Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 6:06 pm
Sofia wrote:Maite mi je vrlo draga, no smatram da se njen talenat za glumu i muziku ne može meriti sa uspehom i popularnošću koju ona ima. Iako mi je izuzetno simpatična i dopadljiva, smatram je prosečnom glumicom. Nisam gledala njenu interpretaciju Lichite koju hvale, pa možda nisam dovoljno merodavna, no u većini ostalih uloga koje sam gledala je podjednaka. Uglavnom je glumila slične uloge i nije se razvijala glumački, ista mi je i u prvoj i poslednjoj ulozi. Recimo poslednja njena uloga "Papa a toda madre" za koju je dobila nagradu kao najbolja glumica je sramotna. To je limunada naspam onoga što je odglumila Silvia Navarro. U toj ulozi ništa nije pokazala, ravna crta. Što se muzike tiče tek tu mi se ne dopada jer su njene glasovne mogućnosti prilično skromne. Ne znam ni jedan stih njene pesme, iako sam ih pokušala poslušati. Mislim da je njena draga pojava i jednostavnost nešto što su fanovi prepoznali i zbog čega je vole. Ona deluje kao cura iz naroda, nije izoperisana i nafurana.

Jedino što je Maite napravila bilo je povećanje grudi,ali nije pretjerala,ona je zaista imala jako male grudi,pogledaj slike prije i poslije,razlika je očita
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 8:42 pm
Maite...Pa, lepuškasta je i odiše vajbom devojke iz meksičkog komšiluka, što nije nužno loša stvar. Slatka je, ne samo fizički, nego ima slatku ličnost, lako ju je zgotiviti. Kao pevačica mi je ispod proseka, ne ostavlja mi naročit utisak. Glumački, sa druge strane, je vidim kao nekoga čiji su potencijali nedovoljno iskorišćeni. Mi pecado i Antes muerta que Lichita su serije u kojima je pokazala da poseduje talenat, ali ako bude nastavila sa stereotipnim ulogama bojim se da će joj talenat uzaludno propasti.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Nov 29, 2018 9:12 pm
Maite bi trebala prihvaćati uloge tipa Lucrecia u Mi pecado,tu je bila odlična,ja inaće jako volim takav tip glavnih junakinja;da je dobra,plemenita,ali i da ima snažan karakter,da zna pokazati zube i izvući kanđe kad treba,a upravo takva je bila Lucrecia u Mi pecado i Maite je to savršeno odglumila.A sjećam se da je jedom prilikom izjavila da bi voljela glumiti negativku u nekoj telenoveli
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 30, 2018 8:27 am
Što mislite o Eduardu Santamarini?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 83685346.jpg?partner=allrovi



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 30, 2018 8:36 am
Nije mi pretjerano drag, mada ne mogu da objasnim zašto konkretno. Nije loš glumac, ali meni jednostavno ne prija. Privatno ne znam mnogo o njemu, niti imam neki utisak koliko je simpatičan. FIzički nije bio ništa specijalno ni kao mlađi, sad ne pogotovo, vidno je ostarao i udebljao se.

Ne znam da li je tačno, ali sad skoro pročitah da je, dok je snimao Rubi, imao problema sa alkoholom, i da je bio na odvikavanju.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 30, 2018 11:50 am
Eduardo Santamarina-ništa posebno,a što se izgleda tiće,nije mi uopće zgodan
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 30, 2018 1:09 pm
Eduardo mi nikada nije bio baš drag. Ne smatram ga ni preterano kvalitetnim glumcem. Poslednje sam ga gledala u "Sin tu mirada" i delovao je jako neozbiljno, kao da se nije snašao u ulozi. Fizički mi se takođe ne dopada, a nije ni u mlađim danima.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Nov 30, 2018 9:03 pm
Onako, prosečan glumac, ne smeta mi u telenovelama i ne žalim se na njega. Fizički mi nije privlačan.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Dec 03, 2018 11:10 am
Što mislite o Angelici Celaya?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Angelica-celaya



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Dec 03, 2018 11:14 am
Za mene je ona kompletna glumica. Talentovana, lijepa i simpatična, jedna od 3 najdraže. Prvi put sam je gledala u Marini, i tada me je osvojila, još dok je glumila u dronjcima, čupava i sa vrlo malo šminke. Čak je i tada njena ljepota došla do izražaja, i gluma takođe. Nakon porođaja se udebljala, ali vjerujem da će to doći na svoje mjesto.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 15 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum