Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Jan 30, 2019 10:18 pm
Nisam njen veliki fan, ali poštujem je zbog talenta i kapaciteta da potpuno različite likove interpretira bez greške. Uvek ispuni očekivanja. Lepa je i graciozna žena, ima stila.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Jan 31, 2019 4:42 pm
Susana definitivno spada među moje tri najdraže glumice. Smatram je jednom od najkvalitetnijih glumica koje Televisa ima i pravo mi je čudo što je još uvek tamo, jer je ona odavno prešla nivo onoga što Televisa jeste i što nudi. Njena veličina je u tome što se oprobala u raznim ulogama, nije težila samo ulogama klasičnih glavnih junakinja, već se nije libila odigrali i sporednu ulogu ako je reč o karakternom liku. Nekad sam se znala zapitati kako je moguće da je prihvatila neku sporednu ulogu poput one u "Amores verdaderos", no kasnije sam shvatila da je upravo tim izborom razvijala i nadogradila svoju glumu. Ujedno je pokazala da nije sujetna ako se ne nalazi u glavnoj ulozi, jer se u telenoveli često događa da neki karakterni lik može daleko više dočarati i pokazati od klasičnih plačljivih protagonistkinja.

Gledala sam je u mnogo različitih uloga i deluje mi da se još bolje snalazi u ozbiljnijim i zahtevnijim ulogama. Recimo u "La candidati" me je oduševila, tom ulogom je doslovno oduvala i pokazala da takvom glumom može stati uz rame bilo koje holivudske glumice. Ona je jedna od onih standardnih glumica koju često gledamo jer često snima, koju želi svaki producent, a opet nije dosadila svojim pojavljivanjem jer se ne ponavlja, jer je svaki put drugačija i svaki put sve bolja.

Njen fizički izgled joj dodatno ide u prilog jer je izuzetno lepa žena. U stanju je izneti lik domaćice, prostitutke, ali i fatalne poslovne žene, što je već kroz svoje uloge dokazala. Mene najviše fascinira njen graciozan izgled gde se neverovatnom lakoćom transformiše u fatalnu zavodnicu što smo mogli videti u pozorišnom komadu "Aventurera". Doslovno mi je vilica otpadala kada sam gledala kako je izgledala u tim scenama. Susana je definitivno dokazala da je koplje iznad većine ostalih Televisinih glumica/aca kako kvalitetom svoje glume, tako i ugodnim fizičkim izgledom. Njoj je teško pronaći adekvatnog partnera jer joj malo ko može parirati u obe ove kategorije. Ona je biser među glumicama i pravo je uživanje gledati je!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 01, 2019 12:26 pm
Sofia, tako si je lijepo opisala da bi sama Sasana sigurno bila ponosna da joj to neko prevede i pošalje. I love you

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 01, 2019 12:28 pm
Što mislite  o Jose Eliasu Morenu?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Jose-elias-moreno-es-mauro-620x348



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 01, 2019 12:39 pm
Jose Elias mi je najdraži od starijih glumaca. U svakoj ulozi je bio dobar, i izuzetno je uvjerljiv u scenama kada treba odlumiti bijes, nervozu, ljutnju, stres. Isto tako mu dobro leže najrazličitiji tipovi uloga.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 01, 2019 6:29 pm
Jose Elias je vrlo kvalitetan glumac. Iako ga pamtim kao sporednog lika, njegove uloge su uvek bile karakterne i uvek ih je dobro dočarao. Na pamet mi padaju uloge u "Sin rastro de ti" i "Amor bravio" gde je igrao negativce koje je na osebujan način izneo. Dok sam ga gledala doživljavala sam ga realnim, što je u telenovelama često teško postići.

Kristina wrote:Sofia, tako si je lijepo opisala da bi sama Sasana sigurno bila ponosna da joj to neko prevede i pošalje. I love you

Hvala! Ona je zaslužila da se potrudim i napišem koju reč više. Razumemo se s obzirom da je obe volimo! Smile
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 01, 2019 7:11 pm
José Elías Moreno-jedan od boljih starijih glumaca,kao Leoncio u Amor bravío mi je bio affraid jeziv koliko je bio odličan,brutalan i opasan,ono silovanje vlastite nećakinje,pa ćupanje jezika i spaljivanje ruku kiselinom Isadori na kraju serije kao osveta-bolesno i jezivo,ali J.E.Moreno je sve to odglumio perfektno,ali više ga volim kao pozitivca.U Amor bravío mi je bio genijalan u scenama kad je trebalo odglumiti nervozu,ljutnju,bijes,živćanost,dokazao je da sve može odglumiti i pozitivne i negativne uloge.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Feb 01, 2019 9:50 pm
Matori je fenomenalna glumčina, izuzetno versatilan i nisam naišla ni na šta što nije uspeo da iznese. Uverljiv je, prirodan i predan liku koji treba da "oživi." Njegov pokojni otac (isto se zvao J.E. Moreno) je bio takođe glumac iz tzv. Zlatnog doba mexičke kinematografije. U ovom slučaju je talenat nasledan, jer je i J.E. Moreno Stariji bio odličan u svom poslu (gledala sam ga u nekoliko filmova iz 60ih godina prošlog veka).

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Feb 04, 2019 8:52 am
Što mislite  o Karyme Lozano?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 MV5BZjcwYzQ4NzUtOTZjNC00MjRlLWFhNTgtMzJjOWY1NzQxYjI2XkEyXkFqcGdeQXVyMjQwMDg0Ng@@._V1_



____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Feb 04, 2019 8:54 am
Dobra je glumica, ali meni je vremenom postala manje simpatična. Nemam pojma zašto. Prosječno izgleda, možda čak i malo ispod prosjeka.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 28 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum