Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 01, 2019 1:59 pm
Što mislite  o Manuelu Landeti?


Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 7597136b11de8129bd2a42dae001092e

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 01, 2019 2:01 pm
Već smo konstatovale da bolje izgleda bez kose. lol! Dobar je glumac. On je najbolja opcija kad treba odigrati zmiju u ljudskom obliku, da se naježiš od njegovog pogleda i osmjeha.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 01, 2019 7:50 pm
Manuel Landeta-odlićan glumac,perfektan negativac i zgodan bez kose,u Teresi je imao periku-užas Rolling Eyes,njemu kosa ne stoji nikako,meni se jako sviđa ovako ćelav,pomalo i volim ćelave muškarce,nekima to baš stoji,a Manuel Landeta je jedan od savršenih primjera kako i ćelavi muškarci mogu biti zgodni.Ne vidim ga nikako u pozitivnim ulogama,on je rođen za uloge negativaca i zlikovaca
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 01, 2019 9:51 pm
Nije mi nešto simpatičan, ali priznajem da je dobar glumac. I da, ima demonsku facu koja mu ide u prilog prilikom interpretiranja demonskih likova Laughing

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Apr 03, 2019 10:15 pm
Landeta je solidan glumac i slažem se da se vrlo dobro snalazi u ulogama negativaca. Glumački je dosta jak. Čak mislim da je njegov talenat malo zanemaren jer je u poslednje vreme veće uloge uspeo ostvariti samo u niskobudžetnim serijama. Gledala sam ga u "La impostori" i tu mi je bio dobar.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 04, 2019 1:04 pm
Što mislite  o Aracely Arambuli?


Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Araceli_arambula

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 04, 2019 1:09 pm
Lijepa, zgodna, i od prelaska na "Telemundo" i dobra glumica. Very Happy Drago mi je što se izvukla iz lošeg braka u kojem je bila i što je nastavila karijeru. Ovako privatno mi djeluje jako samouvjereno što nije loša osobina kada je u mjeri. Ono što je loše je to što se ona na događajima pojavljuje polugola, a u suštini bi bila još privlačnija da joj grudi i zadnjica nisu na izvol'te.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 04, 2019 4:23 pm
Aracely Árambula-ima mi jako lijepu boju očiju i lijepa je,ima lijepo lice,a što se glume tiće,gledala sam ju samo u Putovima ljubavi gdje je bila slatkica i dobrica i bila mi je ok,ne znam kakva je u karakternim ulogama.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Apr 04, 2019 11:55 pm
Ona mi je okej. Lepa i zgodna zaista jeste, a glumački je dosta napredovala otkako se pozdravila sa Televisom.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Apr 08, 2019 1:07 pm
Aracely mi je draga glumica i smatram je jednom od najvećih u svetu telenovela. Gledala sam je i u ulogama na Televisi, ali njena prava preobrazba se desila tek odlaskom na Telemundo gde je procvetala u svakom smislu i glumački i fizički. Svojom pojavom odaje utisak samosvesne zadovoljne žene, takva je na crvenom tepihu, a takvom je doživljavam i u njenim ulogama. Glumački je napredovala i smatram da zaslužuje status zvezde kakav ima, jer ona nije samo lepo lice, već je vremenom postala mnogo više. Njen fizički izgled se dosta razlikuje na crvenom tepihu i privatno. Ona je jedna od onih zvezda koja nema ukusa za obući se i srediti sama i zato mi njena transformacija uvek velika kada je vidim u privatnom izdanju i kada je na sceni. Privatno je sva blaga i nežna, a u javnosti je fatalna. Izgleda genijalno za svoje godine. Još da ima malo više stila privatno, bila bi poput Jennifer Lopez u svetu telenovela, bezvremenska.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 41 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum