Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 07, 2019 1:33 am
Gabriel Soto mi čak nije ni prosečan glumac, više mi je ispod proseka. On je imao ogromnu sreću da radi sa producentkinjom Giselle Gonzalez koja je od njega izvukla maksimum i od običnog modela stvorila glumca. Da nije tako, mislim da bi glumački bio gori od Zepede, iako ga ni sada ne doživljavam mnogo kvalitetnijim. U scenama često deluje zbunjeno i govori ravnim tonom kao da recituje. Dok se izražava kada glumi, odaje mi utisak neinteligentne osobe. No mislim da to nije samo do glume, već da je i po prirodi takav, pomalo glup da budem precizna. Fizički je zgodan i šarmantan, ali mi se ne dopada što stalno forsira onu frizuru sa pramenovima. Izgleda mi poput gradskog seljaka.

O njemu i njegovom ponašanju privatno sam već pisala. Ne volim muškarce koji se skrivaju iza ljubavnice, koju kao gladnog psa puštaju na vlastitu ženu, iz razloga što oni sami nisu u stanju da se suoče sa njom. Pri tome nije mislio na svoju decu kojima je priredio da javno gledaju prljavi veš sopstvenih roditelja. On je za mene klasičan beskičmenjak koji ima muda samo za one stvari. Iz svega ovoga bi zaključila da je sebičan i narcisoidan.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 07, 2019 9:26 am
Što mislite  o Ninel Conde?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Ninel_foto_ag_reforma_1_crop1541043755735.jpg_539665225

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 07, 2019 9:36 am
U suštini nije loša glumica, dok mi je kao pjevačica onako, nema neki jak glas. Ali, čak i da je najbolja pjevačica i glumica na svijetu ja je tako ne doživljavam. Prva asocijacija na Ninel Conde su mi silikoni, ne ni gluma ni pjevanje. Jednostavno, ne shvatam je ozbiljno. Nije ona ni prva ni zadnja koja se izoperisala, ali kod nje je to tako naglašeno i očigledno da je samo mogu doživljavati kao plastičnu lutku. A čak i bez tolike veličine silikona bi isto imala dobro tijelo, u facu je lijepuškasta svakako (mada je i to zahvaljujući operacijama i moći šminke), samo bi možda ostavljala bolji utisak. Čak bi po meni bolje izgledala jer bi mogla proći kao "prirodno" zgodna.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 07, 2019 1:56 pm
Ninel Conde-Volim ju i kao pjevačicu i kao glumicu,ima lijepo lice i prekrasnu kosu,jedino mi se ne sviđa što gotovo uvijek nosi kombinacije u kojima naglašava grudi,grudi joj uvijek moraju biti u prvom planu i to mi se ne sviđa,ali inaće,nemam ništa protiv nje
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 07, 2019 5:13 pm
Ninel mi je teško komentarisati kao glumicu ili pevačicu, više je doživljavam kao lepu lutku za gledanje. Njena gluma je dosta korektna s obzirom na to, zna ona i solidno izneti neki lik iako su njeni atributi uvek u prvom planu. Recimo u poslednjoj ulozi koju sam gledala u seriji "En tierras salvajes" mi se svidela jer nije glumila naperlitanu devojku, već samohranu majku skromnijih mogućnosti i cenim što prihvata takve uloge. Njenu muziku ne slušam, pa je ne mogu komentarisati. Fizički je zaista mnogo atraktivna, ne zovu je slučajno "bombon asesino" iliti ubitačni bombon. Generalno ne volim devojke koje se u tolikoj meri izoperišu jer ih prosto ne doživljavam kao prirodno živo biće, već hodajuću plastiku. Ona u licu i ne izgleda previše umetno s obzirom koliko je radila na njemu, no po telu se itekako vidi.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 07, 2019 10:24 pm
Jednostavno, ne shvatam je ozbiljno.

This. Nije mi loša glumica, zaista ume da odradi posao sasvim korektno. Čak mi je i kao ličnost simpa. Ali džaba kad su silikoni prvo što povezujem sa njenim imenom. Takav je imidž izgradila, svesno ili nesvesno.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 11, 2019 8:49 am
Što mislite  o Aldu Gallardu?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Aldo-gallardo

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 11, 2019 8:51 am
Gledala sam ga u više serija, i svaki put je moja reakcija na njega ova - Sleep . Dosadan, beživotan, uvijek onaj isti glas...Al' opet mi nije antipatičan. Fizički onako, nije ružan, ali mi nije ni privlačan.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 11, 2019 10:39 pm
Aldo who? Mislim, znam mu facu i gledala sam ga u nekoliko serija, ali nisam imala pojma kako se zove. Nemam mišljenje o njemu.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 12, 2019 3:49 am
Ovom glumcu se samo lika sećam, ali nijedne uloge. Kod mene je prošao potpuno nezapaženo, pa i nemam nikakvo mišljenje o njemu.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 36 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum