Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 16, 2021 6:58 pm
105. Caer en tentacion


(Televisa, 2017/18.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 26624011


Trejler:



Entrada:






https://en.m.wikipedia.org/wiki/Caer_en_tentaci%C3%B3n

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 16, 2021 7:04 pm
Što reći osim sjajno, sjajno, sjajno! Prijateljstvo, porodica, brak, preljuba, misterija, odrastanje, uticaj prošlosti...sve na jednom mjestu uz sjajnu glumu i produkciju!

Moram izdvojiti Carolinu kao specifičan lik baš zbog njene "običnosti" i zbog toga što je pravila greške i bila autodestruktivna,  a da pri tome nije bila negativka. Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 664804837

Entrada i pjesma su sjajne. Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 2315767614

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 16, 2021 7:20 pm
Caer en tentación-nisam gledala cijelu seriju,vidjela sam samo neke isječke na youtube-u,ali sviđa mi se ono što sam vidjela,jako zanimljiva radnja,Adriana Louvier i Gabriel Soto kao par mi se jako sviđaju,imaju odlićnu kemiju,a nisu loši ni Silvia Navarro i Carlos Ferro kao par.Naslovna pjesma mi se jako sviđa
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 16, 2021 11:28 pm
Izuzetno poetična priča. Nije samo stvar u sadržini i tematici kojom se bavi, nego je i način na koji to radi specifičan za format jedne telenovele.

Giselle je ovim otišla korak dalje u pogledu umetničkog izraza, ubacivala je sekvence kakve nisam viđala ni u jednoj (ponavljam - ni u jednoj) telenoveli do sada, što govori u prilog neupitno visokom kvalitetu.

Poslednje scene u poslednjoj epizodi su remek-delo. Hands down. Nešto istinski impresivno i moćno.

Entrada je takođe odgovarajući deo celog paketa.

Jedino imam zamerke na neke propuste koji nisu adekvatno ili uopšte razjašnjeni, ali oni padaju u drugi plan ako se uzme u obzir šira slika i kompletna šuma 'mesto jednog drveta.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 19, 2021 3:05 pm
Opšti utisak:

Jedna od najboljih serija. Iako u nezaboravne telenovele uglavnom svrstavamo one iz mnogo ranijih perioda, ovo je jedna od retkih novijih koja se u potpunosti izdvojila, kako po svojoj sadržini, tako i po kvaliteti. Kompletna je. Ono što me najviše privlači je svakako nesvakidašnja priča koja je toliko realistična i interesantna. Ono što je svakako izdvaja je i odnos prema grehu, nije klasično osuđivački nego je sagledan iz jednog drugog životnog ugla.

Glumačka ekipa:

Dobra glavna glumačka ekipa, s tim da ženski deo posebno izdvajam. Smatram da su Silvia i Adriana glumački kvalitetnije od svojih protagonista i da su one te koje su kroz svoje likove dale dušu ovom projektu. Mislim da je od glavne četvorke Soto glumački najslabija karika. Njemu je Giselle dala mnogo kredita i od manekena ga pretvorila u glumca, ali on i dalje nije na nivou da bi ga pohvalila. Nažalost Televisa je u deficitu sa kvalitetnim muškim glumcima, pa joj je teško za zameriti. S obzirom da sam gledala i original, moram zaključiti da je glavni protagonista iz argentinske verzije bio daleko bolji.

Entrada/pjesma:

Genijalno, pesma je vrhunska!

Gledanje/ponovno gledanje:

Sigurno da hoću, nemoguće je ovakvu seriju više nikad ne pogledati.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 19, 2021 5:35 pm
106. Corazon que miente


(Televisa, 2016.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 1280x710


Trejler:



Entrada:






https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Coraz%C3%B3n_que_miente

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Sep 19, 2021 5:42 pm
Kvalitetna, kratka i slatka telenovela. Nisam se emotovno vezala za nju, ali objektivno joj se nema što zamjeriti.  Vrlo lijepa priča glavna trojke.

Iznenadilo me je koliko je Thelma ovdje bila lijepa i glumački jaka. A i imala je sjajan lik u rukama. Pablo je isto odradio solidan posao. Dulce Maria kao klasična negativka mi je isto bila super. Čak se na kraju ispostavilo da je malo žešća negativka od toga da samo privremeno rastavlja glavni par.

Sporedne priče su bile na mjestu, nisu oduzele mnogo mjesta.

Naslovna pjesma je fenomenalna. Entrada mi se isto jako dopada.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 20, 2021 12:31 pm
Corazón que miente-gledala sam samo neke isječke na youtube-u,ali nije loša,sviđa mi se,čak mi je bolja od Labirinta strasti (Laberintos de pasión),Thelma Madrigal je imala prekrasan look u ovoj telenoveli,stvarno je bila prekrasna u ovoj telenoveli Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 10899980 (od svih telenovela gdje je glumila, meni je Thelma Madrigal imala najljepši i najbolji look kao Mariela u Corazón que miente,to mi je definitivno njezin najbolji look od svih likova koje je glumila),a i sviđa mi se njezin lik,ja volim takve protagonistice koje su slatke i dobre,ali opet imaju i snažan karakter i znaju pokazati zube kad treba,da nisu klasične plačljivice,a Mariela je bila jedna od takvih protagonistica.Naslovna pjesma mi je predivna,jako mi se sviđa,jedna od najljepših naslovnih pjesama koje sam čula u telenovelama.Thelma Madrigal kao Mariela i Pablo Lyle kao Alonso,jako lijep par,a nisu mi bili loši ni Mariela i Leonardo (Diego Olivera),Thelma je imala jako lijepu kemiju i sa Pablom i sa Diegom.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 20, 2021 8:59 pm
Nisam je gledala. Spada u one telenovele koje bih verovatno pratila da su se nekada davno emitovale kod nas na TV-u, kao i mnoge druge. Ali ovako me ne privlači.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 23, 2021 9:26 pm
107. Donde esta Elisa


(Telemundo, 2010.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Dondee10

Trejler:



Entrada:






https://en.m.wikipedia.org/wiki/%C2%BFD%C3%B3nde_est%C3%A1_Elisa%3F_(American_TV_series)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 59 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum