XUAAw_Pto

U emisiji Despierta America povodom početka emitovanja serije u SAD-u
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Mar 06, 2018 8:09 pm
Alejandra je dobila slučaj,a Virginia je u početku bila dosta nepovjerljiva i skeptična zbog njezine mladosti,ali je i začepila usta Leticiji i Benjamínu koji su otpočetka bili protiv Alejandre i dokazala je da je odlična odvjetnica.Ja sam nekako otpočetka bila sigurna da će Alejandra uspjeti obraniti Virginiju od optužbi njezine djece.Preslatka mi je bila Alejandra kako je bila sretna kad je vidjela Ricarda i onaj zagrljaj I love you.Svjedoćenje od Virginije Sad Crying or Very sad ,rasplakala me Virginia sa onako emotivnom izjavom pred sucem
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Tue Mar 06, 2018 11:07 pm
Carlos nikako na zelenu granu,slučaj se samo komplicira,baš me zanima na koji naćin će ga Leonardo i Roberto na kraju izvući sad kad su izbrisali onu straniu gdje su našli prostitiutke.I Victoria je bila uspješna,onaj lik Darío je dobio 40 godina zbog ubojstva svoje žene,licemjer,kako je lagao da je volio Rocío,a pretukao ju je nasmrt,ali zahvaljujući Victoriji,dobio je što je zaslužio.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Wed Mar 07, 2018 12:25 am
Por amar sin ley - Page 7 561e90f58801
Por amar sin ley - Page 7 108fcb445706

U emisiji El gordo y la flaca
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Thu Mar 08, 2018 11:27 pm
cheers cheers Napokon se dogodio primer beso Alejandre i Ricarda cheers cheers ,bili su mi preslatki kako se nisu mogli prestati ljubiti.Carlos je zbilja zaglavio u zatvoru,pa da se cijeli odvjetnički ured Vega udruži i da svi rade samo na njegovom slučaju,opet ga ne bi mogli izvući iz zatvora.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Sat Mar 10, 2018 1:27 am
Por amar sin ley - Page 7 56ed9ca2a740
Por amar sin ley - Page 7 971fd5ec219f
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Sun Mar 11, 2018 12:13 am
Danas se pojavila ona mala Castro,užas od glume Rolling Eyes affraid Sleep .Alejandra je uz Ricarda polako počela zaboravljati Carlosa,više ga ne spominje toliko često.Moram priznati da mi je slučaj od Virginije najdraži i najbolji (zasada,ali mislim da će tako i ostati) i drago mm je što je Alejandra dobila taj slučaj (što je presuđeno u njezinu odnosno u korist Virginije,njezine klijentice).A ovaj novi odvjetnik,Juan,ne znam ,nekako mi baš nije sjeo,vidi se da je dobrica,ali nije mi baš nešto.I mislim da će se Olivia uvaliti u probleme sa ovim tipom kojeg je upoznala preko interneta,ali i sama je brzo skužila da je tip čudak,sva sreća da ima Victoriju da ju spasi.Benjamín Rolling Eyes grozan i užasno umišljen lik,baš se vidi da je užasno narcisoidan i sebičan (samo ja,ja,ja i netko drugi) i da samo gleda svoju korist,egoizam do neba.Sve u svemu,jako mi se sviđa serija,nadam se samo da ju Castro neće uništiti na kraju s glupostima i posebno mi se sviđa što je serija ozbiljna,odvjetnici,sudstvo,slučajevi koji se događaju u stvarnom životu.
Sponsored content

Por amar sin ley - Page 7 Empty Re: Por amar sin ley

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum