Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Sun Aug 29, 2021 10:15 am
Nasmijala si me sa cijelim tvojim postom.  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 10899980  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 1543461474

Prva pomisao kad kažem blam su palačinke. Ali ne bilo kakve - nego sa eurokremom, šlagom i orasima. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 2078043430

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Palaci10

U kafiću sam bila sa prijateljicom i ona je prva poručila i tražila palačinku sa šlagom, orasima i eurokremom. Onda sam ja došla na red i rekla da ću i ja palačinku, ali sa eurokremom, šlagom i orasima.  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 3665418065 Izraz lica konobara je učinio da shvatim što sam rekla. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 2078043430

Zoom sastanci koji su začinili korona dane i ostavljanje upaljenog mikrofona kada sam mislila da je ugašen i počela govoriti neke gluposti. E da, i slučajno paljenje kamere dok sam u pidžami. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 4157861939

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 630a6e10

Malo je reći da sam se osjećala kao da sam neka baka koja se prvi put sreće sa tehnikom i ne zna gdje pritiska.

I omiljeni blam - vajber stikeri.

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Top-9-10

E da su bili ovakvi stikeri koje sam greškom poslala koleginici.  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 1639406990 Znate onu opciju da sami kreirate svije stikere? E pa ja sam kreirala stikere sa mnom i vjerenikom (koji naravno nisu javni) i poslala koleginici jedan gdje smo ja i on i jedan gdje je on sa svojim mačorom (a izgleda kao da ga davi i bila mi je fora da napravim stiker sa tom slikom) Pa mi se fora obila u glavu.  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 293406516

I za kraj - ovo je već ozbiljnije zato što sam mogla biti povrijeđena, ali se prije svega osjećam izblamirano.

Kao vozač početnik sam uspjela da po laganoj kiši sletim s puta u šumu sa starim, raspalim jugom (za koji su mi kasnije rekli da je imao i ćelave gume) i koji nije bio moj.


* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Yugo10

I ja i auto smo prošli samo s manjim modricama. I tada sam rekla - ne bih imala juga ni da mi ga neko plati da ga imam.

Što se tiče transfera blama sa koleginicom ih redovno doživljam jer je u potpunosti nesvjesna sebe. Kao "omiljeni" izdvajam onaj sa gumenim čizmama i debelim čarapetinama.

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 2-1c-110

Naime, morala je da obavi neki poslovnu obavezu u gradu, a bilo je kišovito i naravno naše lokve se ne mogu pobijediti osim s gumenom čizmama. I krenula je da se prezuje i takođe da obuje i debele čarape jer su čizme hladne... I došao je direktor da nešto kaže i zadržao se par minuta. Misliš da je odustala od zamisli da se prezuje pred njim? A svo vrijeme dok su razgovarali je držala čarapu u ruci. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 3857569612

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Sun Aug 29, 2021 6:35 pm
Izraz lica konobara je učinio da shvatim što sam rekla.

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 1543461474

A zamisli da su vam poslužene palačinke po redosledu sastojaka koje ste navele * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 3687740950

Tvoja prijateljica bi dobila palačinke namazane šlagom na koji su posuti orasi, sa  eurokremom od gore kao ukrasom. Ti bi dobila varijantu sa namazanim eurokremom preko kojeg je dodat šlag, a od gore orasi cat

Kako bi to bila dobra fora. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 2078043430

ostavljanje upaljenog mikrofona kada sam mislila da je ugašen i počela govoriti neke gluposti.

Mene je ovo najviše plašilo u vezi zoom sastanaka, pa sam udvostručila mere opreza i koncentracije.  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 1543461474

I kad smo već kod zoom meeting gone wrong...




a izgleda kao da ga davi i bila mi je fora da napravim stiker sa tom slikom

OMG  * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 1543461474

Kao vozač početnik sam uspjela da po laganoj kiši sletim s puta u šumu sa starim, raspalim jugom (za koji su mi kasnije rekli da je imao i ćelave gume) i koji nije bio moj.

Ajoj, moglo je biti gadno. Da se ne lažemo, noviji i ispravan auto je podjednako bitan koliko i vožnja kao veština, ništa manje. Može neko da bude fenomenalan i iskusan vozač i da naebe ako mu auto ne sarađuje.

Misliš da je odustala od zamisli da se prezuje pred njim? A svo vrijeme dok su razgovarali je držala čarapu u ruci.

Stvarno joj malo samosvesti ne bi škodilo  silent

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Sun Aug 29, 2021 8:26 pm
Tvoja prijateljica bi dobila palačinke namazane šlagom na koji su posuti orasi, sa eurokremom od gore kao ukrasom. Ti bi dobila varijantu sa namazanim eurokremom preko kojeg je dodat šlag, a od gore orasi

Nisam razmišljala o tome * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 1543461474 Šteta što u kafiću nisu bili toliko kreativni. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 2078043430

I kad ​smo već kod zoom meeting gone wrong...

Lakše mi je nakon što sam ovo vidjela. * Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 3665418065

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Sun Sep 12, 2021 9:23 am
*privremeni lock

____________
* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Granho16
Sponsored content

* Slika govori više od hiljadu reči * - Page 34 Empty Re: * Slika govori više od hiljadu reči *

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum