Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Aug 28, 2021 10:02 pm
Opšti utisak:

Jedna od najdražih serija sa interesantnom pričom i kvalitetnim glumcima. Ako još tome dodamo rančerski ambijent sa divnom Silviom Navarro onda je to prava poslastica. Serija mi je uspela održati pažnju jer mi tema serije nije bila poznata i toliko puta ponavljana kao što se često dešava. Priča je obilovala sa dosta sporednih likova, ali su bili zanimljivi, te nemam zamerku na sporedne priče. Mislim da serija nije dobila dovoljnu pažnju s obzirom na kvalitet.

Glumačka ekipa:

Ozbiljna ekipa glumaca. Osim Silvie o kojoj ne treba puno govoriti, imamo tu Leticiu Calderon i Cesara Evoru u ulogama negativaca, te Flavia Medinu koji me je iznenadio svojim glumačkim talentom. Iako Cristiana ne smatram nekim glumčinom, ima ugodnu pojavu i fino se uklopio sa Silviom. Svidela mi se njihova hemija, bili su dobar par. Tu mi je još ostala u sećanju skromna uloga Fernande Castillo u ulozi najbolje drugarice. Nakon toga se desio njen uspon karijere.

Entrada/pjesma:

Sviđa mi se, u skladu sa tematikom serije. Složila bi se da je muzika u seriji bila dobra. Toliko divnih pesama koje i danas volim poslušati.

Gledanje/ponovno gledanje:

Već sam je jednom reprizirala u skraćenoj verziji, nije isključeno da ću opet. Evo prisećajući je se, opet sam dobila želju. To je jedna od onih serija koja je smislena i kojoj se rado vraćam.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Aug 29, 2021 10:41 am
103. Amor gitano


(Televisa, 1999.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Mv5bzj11


Trejler:



Entrada:






https://www.wikiwand.com/es/Amor_gitano_(telenovela_mexicana)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Aug 29, 2021 10:44 am
Nisam je gledala. Kasnije sam čula za nju, ali je se ne sjećam iz vremena TV-a. Dopada mi se priča, ali čisto sumnjam da bih je nekad gledala. Ako bih gledala nešto od stare klasike onda bih birala nešto sa glavnom glumicom koja mi je stvarno posebna. Meni Mariana uopšte nije materijal za pozitivke.

Entrada je ok, kao i instrumental, ali pjevanje je sve pokvarilo.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Aug 29, 2021 1:21 pm
Nisam gledala seriju. Dopada mi se radnja, interesantna je, volim gledati priče koje su malo drugačije, poput ove. No slažem se da Mariana nije za ovu ulogu, ne prija mi. Ona mi generalno nije glumica koju volim, čak ni u ulogama negativki, a kamoli ovako. Nemam je nameru gledati.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Aug 29, 2021 6:44 pm
Gledala sam je i draga mi je. Kratka, a slatka. Sasvim korektno ispričana priča, sa uverljivim tokom i likovima. A dodatni plus joj je to što se vodilo računa o vizuelnim aspektima, o kostimima, o samom ambijentu...Jako prirodno i nepretenciozno.

Što se Mariane Seoane tiče...Da, teško ju je zamisliti kao pozitivku posle dugog niza negativnih uloga u svojoj kasnijoj karijeri. Međutim, nemam joj šta zameriti kada je u pitanju uloga protagonistkinje u ovoj seriji. Bila je na visini zadatka.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 12, 2021 9:32 am
104. Amor real


(Televisa, 2003.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Amor-r12

Trejler:



Entrada:






https://en.m.wikipedia.org/wiki/Amor_real

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 12, 2021 9:37 am
Odlična serija, objektivno bez zamjerki. Dobra gluma, lokacije, scenografije, kostimi... Čak je i Colunga bio dobar. Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 2078043430 Adela mi je bila divna u ovoj ulozi. Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 1161816250

Najviše izdvajam lik Adolfa Solisa koji mi ostaje jedan od TOP 5 najdražih muških pozitivnih likova.

Ne mogu reći da sam se za ovu seriju posebno emotivno vezala, ali to ne umanjuje njen kvalitet.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 12, 2021 10:20 am
Amor real-Davno san gledala ovu seriju kad sam bila mala i sviđa mi se,naslovna pjesma mi je prekrasna,jako lijepa pjesma,jedna od najljepših naslovnih pjesama iz telenovela.Ako se ne varam i ako se dobro sjećam,to je bila prva kostimirana telenovela koju sam gledala.Adela Noriega i Fernando Colunga-tu se nema što reći,odlićan par,kemija Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 10899980 Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 3466016740 Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 3331851625 Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 2082497439 Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 2601230167
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 12, 2021 2:57 pm
Ova serija je realno veoma dobra, kvalitetna, rekla bih i vredna gledanja, ali ja se nekako nisam povezala sa pričom. Nije joj apsolutno ništa falilo, nemam šta da joj zamerim po pitanju scenarija ili likova i glume, nego mi je prosto ostavila mlake utiske.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 12, 2021 5:23 pm
Opšti utisak:

Jedna od najboljih telenovela svih vremena. Serija sa smislenom pričom koja je od početka do kraja držala pažnju. Osim jake glumačke ekipe i sporedni likovi su bili jednako interesanti i razrađeni. Ono što mi se posebno dopada je što je kostimirana. To daje dodatni šarm i vrednost seriji.

Glumačka ekipa:

Nemam zamerke, jako dobra ekipa. Izuzetna glavna trojka. Tu bi još izdvojila Helenu Rojo koja mi je bila jako dobra u svojoj ulozi negativke. Bilo je tu još mnogo interesantnih likova poput lika Maye Mishalske i njene izuzetne glume.

Entrada/pjesma:

Solidna pesma, a entrada mi je osrednja. One scene masovnog plesanja su mi je bezveznjikave.

Gledanje/ponovno gledanje:

Nemam ništa protiv, moguće da je jednom repriziram.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 58 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum