Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 09, 2020 9:13 pm
Sabine Moussier-scary negativka Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 3388038715 affraid,ima baš jeziv pogled,odlična je glumica i njoj baš stoje uloge ludih negativki.Nikako ju ne mogu nikako zamisliti u pozitivnoj ulozi.Jedna od onih glumaca koje sam gledala u dosta telenovela.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 09, 2020 10:34 pm
Sabine Moussier - njena nesvakidašnja pojava i pogled su definitivno ono po čemu se izdvaja. To je svakako ono po čemu je upečatljiva u svojim ulogama negativki, što ide u prilog uverljivosti njenih likova i zbog čega je teško možemo zamisliti u pozitivnoj ulozi. Dobra je glumica, no meni lično ne prija njena fizička pojava, nekada je baš jeziva.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Mar 09, 2020 10:40 pm
Sabine obozavam. Ona mi je jedna od onih pravih telenovela villana. Ima apsolutno sve sto je potrebno za takve likove. Mislim da sam gledala skoro svaku njenu telenovelu i uvijek mi je bila odlicna. Jedino gdje je malo podbacila bila je SDA. Mada koji krs je ta serija bila zaista ne znam ko bi tu mogao briljirati Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 2078043430
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 15, 2020 4:12 pm
137. Laura Zapata

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 AS-M%C3%A9xico-73890%C2%B4


____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 15, 2020 4:18 pm
Nikad mi nije bila posebno draga, jedino sam voljela njen lik u Rosalindi. U skorijem periodu sam naišla na par kraćih intervjua nakon kojih mi postaje prilično odbojna. Jaaako je umišljena, i stekla sam utisak da pokazuje odbojnost prema svemu što nije meksičko. Izgorjela je što nije dobila ulogu u CDL 2019.

Kao glumica, ništa posebno, tipična zla svekrva. Što je starija to mi ima odbojniju facu, a ni inače nije bila neka ljepotica.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Granho16
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1122
Join date : 2019-01-18

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 15, 2020 5:49 pm
Grozna mi je. Ja sam neko ko mnogo voli villane ali mi je ona oduvijek bila antipaticna. Gdje god sam je gledala imala je iste likove. Zle svekrve koje mrze snajke Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 2078043430 Jedino mi je donkele ok bila u Intrusi. Nije mi neka glumica tako da mi ne ide u glavu to sto je ona utripovala sebi u glavu da je neka meksicka divetina. Bas mi je odvratna.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 15, 2020 6:20 pm
Valeria Stewart wrote:  to sto je ona utripovala sebi u glavu da je neka meksicka divetina.

E baš tako. Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 2078043430

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 15, 2020 8:44 pm
Antipatična, iritantna, arogantna bez pokrića i suštinski netalentovana. Doduše, dobra je za šablonizirane sapunice u kojima glumački ili bilo kakvi drugi kvaliteti nisu relevantni.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sun Mar 15, 2020 11:48 pm
Laura Zapata-meni je ok kao glumica i kao negativka,ima takav glas da se naježiš kad se dere i počne vikati.Ali da,primjetila sam da jako voli kritizirati i pljuvati druge.Ja sam se ostala Shocked  kad sam je vidjela u Rosalindi gdje,za ćudo,nije bila negativka,nego majka glavnog junaka koju su nevinu strpali u zatvor i naravno,uvjerili glavnog lika da mu je mama umrla pa on doživi šok kad se ona pojavi nakon godina provedenih u zatvoru.Definitivno nije ona za pozitivne likove,ne stoje joj nikako.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Mar 21, 2020 1:57 am
Laura Zapata - precenjena glumica. Ne smatram je previše talentovanom i tim više su mi užasni njeni istupi u javnosti u kojima sebe uzdiže bez pokrića. Najpamtljivija mi je bila njena uloga u Esmeraldi, ali više zbog same serije nego njenog lika i glume. Većina njenih uloga je na isti princip, zbog čega je ne mogu smatrati glumicom koja je u stanju izneti razne uloge jer to nije pokazala. Fizički ne izgleda ženstveno i ima pogled stvoren za negativku.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 70 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum