Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon May 25, 2020 12:07 am
Nisam gledala seriju, pa ne mogu komentarisati. Već je svima poznato da nisam fan ovakvog žanra. Pesma iz entrade je užasna.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue May 26, 2020 12:01 pm
U vrijeme kad se emitovala bila mi je super. Bukvalno sam jedva čekala nove epizode. Nakon reriziranja našla sam milion nekih mana tako da mi se utisak baš baš promijenio Laughing

Kate je bila odlična. Stvarno nisu mogli naći bolju glumicu za taj lik. Ja sam čitala i knjigu i Kate izgleda baš onako kako bi Teresa trebala izgledati.

Cristina Urgel mi je isto bila odlična.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri May 29, 2020 1:19 pm
42. Peregrina

( Televisa, 2005.-2006.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 94b57910


Trejler:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Peregrina_(Mexican_TV_series)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri May 29, 2020 1:22 pm
Nisam ništa od nje vidjela sem sada ovaj trejler. Kultnu Kassandru ne pamtim mnogo, i ne izaziva mi emocije, tako da me je rimejk još manje privukao. Ne planiram ga gledati.
Entrada je osrednja, pjesma mi se ne svidja.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri May 29, 2020 9:18 pm
Jedna od lošijih telenovela koje sam gledala. Potpuno nezavisno od toga što je rimejk "Kassandre", u ovoj seriji otprilike ništa nije urađeno kako valja. Tanko, slabo i nekako jeftino, amaterski. Ne znam ni što su je snimili uopšte.

Pesma i entrada su mi bzvz.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat May 30, 2020 12:18 am
Nisam gledala seriju, to mi je skrnavljenje uspomene na kultnu Kassandru. Ovo mi skroz izgleda amaterski i nekvalitetno. Ništa mi se ne dopada, ni pesma i entrada, ni izbor glumaca.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat May 30, 2020 1:17 am
Jedna od onih totalno nebitnih serija. Mislim da je se ni Africa Zavala ne sjeća a kamo li neko drugi Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 2078043430

Ovdje su prvenstveno promaseni glavni likovi. Capetillo i Africa nisu imali na 1% hemije. On je vise prolazio kao njen otac a ne partner. Corraima i Rios su pucali od hemije.

Africa nikako nije isla uz ovaj lik. Mislim da je to i bio najveci problem ovdje. Original nije neka nevidjena serija ali ljudi su voljeli Kasandru jer si se saosjecao sa njom. Ova ravna linija. I Coraima je prelijepo izgledala dok je Africa nista posebno.

Ostatak ekipe je ok. Andere standradna. Klitbo je bila odlicna. Bas je isla uz ovaj lik.
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat May 30, 2020 2:27 pm
Peregrina-to joj je bila prva telenovela i tu sam i upoznala Áfricu Zavalu koja mi je jako draga glumica.Eduardo Capetillo-mrtvo puhalo,bolje ne komentirati,u kojoj god seriji da ga gledam,svugdje je isti,emocije i reakcije su mu 0,samo izgovara tekst kao robot,ali ok,znam,znam.Poćela sam gledati,ali sam brzo odustala.África Zavala i Eduardo Capetillo kao par isto bezveze,kemije nema,više su bili kao brat i sestra.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jun 07, 2020 2:47 pm
43. Lo que la vida me robo

( Televisa, 2013-2014)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Afc98d2ef4b0c5afee652c5936a1a06c


Trejler:



Entrada:



https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D1%99%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jun 07, 2020 3:18 pm
Opšti utisak:

Iznenadila sam sebe kada sam je odlučila pogledati. Prvo jer sam izbjegavala Boyer, a drugo jer je rimejk plus sam bila skeptična o stavljanju takve priče u moderno vrijeme. Na kraju mi se svidjela i postala mi draga, iako je ne uvrštavam u najuži krug omiljenih telenovela. Bila je zanimljiva, dobro je urađeno to prebacivanje u moderno vrijeme, od blizu 200 epizoda mislim da je dosadno bilo svega 10ako negdje oko 90, 100. epizode. Kasnije onaj dio koji je bio originalan je isto bio dobar. E sad, bilo je gluposti i stvari koje mi se nisu dopale. Slijepa Nadia koju vode da identifikuje mrtvog muža npr.

Glavni junaci:

Dobra je glavna trojka. Montserrat kao lik sam baš voljela, a o JL sam hiljadu puta promijenila mišljenje. Luis Roberto Guzman je baš dobro odradio posao.

Sporedne priče:

Angelica je glavni razlog zbog kojeg sam zavoljela ovu telenovelu. Ostala mi je jedan od najdražih likova ikad, zaista divna i tužna priča. Ostatak sporednih priča su znale i da budu dobre i da smaraju, ali mi se čini da nisu uzimale pretjeranu minutažu na štetu glavne, pa zato nije  bio problem ni kada prestanu biti interesantne. Posebno bih izdvojila i lik Adolfa kao negativca. Bio mi je baš zanimljiv.

Negativci su mi najveći minus ovdje, sem Adolfa. Baš ne znam ko mi je bio odvratniji. Pa čak i Graciela. U početku je bila zanimljiva, a kasnije je baš udavila sa "mi bebe" "perdona te" i ostalim frazama i skičanjem. E jedino sam voljela kad spusti Mariju.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 1543461474 Pedro i Maria  Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 3541223117  Ne znam da li je Sendel igdje lošije glumio.

Glumačka ekipa:

Manje više ok. Eto za pomenute negativce, Mariju i Pedra, ne znam koji bi glumac takve likove mogao učiniti boljim. Sem što se Sendel mogao malo potruditi da bolje glumi, ali lik je svakako odvratan.

Entrada/pjesma:

Entrada je dobra, kao i pjesma. Rado je čujem, ali ta nije najbolja. Muzika je ovjde veliki plus, a "Amores de cristal" posebno izdvajam, genijalna je.

Gledanje/ponovno gledanje:

Da nema toliko epizoda, možda bih je ponovila. Ovako ponovim samo neke izdvojene scene. Ima ih dosta koje volim.

Ocjena:

7.5

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 25 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum