Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 17, 2019 12:33 am
O Barbari imam samo lepo mišljenje. Nisam je gledala u mnogo uloga kao većinu ostalih latino glumaca, ali u ono malo što jesam je pokazala kvalitet. Fizički vrlo lepa žena. Slažem se sa Kristinom, fino si opisala njen karakter. Na taj način je i ja doživljavam, kao opuštenu osobu koja živi na svoj način ne opterećijući se okolinom. To možemo zaključiti po njenim fotografijama sa društvenih mreža i iz medija. Uvek u svom fazonu, vesela, bez mnogo šminke i fotošopa. Na crvenom tepihu uvek ostavlja utisak zavodljive žene. Šteta što nemamo prilike da je više gledamo u novim ulogama.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 17, 2019 8:33 am
Što mislite  o Jose Ronu?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Original



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 17, 2019 8:34 am
Ok mi je, dopadljiv, simpatičan. Lijepo izgleda, mada mene njegov izgled ostavlja ravnodušnom. Kao glumac je prosjek.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 17, 2019 1:29 pm
José Ron-jedan od glumaca koje sam gledala u dosta puno, većinu njegovih telenovela sam gledala i simpatičan mi je, ima jako lijepe zelene oći.A i privatno mi djeluje da je isto dobrica, smiren.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 17, 2019 11:40 pm
Ravnodušna sam na njega, mada nešto i ne pratim njegov rad. Nije mi fizički privlačan.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Jan 18, 2019 1:08 am
Jose Ron mi je bio jako drag u ranijoj fazi svoje karijere kada se svojom glumom i dopadljivošću nametnuo kao veliki potencijal. Odgledala sam skoro sve njegove uloge i smatram da nije iskoristio tu šansu da se razvije u kvalitetnijeg glumca. Njegova gluma se nije razvijala i nadograđivala uprkos stalnim glavnim ulogama koje je dobijao. Pokazatelj glumačke veličine je svakako i izbor uloga koje je igrao, s čime se on baš ne može pohvaliti, pogotovo poslednjih godina kada se očekuje neki iskorak posle stečenog iskustva. Fizički je vrlo zgodan i privlačan i to mu je sigurno glavni atribut.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 21, 2019 9:23 am
Što mislite  o Adriani Louvier?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 5952161-615x384



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 21, 2019 9:26 am
Odlično radi svoj posao. Načinom glume i bojom glasa me podsjeća na Silviu Navarro. Prosječno lijepa. Ne pratim uopšte njen privatni život tako da ne znam kakva je ovako van scene, ali djeluje simpatično.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 21, 2019 4:28 pm
Adriana Louvier-draga mi je i simpatićna,ima jako lijepu plavu boju oćiju,jedna od boljih glumica.O njezinom privatnom životu ne znam puno,ali kao glumica mi je jedna od najdražih,u rangu je sa Karlom Monroig što se skandala i traćeva tiće,jer ja o Adriani Louvier,kao ni o Karli Monroig nisam niti jedan skandal proćitala povezan sa njih dvije i to mi se jako sviđa kod njih dvije,rade svoj posao i žive svoj život bez skandala i traćeva i samo neka tako nastave.


Last edited by Mariana on Mon Jan 21, 2019 4:34 pm; edited 1 time in total
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Jan 21, 2019 4:29 pm
Adriana je jedna od mojih najdražih glumica, svrstavam je u top tri omiljenih. Smatram je svestranom glumicom koja poseduje glumački talenat koji je pametnim izborom uloga uspela dodatno razviti i nadograditi. Sve njene poslednje uloge su zahtevale ozbiljniju posvećenost, od "Yo no creo en los hombres", "Sin rastro de ti", do "Caer en tentacion". Nije neko ko je poznat po ulogama klasičnih junakinja iz telenovela i to mi se jako sviđa. Sama činjenica da je najjača Televisina producentkinja Giselle Gonzales dva puta birala za glavnu ulogu u svojoj seriji govori o kakvoj glumici je reč. Po glumačkoj kvaliteti je definitivno svrstavam među nekolicinu najboljih glumica koje Televisa trenutno ima.

Ona mi je i fizički vrlo lepa i privlačna, izgleda prirodno i ženstveno. Mislim da može lakoćom izneti lik zavodljive, fatalne dame i obične žene. Do sada smo je više gledali u ulogama devojaka klasične lepote, bez previše šminke i sređivanja, no volela bi je videti kao fatalnu ženu, jer smatram da bi joj takav lik izvrsno stajao, na trenutke mi njena lepota odiše daškom starog holivuda. Adriana nije neko ko svoju privatnost izlaže medijima i to isto dovoljno govori o tome da se želi nametnuti svojim ulogama, a ne famom koja se stvara skandalima i pričama. Gledala sam je i u filmu gde takođe ima nekoliko zapaženih uloga.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 25 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum