Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Dec 17, 2018 4:14 pm
Maritza Bustamante-ravnodušna sam prema njoj-jako malo sam ju gledala,a ono što sam vidjela,nije me pretjerano oduševilo,tako da nemam baš neko mišljenje.Gledala sam ju u Acorraladi (Alejandra Lazcano,David Zepeda) i u toj seriji je imala tako neki čudan lik da mi je u određenim trenucima izgledala kao da glumi mentalno zaostalu i retardiranu djevojku (nije me oduševila),a nije mi ni zgodna nešto extra.Na listi glumaca koje baš i ne volim nešto pretjerano,nisam njezin fan
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Dec 17, 2018 8:52 pm
Volim je. Nije mi na vrhu liste omiljenih glumica, ali generalno volim njenu glumu i uglavnom mi se dopadaju uloge koje je igrala (akcenat na Relaciones peligrosas). Simpatična i privlačna, iako nije neka lepotica.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 18, 2018 12:55 pm
Što mislite o Sebastianu Rulliju?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 3376



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 18, 2018 1:12 pm
Sebastian mi je omiljeni glumac iz latino svijeta. Zaista je kompletan, odlično glumi i odlično izgleda. Jako je dobar u iznošenju kompleksnih ličnosti, i  umije uvjerljivo da prenese emocije. Za moj ukus je prelijep, i čini mi se da ne stara. I love you I, kod njega mi se sviđa avanturistički duh. Privatno mi djeluje kao jako prefinjena osoba, a naročito mi se dopada što svog sina ne eksponira na društvenim mrežama i što ne otkriva njegovo lice. Ako je tata javna ličnosti ne mora biti i sin.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 18, 2018 1:41 pm
Sebastián Rulli-obožavam ga i jako volim gledati njegove telenovele,njegov sam veliki fan.Kristina, Sebastián Rulli što je stariji, meni je sve zgodniji i sad mi je duplo ljepši i zgodniji nego kad je bio duplo mlađi.Nevjerojatno mi je to kako neki glumci, kako prolaze godine, umjesto da stare, oni kao da se pomlađuju, a Sebastián Rulli je jedan od takvih glumaca-što stariji, postaje sve ljepši i sve zgodniji Very Happy Laughing Smile
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 18, 2018 9:23 pm
Jedan od omiljenih definitivno. Ima sve što jedan glumac treba da poseduje i po mom mišljenju, zaslužio je puno više od telenovela. Dovoljno versatilan i posebno mi se sviđa što ume da glumi izrazom lica, pogledom, gestikulacijom kojima uspešno oslikava finese lika kojeg tumači, a na to među latino glumcima nisam često nailazila.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Dec 18, 2018 11:45 pm
Pored vas kojima je on posebno drag, evo mora biti i neko ko kvari prosek, ne zamerite. Ja nisam njegov fan. Nemam ništa negativno reći na njegov račun, no prosto kod mene ne izaziva takve osećaje da mu se divim i uživam gledajući ga. Smatram ga dobrim glumcem, no ne i izvrsnim. Recimo gledala sam ga u "Papa a toda madre" i u nekim komičnim scenama je bio baš loš. U klasičnim telenovelama se on već iskazao, no dobar glumac bi se trebao snalaziti u različitim ulogama, a ja to za njega ne mogu reći. Fizički je jako zgodan i negovan, nije ni čudo što prkosi godinama. Ne znam iz kog razloga, no mene ni fizički ne pomera kao muškarac, i pored toga što dobro izgleda. Ja kod njega nisam uspela pronaći taj faktor x koji vi jeste.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 20, 2018 8:02 am
Pored vas kojima je on posebno drag, evo mora biti i neko ko kvari prosek, ne zamerite.

Ukusi su različiti, nema se tu što zamjeriti. Very Happy

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 20, 2018 8:04 am
Što mislite o Africa Zavala?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Xafrica-zavala.jpg.pagespeed.ic.KKXOkhwat4



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Dec 20, 2018 8:11 am
Africa mi je ok, volim je gledati. Ipak ne sviđa mi se pretjerano njen odabir uloga. Previše rano je dobila glavnu ulogu (Peregrina), da bih se ja nakon La Malqueride ponadala njenim ulogama koje će biti slične Alejandri, samo glavnim naravno. A, ona nakon toga završila uz Eduarda Yaneza da glumi seljanku i majku glumcima koji su stariji od nje!  Ne znam jedino kakva je ova njena nova serija "La jefa del campeón".
Dobro izgleda, atraktivna je, samo mi je malo čudan njen osmjeh. Ne znam kakva je ovako privatno, djeluje mi dosta samouvjereno, što, naravno, ne kažem da je loše.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 20 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum