Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 23, 2018 9:06 am
Iván Sánchez-odličan mi je bio kao glavni negativac u La tempestad, a nije mi bio loš niti kao pozitivac u Lo imperdonable, ali mislim da mu ipak puno bolje stoje uloge negativaca, fenomenalan je bio kao Hernán u La tempestad, puno bolje se snalazi kao negativac nego kao pozitivac.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 23, 2018 10:10 am
Ivana smatram jednim od kvalitetnijih glumaca. Lično nisam njegov fan, ali smatram da ume dobro izneti lika kojeg glumi. Ima iza sebe iskustva u različitim žanrovima, od akcionih serija, klasičnih telenovela do filma i to je nešto što je pohvalno za svakog glumca. Fizički nije moj tip, iako je šarmantan.
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 23, 2018 6:02 pm
Da,Iván Sánchez nije ljepotan,nije niti meni baš nešto pretjerano zgodan,ali ima šarm i karizmu
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 23, 2018 8:57 pm
Meni je on nešto antipatičan. Ne kao glumac, talentom je dobro potkovan, ali mi je ovako kao ličnost odbojan iz neobjašnjivih razloga. Fizički nije loš.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 26, 2018 9:27 am
Što mislite o Geraldine Bazan?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Latest?cb=20171228192724



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 26, 2018 9:31 am
Meni je ona ok, draga mi je. Djeluje simpatično. Prosječna je glumica, ništa je ne izdvaja specijalno iz mora drugih, ali opet drago mi je vidjeti. Nije pretjereano lijepa, ali je zgodna, i znala je iskoristiti maksimalno svoj potencijal. Obično je sređena jako ukusno, i stilom je nadomjestila sve što joj fali na izgledu.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 26, 2018 10:29 am
Geraldine mi je solidna glumica. Fizički se mnogo promenila i prolepšala. Vidi se da je dosta toga radila na sebi, no deluje prirodno što je najvažnije. I dalje nije neka lepotica, ali je vrlo simpatična. Sviđa mi se njen stil oblačenja u poslednje vreme, time nadomešćuje neke svoje nedostatke. Deluje mi kao draga osoba. Čini mi se vrlo privržena svojim ćerkama i rekla bi da ima divan majčinski odnos sa njima. S druge strane je poznata po svom humanitarnom radu, što svakako govori o njenom karakteru. Sviđa mi se što nije ostala poput Elizabeth Gutierrez, već je pokazala hrabrost i dostojanstvo i ostavila onog svog ženskaroša.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 26, 2018 11:04 am
Čini mi se vrlo privržena svojim ćerkama i rekla bi da ima divan majčinski odnos sa njima. S druge strane je poznata po svom humanitarnom radu, što svakako govori o njenom karakteru. Sviđa mi se što nije ostala poput Elizabeth Gutierrez, već je pokazala hrabrost i dostojanstvo i ostavila onog svog ženskaroša.

Da, baš raznježe njene slike sa dječicom. Gabriel, ako je takav, zaista i ne zaslužuje porodicu. Dovoljne su bile one slike na kojima nosa Marjorie na ramenu, a ona polugole zadnjice. Rolling Eyes Tu su svi (bolje reći Marjorini fanovi) okarakterisali Geraldine kao ljubomornu, i da pravi frku ni oko čega, u fazonu "posao njenog muža je takav".  Rolling Eyes Ne, nije takav. Ako na sceni mora da se ljubi i razmjenjuje nježnosti, kad su na pauzi ne mora. Iako te slike sa plaže ne pokazaju da on i Marjorie ljube ili tako nešto, ipak su neukusne, i to nije način na koji se družiš i zabavljaš na prijateljicom. Ni jednoj ženi ne bi bilo svejedno da osvanu takve slike njenog muža, npr. na društvenim mrežama, krajnje je ponižavajuće, a to što su oni javne ličnosti ne čini stvar manje naivnom. Ipak u svemu tome Geraldine je ostala dostojanstvena.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 26, 2018 4:24 pm
Géraldine Bazán-volim ju, spada mi među draže glumce, ima jako lijepu plavu boju očiju i boju kose i razumijem da želi zaštiti svoje kćeri, potpuno podržavam njezinu odluku da ne želi da njezine kćeri budu u kontaktu i da se druže sa Irinom Baevom, ima potpuno pravo na to, nisu djevojčice krive što im je tata ženskaroš.Ne bi bilo u reduda se curice zbliže sa Irinom Baevom i onda kad se to dogodi, da ju Gabriel Soto nogira zbog neke druge žene.A kad se samo sjetim kako je Gabriel Soto prije dosta godina cvilio za Marthom Juliom, stalno je govorio da je ona ljubav i žena njegovog života, tvrdio je da će s njom biti do kraja života i da će ona biti majka njegove djece.Zato potpuno podržavam Géraldine Bazán i na njezinoj sam strani.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Nov 26, 2018 10:28 pm
Dobra je glumica, ne mogu da kažem da me je negde razočarala. Nije klasična lepotica, ali je atraktivna i ima stila. Deluje pristupačno i simpatična je. Njen privatan život ne pratim.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 13 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum