Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 27, 2018 8:17 am
Što mislite o Brendanu Peniche?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Brandon-peniche



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 27, 2018 8:19 am
Ok je glumac, mada sam ja na njega ravnodušna. Šteša što nijednom nije dobio protagonico. Djeluje simpatično, lijepuškast je.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 27, 2018 8:52 am
Brandon mi je drag i dobar glumac. Fizički je atraktivan i šarmantan, volim ga gledati. Sećam se da sam ga prvi put gledala kao negativca u "Corazon indomable" i ostala sam pozitivno iznenađena njegovom pojavom, baš je plenio pažnju. Mislim da je zaslužio protagonico i zaista mi nije jasno kako ga još uvek nije dobio. Pored onako slabe muške glumačke ekipe, pogotovo među mlađom populacijom glumaca, on je tu definitivno među boljima.
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Nov 27, 2018 11:59 am
Brandon Peniche-nisam ga gledala u puno telenovela,ali nije loš,draži mi je kao negativac nego kao pozitivac,jedan od najboljih mlađih glumaca
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Nov 28, 2018 7:58 pm
Lepo izgleda, ali sam totalno ravnodušna na njega kao glumca. Možda ga nisam gledala u dovoljno uloga.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 8:23 am
Što mislite o Maite Perroni?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Original



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 8:35 am
Meni je jako draga. Gluma joj varira od prosječne do odlične. U Mi pecado je bila i više nego odlična, i trebala bi da se drži takvih uloga. To je definitivno njeno najbolje ostvarenje. Dobra je bila i kao Lichita, mada ja ne volim takve priče u kojima je glavna karikatura.
Kao pjevačica je prosječna, ima nježan glas, ali to je sve. Realno je da nema velike glasovne mogućnosti, ali očigledno ima dobru ekipu oko sebe, i ljude koji su znali da vode njenu muzičku karijeru, i da nađu pravac koji joj odgovara. Interesantno je da je u RBD-u koji je njena odskočna daska bila uvijek po strani, i najmanje bitna, a sada je od njih šestoro jedina napravila neki veći uspjeh.
Lijepa je, jedna od ljepših glumica, zaista. Skroz je prirodna (govorim o licu), i čak je bez šminke je prekrasna. Djeluje mi privatno kao korektna i opuštena osoba. Bio je jedan klip npr. gdje je slatko ismijala na glupe scene koje je snimila, bukvalno se našalila na svoj račun, bez ikakvih problema. Very Happy

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 12:07 pm
Maite Perroni-OBOŽAVAM ju i kao glumicu i kao pjevačicu (sve njezine pjesme su mi prekrasne),jako draga,jednostavna i simpatična cura,nije niti malo umišljena kao neke zvijezde.Popularnost ju nije promjenila,sjećam se da sam čitala da je na snimanju serije Mujeres asesinas,iako je mogla,nije se gurala nego je strpljivo čekala da dođe na red za hranu u kantini i da nije naručivala ništa što nije bilo na meniju.Jedna od rijetkih glumica kojoj ne trebaju 3 kile šminke da bi bila prekrasna jer je ona i bez šminke prekrasna jer je prirodno lijepa,meni je jednako prekrasna i sa šminkom i bez šminke.Od sve tri cure iz RBD-a,Maite mi je najdraža i od svih njih 6,ona je najaktivnija, najviše je postigla i najuspješnija je,pjeva,glumi...
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 12:48 pm
Maite mi je vrlo draga, no smatram da se njen talenat za glumu i muziku ne može meriti sa uspehom i popularnošću koju ona ima. Iako mi je izuzetno simpatična i dopadljiva, smatram je prosečnom glumicom. Nisam gledala njenu interpretaciju Lichite koju hvale, pa možda nisam dovoljno merodavna, no u većini ostalih uloga koje sam gledala je podjednaka. Uglavnom je glumila slične uloge i nije se razvijala glumački, ista mi je i u prvoj i poslednjoj ulozi. Recimo poslednja njena uloga "Papa a toda madre" za koju je dobila nagradu kao najbolja glumica je sramotna. To je limunada naspam onoga što je odglumila Silvia Navarro. U toj ulozi ništa nije pokazala, ravna crta. Što se muzike tiče tek tu mi se ne dopada jer su njene glasovne mogućnosti prilično skromne. Ne znam ni jedan stih njene pesme, iako sam ih pokušala poslušati. Mislim da je njena draga pojava i jednostavnost nešto što su fanovi prepoznali i zbog čega je vole. Ona deluje kao cura iz naroda, nije izoperisana i nafurana.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 1:04 pm
Uglavnom je glumila slične uloge i nije se razvijala glumački, ista mi je i u prvoj i poslednjoj ulozi.

Sa ulogama u CCEA, TDA i La Gata nije ni mogla napredovati. U pitanju su potpuno iste uloge, pa je i njena gluma onda ista. Ali, ipak tu izdvajam Mi pecado. Po meni je tu pokazala da može bude dobra, ako ima dobar lik. Zato i rekoh da je šteta što joj uloge nisu bile slične Lucreciji. I, Lichita je bila drugačiji lik, pa je i tu bila dobra. Za Papa a toda madre se slažem, djelovalo mi je da je snima bez volje. A, serija kao serija nije ništa specijalno, čak mi ne Sebastian nije bio dovoljan da do kraja to ispratim.

Što se pjesama tiče, meni se dosta njih sviđa, ali one bi bile dobre čak i da ih neko drugi pjeva. Jednostavno, ima ljude koji joj prave dobru muziku, nema tu nekih njenih zasluga. Slažem se da je simpatičnost i lijep izgled nešto što ju je prvobitno poguralo. Što se tiče operacija jeste operasala grudi, ali je to ipak s mjerom uradila, i dalje izgleda prirodno.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 14 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum