Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Feb 22, 2021 8:40 pm
TEEP je bila gledljiva stvar, bar u ono vreme kada se emitovala. Cirkus ispunjen over-the-top zbivanjima, ali totalno zabavan i dinamičan.

Pridružujem se Sirenitinim fanovima, a Maura mi je bila extra negativka u svojoj kategoriji. Prava pravcata klasična villana koju je Mariana Seoane odlično iznela. Luisu nisam volela, često me je iritirala.

Entrada onako. Pesmu obožavam.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Feb 23, 2021 12:07 am
Bila mi je simpatična serija u kojoj sam na trenutke i uživala. Ne svrstavam je u red dragih serija, ali imam pozitivno sećanje na nju. Sara Maldonado mi je ovde bila draga, bilo je dobrih sporednih likova. Pesma i entrada su bi baš lepi. Posebno sećanje iz ove serije vezujem za predivno ostrvo Cozumel koje je ovde prikazano.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Feb 28, 2021 3:39 pm
77. Amantes del desierto

(Telemundo, 2001.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Amantes_del_desierto_TV_Series-934180308-mmed

Umjesto trejlera:



Entrada:




https://sh.wikipedia.org/wiki/Amantes_del_desierto

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Feb 28, 2021 3:42 pm
Nisam je gledala, a djeluje mi kao kvalitetna, avanturistička priča. Ne bih je u potpunosti odbacila, ali ne vjerujem da ću je pogledati, ako nisam tada.

Što se glumačke ekipe tiče, jedino su mi privlačne Maritza i Catherine. Very Happy  Gattorna baš ne volim.

Entrada može proći, pjesma mi se ne sviđa.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Feb 28, 2021 10:58 pm
Nisam gledala seriju i ne znam ništa o njoj. Lepa mi je pesma iz entrade i privlačan je naslov serije. Baš mi prija čuti ovaj naglasak, da za promenu nije meksički.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Mar 01, 2021 11:45 pm
Emitovala se kod nas, ali je nisam gledala tj. tada nisam ni znala za njeno postojanje. Tek sam je kasnije otkrila, u filmografijama Maritze R. i Cathy S. Al nemam želju da je pogledam. Mislim, sada svakako nemam želju ni za jednom telenovelom, a ni inače me nije vuklo da joj dam šansu.

Entrada mi se ne sviđa. Pesma onako.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 GeMuxua
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Mar 02, 2021 11:37 am
Ja sam je gledala davno i dosta sam stvari zaboravila. Jedino čega se baš sjećam jeste kraj koji je imao lik od Siachoque.

Entrada mi je ok.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Mar 07, 2021 5:44 pm
78. Me declaro culpable

(Televisa, 2018.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Me-dec10

Trejler:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Me_declaro_culpable

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Mar 07, 2021 6:03 pm
Odlučila sam se da je pogledam zvog nesvakidašnje priče koja je obećavala,  a i mali broj epizoda je plus.

Eutanazija s jedne strane i mlađa protagonistica koja je kolima udarila čovjeka (učinila ga invalidom), a potom pobjegla s lica mjesta s druge strane daje utisak da serija ne može da ne bude zanimljiva. I nije me razočarala, nemam većih zamjerki na priču, ali jesu neke stvari mogle biti bolje odrađene (kao ubistvo one doktorice npr.)

Gluma Baeve i Morena je najveći minus. Ipak, priča mlađih protagonista mi je bila i zanimljivija zato što sam mogla da se emotovno unesem i saosjećam sa Paolom. Fudbaler sa predstojećom blistavom karijerom koji je postao invalid zbog nečije nepažnje... Užas. Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 1639406990 Sem toga, konstantno sam iščekivala taj momenat kad će saznati da ga je kolima  udarila upravo djevojka u koju se zaljubio. Generalno mi je lijepa priča njih dvoje.

Mayrin i Soler me nisu fascinirali kao par, iako njega volim, a nju smatram dobrom glumicom.

Što se negativaca tiče, zaista se nadam da će Castro sledeći put imati ozbiljnu negativku poput Lisabete ili Rosario,  a ne cirkus lik kao ovdje i u LQLVMR. Ovdje mi se desilo isto što i sa Gracielom. U početku mi je bila zabavna,  a onda do kraja serije nesnosna sa njenim frazama, kriještanjem, skičanjem i ludačkim smijehom. Rolling Eyes

Sabine mi je bila mnogo bolja i imala zanimljiviji lik. Zanemariću to što je po xy put glumila droljastu negativku.

Ne bih je gledala opet. Entrada i pjesma su ok, ali ništa preko toga.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Mar 07, 2021 6:19 pm
Nisam gledala seriju, ali upoznata sam sa radnjom i odgledala sam neke klipove. Slažem se da je sama priča interesantna i privlačna. Mene je u odluci za gledanjem odbila glumačka ekipa. Mlađi par nikako nije po mom ukusu, Baevu u ulozi pozitivke baš ne mogu da smislim. Što se Mayrin tiče, ona mi je draga i simpatična, ali nedostaje joj onaj x faktor da privuče pažnju svojim scenama, uvek mi je nekako mlaka, ne doživljavam je dovoljno. Što se Castro tiče, od ono malo što sam videla nije mi se dopalo, previše teatralnosti. Entrada i pesma mi se dopadaju. Ne verujem da ću se odlučiti za ovu seriju, iako u moru loših ponuda, nikad se ne zna.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 47 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum