Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 25, 2019 6:23 pm
Carlos Ponce je solidan glumac, ali je neharizmatičan. Ne znam zašto ga se uvek stavlja za glavnog lika, mislim da bi se u nekoj drugoj ulozi puno bolje pokazao. On fizički nije neki frajer, niti poseduje onaj faktor x zbog kojeg bi plenio pažnju, pa mi je samim tim u ulogama glavnih zavodnika loš. Inače je njegova gluma korektna i verujem da bi njegov glumački talenat daleko više došao do izražaja da se oprobao u drugačijim ulogama. U ovima u kojima sam ga do sada gledala je bio bled, nezapažen i neupečatljiv.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 25, 2019 7:06 pm
Carlos Ponce-meni je jako drag i kao glumac i kao pjevać,ima prekrasne zelene oči.Nisam ga puno gledala,ali mi se sviđa i ima prekrasne pjesme,romatićne balade,a i ima prekrasan glas,jednako ga volim i kao glumca i kao pjevača.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 25, 2019 9:46 pm
Glumački mi je dosta jak, ali slažem se sa Sofijom da mu uloge protagoniste koje je dobijao nisu legle, ni meni nije tip za glavnog lika i klasičnog junaka. Za njega je nešto kompleksnije gde bi mu talenat došao u prvi plan. Fizički mi je tu i tamo.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 26, 2019 1:31 am
U Santa Diabla uz Gaby Espino i Aaróna Díaza,Carlos Ponce je bio glavni negativac,ali nisam gledala tu telenovelu pa ne znam kako se snašao u ulozi negativca,on i Ximena Duque (El rostro de Analía) su bili glavni negativci u telenoveli
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Mar 26, 2019 11:11 pm
Mariana, bio je kao negativac, ali su ga pretvorili u maltene pozitivca, a Diaza u žešćeg psihopatu sa nekim poremećajem ličnosti...Ma glupost Rolling Eyes

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 28, 2019 10:38 am
Što mislite  o Fernandi Castillo?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 BBUgDmm

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 28, 2019 10:51 am
Ona je meni čisto ok, ništa preko toga. Fizički je slatka, ali opet ništa specijano. Mnogo je ljepša sa plavom kosom. Smile Da nije prelaska u Telemundo rekla bih i da je prosječna glumica. Ipak sa ESDLC je pokazala da zna biti i mnogo više od sporedne dobrice, mada ja dalje od prve sezone nisam odmakla.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 28, 2019 6:42 pm
Fernandu Castillo trenutno smatram jednom od najuspešnijih latino glumica. Ona je uspela da od prosečne glumice telenovela izgradi veliku karijeru i stvori od sebe ozbiljnu glumicu. Prelazak sa Televise na Telemundo je bila najbolja odluka u njenoj karijeri koja je lansirala od obične sporedne glumice do jedne od najtraženijih. Njene uloge na Televisi su smešne u odnosu na ono što je ona kasnije na Telemundu snimala. Sećam je se u ulogama najbolje drugarice u "Amor bravio", pa sestre u "Teresi", uvek u nekoj sporednoj ulozi, prosečnog izgleda sa vrlo lošom frizurom. Njena preobrazba odlaskom na Telemundo nije podrazumevala samo glumački napredak, već i vizualnu promenu, vidno se prolepšala i postala potpuno druga glumica. Ona danas osim serija, konstantno snima filmove i glumi u pozorištu. Da je ostala na Televisi sigurna sam da se ne bi pomakla sa onog nivoa na kojem je bila kada ih je napustila. Oni prosto nisu u stanju izvući maksikum od nekog glumca, izbrusiti ga i transformisati. Za moj pojam, Fernanda ima daleko bolju karijeru od recimo njene najbolje drugarice Angelique Boyer koja je takođe kvalitetna glumica sa zavidnom karijerom, ali ostankom na Televisi nije sebe dodatno unapredila i pružila svoj maksimum.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 28, 2019 9:01 pm
Fernanda Castillo-meni jako draga i simpatična glumica,najljepša je kao plavuša,nikako joj ne stoji smeđa i bilo koja druga boja kose.Uvijek sam ju gledala u ulogama dobrica i slatkica i te uloge joj odlično stoje,a mislim da je takva i privatno,dobra,simpatična i slatka.Odlična mi je je bila u Amor bravío,ona i Silvia Navarro su baš imale super kemiju u zajedničkim scenama,iako su bile najbolje prijateljice,ja sam ih doživjela kao sestre jer su Camila (Silvia) i Viviana (Fernanda) imale toliko blizak i povezan odnos otpočetka,otkad su se upoznale.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Mar 28, 2019 9:03 pm
Baš sam sinoć krenula da gledam seriju Enemigo intimo u kojoj Fernanda igra glavnu ulogu pored Raula Mendeza Very Happy

Da, prelazak na Telemundo ju je unapredio u svakom pogledu i od ESDLC mi je postala jedna od omiljenih glumica, jer me je oduševila i talentom i pojavom, što ranije u Televisi nije imala prilike da pokaže, nisu joj davane. Mada, bila mi je i onda draga, s tim da nije dolazila do izražaja. Uvek sporedna, uvek marginalna...A zato sada cheers

Kao plavuša mi je atraktivnija i premda je ne smatram nekom lepoticom, poseduje ono nešto što je čini privlačnom.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 GeMuxua
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 40 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum