Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Sep 13, 2022 7:58 pm
Pratila sam je redovno, ali me nije oduševila. Jeste držala pažnju, imala je optimalnu dinamiku, par zanimljivih i gledljivih likova. No, falio joj je faktor prepoznatljivosti, neki lični pečat. Nekako mi je sve bilo telemundovski generično, uopšteno.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 14, 2022 2:41 am
Doña Bárbara

Opšti utisak:

Edith je dala svoj lični pečat ovoj seriji. Ona ne samo da je svojom brilijantnom glumom iznela celu priču, već je i stvorila lika koji će ostati kultni, večno upamćen. Sama radnja ima svoju težinu, neobična je i privlačna, ali ne bi bila dovoljno interesantna da u središtu pažnje nije Edith sa svojim talentom koji je u ovoj seriji došao do potpunog izražaja i bio zarazan i privlačan za gledanje. To je bila jedna od njenih najgenijalnijih uloga i mislim da je bilo rano za raditi rimejk jer je nenadmašna.

Glavni junaci:

Iako je Edith ovde bila predominantna, meni je Meier uvek drag i njih dvoje su mi prijali kao par. Volela sam njihove scene i osetila njihovu hemiju. Više bi volela da je njegov lik realnije mogao pratiti tako snažnu ženu, ali nažalost to je bila manjkavost lika kojeg je dobio.

Glumačka ekipa:

Sa ostatkom glumačke ekipe nisam baš bila oduševljena. Čak mi je bilo i previše nepotrebnih likova. Najmanje draga mi je bila ona koja je imala najozbiljniju ulogu, a to je Genesis. Mislim da je ona bila potpuno promašen izbor, posebno što je na kraju ostala sa glavnim junakom. Ta glumica mi se uopšte ne dopada, ni glumom ni pojavom. Iritirala me je celo vreme i kvarila doživljaj.

Entrada/pjesma:

Dopada mi se i pesma i entrada, baš je zarazna i privlačna.

Gledanje/ponovno gledanje:

Sumnjam da ću ikada reprizirati celu seriju, ali neke delove bi mogla opet pogledati.


Más sabe el diablo

Gledala sam seriju najviše zbog izbora glavnih junaka, ali me priča ničim nije oduševila. Sama radnja mi nije bila posebno interesantna, pa mi je serija na momente bila i dosadna. Većinu toga sam i zaboravila jer me nije dovoljno zaintrigirala i prikovala dok sam je gledala. Ne dopada mi se ni entrada. Seriju sigurno više neću ponavljati.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 14, 2022 1:43 pm
Nekako mi je sve bilo telemundovski generično, uopšteno.

Ovo je najbolji opis. Nisam je doduše ni dovršila jer me ostavila prilično ravnodušnom. Priča jeste nesvakidašnja, ali nije nešto što mene inače privlači plus je tu Gaby Espino koju doživljavam samo kao privlačnu ženu, ali ne i dobru glumicu, te je sve to skupa uticalo da je prekinem na manje od pola.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 14, 2022 1:52 pm
183. Bella calamidades

(Telemundo, 2009/1010)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Original

Trailer:



Entrada:





https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%BE%D0%BB%D0%B0_(%D0%A2%D0%92_%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 14, 2022 1:56 pm
Mislim da sam jedna od rijetkih da je nije gledala. Trailer je čak i glupav, momenat kada ona tetka pada preko cipele neću ni komentarisati, ali i pored toga i klasične priče mi djeluje da je ovo čak i simpatično. Za klasičnu sapunicu, mislim. Ipak, ne planiram je gledati, ali neku DVD verziju možda čak i bih, zabave radi.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 15, 2022 11:31 am
Jako lepa serija, lepršava, šarmantna, magična. Podseća na Diznijeve bajke u formatu telenovele. Jeste klasična priča, ali joj vajb nije sapuničarski.

Protagonistkinja je poput modernije Pepeljuge, a i većina ostalih likova budi asocijacije na likove iz raznih bajki.

Dodatni i veliki plus su svakako Maria Helena Doehring i Diana Quijano. Njih dve kao glumice imaju dobru hemiju, mada su ovde bile rivalke, ali totalno bezazlene i suštinski dobronamerne.

Meni je bilo uživanje gledati je i možda ću je jednom reprizirati.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Sep 16, 2022 1:55 am
Opšti utisak:

Vrlo neobična serija čiju suštinu je Ana vrlo dobro objasnila. Baš je poput moderne bajke i tako je treba doživeti, inače vam se dogodi kao meni da je vidim kao spoj dve krajnosti. Ja sam prilično realistična, pa je meni bilo teško gledati je na takav način kao bajku sa nakaradnim likovima. Sa jedne strane imamo zanimljivu i lepu ljubavnu priču, baš poput Pepeljuge, koja je izneta na prirodan način, a sa druge strane imamo neprirodne likove koji su kao iz neke druge priče upali ovde i teško ih mogu uklopiti i doživeti.

Glavni junaci:

Predivni spoj, obožavam ih. Danna mi je već poznato jedna od najdražih, ali sa Cernadasom mi je tako prijala. Sada iz ove perspekrive sapunica punih Zepede, Sota i Rullia, tako je divno setiti se nekog drugog lika koji mi je prijao. Žalim za tim vremenima i time što ovakvih glumaca više nema u novim serijama koje snimaju. Cernadas mi je baš drag i ta hemija i lepa energija među njima se osetila u scenama.

Sporedne priče:

Osim glavnih junaka najdivniji lik je onaj kojeg glumi Maria Helena Doehring. Tu ženu naprosto obožavam, ona pleni na tako jednostavan način i zrači u svakoj sceni u kojoj se nađe. Milina je gledati je, imam osećaj kao da sa ekrana uspeva preneti svoju pozitivnu energiju. Ono što meni nije prijalo su uloge Priscile i Silvane jer ne umem doživeti ih na način koji bi trebala. Ja ih vidim kao nakaradne, a ne zabavne. Nalickane su i pune perja u seoskom okruženju među kravama. To treba doživeti satirično, ali nikada mi satira nije prijala u telenovelama. Što se tiče braće Galeano i oni su mi delovali prilično neprirodno u svojim ulogama.

Entrada/pjesma:

Divna pesma i lepa entrada, baš je privlačna za gledanje.

Gledanje/ponovno gledanje:

Skraćenu verziju sam već gledala više puta i opet ću, tačnije upravo to činim.

Dođem sinoć na forum i vidim ovu seriju. Reko idem samo pre komentarisanja baciti oko na koji klip i nisam mogla prestati. Evo me, navukla sam se i opet gledam. Moram priznati da ovo nije prvi put da mi se tako nešto dešava. Kristina, tvoja tema motivaciono deluje na mene! Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 3331851625
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Sep 16, 2022 12:43 pm
Evo nakon vaših komentara bih je i mogla uzeti u obzir Very Happy

Kristina, tvoja tema motivaciono deluje na mene!

Drago mi je Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 2315767614 Sreća, pa za nju imamo još dosta materijala Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 2315767614

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Sep 16, 2022 6:24 pm
184. Los plateados


(Telemundo, 2005)
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Los-pl10



Trailer:



Entrada:





https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0_(%D0%A2%D0%92_%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0_%D0%B8%D0%B7_2005)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Sep 16, 2022 6:25 pm
Nisam je gledala, samo sam znala da je epohalna i da glumi Dominika. Ne privlači me da je pogledam.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 93 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum