Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Aug 02, 2019 9:46 am
Gledala sam je u "En nombre del amor", "Triunfo del amor", "Las amazonas" i u sva tri slučaja je glumila majku koja je plakala za svojim detetom.

Plus La Madrastra i Abrazame muy fuerte. Šteta, jer je mnogi ne vole baš zbog te jednoličnosti. Meni je u planu njena telenovela "Victoria" gdje je drugačija i tu je hvale čak i oni koji je ne vole.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Aug 02, 2019 10:13 am
Što mislite  o Eduardu Yanezu?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Eduardo-y-ez

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Aug 02, 2019 10:14 am
Ne simpatišem ga, odbojan je i djeluje nadmeno, a kao glumac mi nije ništa posebno. Čak i da je najbolji na svijetu, njegova pojava i stav strašno odbijaju.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Fri Aug 02, 2019 9:18 pm
On (Eduardo Yáñez) je meni baš za uloge priprostih i neukih seljaka,gledala sam ga u Destilando amor,ali nije on tip za uloge ušminkanih poslovnih ljudi u odijelima.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 05, 2019 2:28 pm
Eduardo Yañez je jedan od onih glumaca za koje se pitam čime su to zaslužili da postanu zvezde. Niti je dobar glumac, niti je preterano privlačan muškarac pa da mu se progleda kroz prste. Kao mlađa sam ga gledala u "Destilando amor" gde mi je čak bio simpatičan, ali kasnije sam uvidela da on uopše glumački nije napredovao. Gledala sam ga u "Amores verdaderos" gde se na trenutke u scenama činilo kao da se sprda dok glumi, koliko je loš. Ne ume se uneti u ulogu, jer su njegove glumačke mogućnosti vrlo skromne, pa poseže za nakaradnim ponašanjem, kezeći se i izigravajući ludaka. Fizički nije moj tip.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 05, 2019 3:25 pm
Što mislite  o Eli Velden?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Ela-velden

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 05, 2019 3:27 pm
Slatka je i mislim da ima potencijala da se izgradi u baš dobru glumicu. Svakako je bolja od većine ovih novokomponovanih mlađih glumica.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 05, 2019 4:17 pm
Ela Velden je jedan od retkih pozitivnih primera glumica mlađe generacije koja ne juri protagonico po svaku cenu. Njoj su upravo sporedne uloge donele više popularnosti od one glavne. Odskočna daska u karijeri joj je bila uloga sestre glavne protagonistkinje u "Muchacha italiana viene a casarse", a ulogom u seriji "Caer en tentacion" je glumački sazrela. Ona je i sama priznala da joj glumiti uz jednu Silviu Navarro donosi mnogo toga dobrog u karijeri, što se kasnije i potvrdilo. Ako tome dodam, da je tu ulogu prihvatila nakon svog protagonica u "Despertar contigo", onda se može zaključiti da je pametno birala. Nedavno je završila snimanje serije uz Maite Perroni u "El juego de las llaves", da bi sada opet prihvatila sporednu ulogu u nadolazećoj seriji "Rubi". Smatram da je to pravi put za jednog mladog glumca koji želi glumački napredovati, a ne samo čekati bledi protagonico koji se zaboravi čim završi emitovanje. Ona fizički nije klasična lepotica, ali mi je vrlo simpatična i dopadljiva.
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 05, 2019 10:34 pm
Ela Velden-jako slatka,draga i simpatična glumica,a i lijepa mi je,baš ima umiljato i slatko lice.Odlićna mi je bila kao Fernanda u A que no me dejas,ove druge njezine serije sam gledala samo neke isječke na Youtube-u,ali sviđa mi se,jedna od najboljih glumica mlađe generacije.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Aug 07, 2019 12:53 pm
Što mislite  o Sebastianu Zuriti?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 5085

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Granho16
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 51 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum