Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Sep 15, 2020 11:05 pm
Opšti utisak:

Ova serija mi je bila ugodno iznenađenje iz razloga što nisam imala nikakva očekivanja, a na kraju mi je baš prijala. Odgledala sam je slučajno jer su mi neki klipovi privukli pažnju. Ono zbog čega ovu seriju izdvajam od drugih je tematika koju još nisam gledala. Glavni lik nakon nesreće ostaje nepokretan u kolicima. Kroz seriju pratimo njegovu borbu i srdžbu na život koji mu se dogodio. Ono što je posebno pohvalno je što je on od početka do kraja ostao u tim kolicima, čime su dali jednu realističnu crtu seriji.

Glavni junaci:

Ana Brenda i Jorge Salinas nikada nisu bili na listi mojih dragih glumaca, ali ovom serijom su promenili moje mišljenje o njima. Ovo je za mene Anina najdraža uloga jer je tu bila tako drugačija od svih u kojoj sam je gledala. Na prvu nisam mogla zamisliti njih dvoje kao par, ali tako su se fino uklopili da sam ostala iznenađena. Dopali su mi se jer su bili jedan drugačiji par od onih na koje sam navikla. On kao negativac s početka se pored nje gotovo pretvorio u pitomog muškarca. Prilično kompleksna muška uloga, za koju je Salinas zasluženo osvojio nagradu za najboljeg glumca te godine.

Glumačka ekipa:

Jedna dosta jaka glumačka postava. Osim toga što su se glavni junaci jako dobro uklopili, u ulozi negativaca imamo Susanu Gonzalez i Jose Rona. Tu mi je i uvek draga Ana Martin u njenoj prepoznatljivoj ulozi tople žene, zatim Ingrid Martz, Fabian Robles, Paty Diaz. Jedino mi je Juliag Gil išao na živce, ali on uvek ima takve likove.

Entrada/pjesma:

Solidno, ništa posebno, ali korektno.

Gledanje/ponovno gledanje:

Znala sam odgledati neke klipove ponovo, ne isključuje da neću opet
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 21, 2020 6:19 pm
56. Juro que te amo  

(Televisa, 2008/2009)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Thumb_252_poster_JQTA_17180

Trejler:



Entrada:



https://en.wikipedia.org/wiki/Juro_Que_Te_Amo

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 21, 2020 6:34 pm
Gledala sam je, mada nije da sam je nešto specijalno voljela. Dosta toga mi je isparilo iz sjećanja. Sjećam se kako je Violeti neko uništio sve kreacije noć pred modnu reviju i kako su ona i još neke radnice šile cijelu noć i revija se održala.  Rolling Eyes  Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 1543461474


U to vrijeme je bilo čudno da glavna junakinja bude s nekim u intimnoj vezi prije nego što je upoznala svog princa.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 1543461474 Tada sam se blisko družila s jednom Ivanom, pa smo komentarisale kako u seriji imamo Ivanu i Kristinu. Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 2078043430 Mada ne zna se koja od njih dvije je bila slađa. Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 245301646

Voljela sam Antoniu, samo Paty Navidad kao majka četvoro djece... Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 2078043430

Entrada mi se baš dopada, dobri su ovi prelazi. Pjesma je lijepa, mada ima Bisbal i boljih. Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 24, 2020 9:59 pm
Gledala sam je i odgledala celu, ali je ne bih mogla ni po čemu izdvojiti iz mora drugih. Bila je gledljiva u svoje vreme, držala je pažnju i uzimajući u obzir priču i likove nemam joj šta zameriti. Ali, nije nešto što mi je savršeno ostalo u sećanju...osim preiritantne Mariele. To stvorenje sam upamtila  Rolling Eyes

I Marcela Cordobu, zato što je Marcelo Cordoba i njega ne mogu da zaboravim u kojoj god telenoveli bio  cat

Pesma mi se jako sviđa, entrada onako.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 GeMuxua
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Sep 25, 2020 1:57 pm
Bila mi je ok. Ništa više od toga.

Ron i Ana Brenda ok kao par. Puno bolji su mi bili u LQNPA.

Navidad isto ok ali mi nikako nije proilazila kao majka 3 odrasle dijece.

Negativci ok. Ayala ljigav kao i obično.

Entarda mi je odlična. Možda čak i najljepša Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 10899980
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Sep 26, 2020 11:52 pm
Opšti utisak:

Serija je bila pomalo dosadnjikava, nije mi dovoljno držala pažnju.

Glumačka ekipa:

Ana Brenda i Jose Ron su bili simpatični kao par, još mladi i nezreli na početku karijere, ali su baš zato izgledali iskreno i simpatično. Patricia Navidad je imala snažan lik i svidela mi se vizualno, no u toj ulozi udovice i samohrane majke je nikako nisam videla. Šteta što joj se nije ponovila neka snažnija uloga jer joj dobro leži. Ayala klasično dobar. Utisak mi je ostavila Natasha Dupeyron sa svojom ulogom krhke devojčice.

Entrada/pjesma:

Predivna i pesma i entrada, po meni najbolji deo serije.

Gledanje/ponovno gledanje:

Nikako.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 27, 2020 3:58 pm
57. El fantasma de Elena 

(Televisa, 2010/2011)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 MV5BZjE0MjFiZjUtMzhjMy00MzEyLTllMDAtZGVhZmQ2OGJmMDNkXkEyXkFqcGdeQXVyMjQ2MDQwNDU@._V1_

Trejler:



Entrada:



https://en.wikipedia.org/wiki/El_fantasma_de_Elena

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 27, 2020 4:01 pm
Nisam je gledala niti planiram. Kao što sam već i pominjala, nadnaravni elementi me odbijaju, tako da je to bilo dovoljno da joj ne dam šansu. Ne sviđaju mi se ni pjesma ni entrada.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 28, 2020 12:33 am
Opšti utisak:

Osrednja serija. Iako nisam fan ovakve tematike sa nadnaravnim elementima, pogledala sam je isključivo zbog glavnog para koji mi je drag. Bilo je dosta gledljivog cirkusa, koji je solidno održavao pažnju.  

Glumačka ekipa:

Relativno dobra glumačka ekipa. Iako je Elizabeth Gutierrez ovde glumački bila prilično slaba, njena pojava uvek pleni i volim je gledati. Imala je finu hemiju sa Cernadasom. Serija je imala izražene negativce koje su dobro izneli Ana Layevska i Fabian Rios. Ono što mi se ne dopada je ta klasična uloga villane koja je nezasita u svojim zlim namerama. Ne volim takve villane. Nemam zamerki na Aninu glumu, već na njen lik koji je bio prenaporan i nije mi prijao. Bilo je tu još dragih glumaca, Henry Zakka, Maritza Bustamante, Liannet Borrego, Mauricio Henao..

Entrada/pjesma:

Prosečno, ništa posebno.

Gledanje/ponovno gledanje:

Nemam nameru.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Sep 29, 2020 1:13 pm
Interesantna u prvih par epizoda sve kasnije je bilo da te Bog sačuva. Neke stvari su na pola ostavljali. Baš su se nekako pogubili u toj cijeloj priči.

Segundo i Elizabeth su bili ok par. Ništa specojalno.

Ana Layevska je bila odlična. Jedina svijetla tačka. Rios očajan.

Entrada bezveze.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 35 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum