Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Aug 07, 2019 12:55 pm
Glumački ok, fizički prosječan. Nisam fan, ali mogu ga gledati. Djeluje simpatično.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Wed Aug 07, 2019 11:26 pm
Sebastián Zurita-nisam ga puno gledala,ali nije niti loš,simpa mi je,rođen za uloge dobrica,nikako ga ne vidim kao negativca u nekoj telenoveli,ima previše baby facu za glumiti negativca,ali kao pozitivac mi je jako sladak i simpatićan.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Aug 08, 2019 12:27 am
Sebastian Zurita je meni jedan od jako dragih glumaca. Mislim da njemu većina sudi na osnovu prvog utiska jer nije klasičan lepotan, ali smatram da ima neke druge kvalitete koji ga nadopunjuju. I sama sam uvek bila skeptična prema njemu jer mi nikada nije delovao kao neko ko može izneti glavni muški lik na način koji bi mi prijao, no uvek me nanovo razuveri. Gledala sam ga još u "En nombre del amor" i kasnije u izuzetnoj "La impostori". U oba slučaja je glumio klasičnog smirenog pozitivca, no moram reći da se on super snalazi i u drugačijim ulogama zbog čega mi je i skrenuo pažnju na sebe kao glumac. S obzirom da je on neko ko više preferira filmove, u njima je i razvio svoje glumačke sposobnosti i pokazao da se ume snaći i u drugačijim ulogama, ulogama zavodnika i komičnim ulogama, što mu super ide. Svideo mi se u filmu "Amor de mis amores" gde je glumio uz Sandru Echeverriu, a posebno mi je obećavajuća njegova nova uloga u seriji "En juego de las llaves" gde u najavama izgleda najbolje do sada. Moram još naglasiti da se on uz glumu bavi i produkcijom, što govori o njegovoj svestranosti. Iskoristio je prednosti svega onoga što je spoznavao odrastajući u glumačkoj porodici. Inače, on mi zrači nekom posebnom smirujućom energijom koja prija. Fizički nije neki frajer, ali ima neke čari i šarm koji mi se dopada kod njega, lep osmeh i skriveni seksipil.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Sat Aug 10, 2019 11:14 pm
Joj, meni je on antipatičan. Glumački onako, ne oduševljava me. Nije lep ni privlačan, što ne bi bio problem da poseduje harizmu i ono nešto. On to, po mom mišljenju, nema.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 12, 2019 8:50 am
Što mislite  o Anahi?

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 480x480

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 12, 2019 10:26 pm
Hmm...Nemam neko posebno mišljenje o njoj. Fizički je lepa i privlačna, ima i stila. Kao glumica nije bila tako loša, nije da joj je falilo talenta sa kojim se moglo nešto uraditi, ali je odabrala drugačiji put. Kao pevačica osrednja, ne dopada mi se njen glas.

Kad je u pitanju njena karijera, biće zapamćena kao Mia iz serije Rebelde i članica pokojne RBD grupe i to je to.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 GeMuxua
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Mon Aug 12, 2019 11:17 pm
Anahí-Nije mi loša,ni kao pjevačica ni glumica,iako moram priznati da me je u nekim trenucima znala iznervirati sa svojim djetinjastim ponašanjem kao Mía u Rebelde,iako nisam gledala cijelu seriju,kao Angélica u Dos hogares nije bila toliko iritantna,ali ima dosta ćudan i neobićan,pomalo kreštav glas.Ima jako lijepe pjesme i lijepo pjeva,što se pjevanja tiće,ima jako lijep glas,ali kad prića,glas joj dosta ćudno zvući.
Ćak je i sama Anahí izjavila jednom prilikom da su ju kritizirali zbog tog njenog,specifičnog glasa.Jako mi se sviđa njezina boja oćiju,jako lijepa i svijetla plava boja oćiju,ima lijepe,svijetle oći.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16151
Join date : 2017-09-12

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Aug 13, 2019 1:27 am
Anahi nisam gledala ni u jednoj ulozi pa je ne mogu komentarisati kao glumicu. Njenu muziku takođe ne slušam. Fizički je lepa i privlačna, a poseduje i stila. Što se njenog privatnog života tiče to je tek prava sapunica, šta god od svega bila istina, baš mi se ne dopada. Nekako sumnjam da je u taj brak ušla iz ljubavi, mišljenja sam da su tu ipak obostrani interesi upleli prste. Imala je veliku armiju fanova, ako je to istina, šteta za nju. Mogla je i drugim putem.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6039
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Tue Aug 13, 2019 3:37 pm
Meni je Anahi draga, ali sam svjesna da je ona realno prosječna djevojka. Gledala sam je, poput većine samo u Rebelde i Dos hogares. U prvoj nije mogla ni pokazati neki talenat glumeći razmaženu balavicu dok je u drugoj bila čisto korektna, ništa preko toga. Iz radoznalosti sam gledala i neke njene klipove iz starijih serija, i ne može se reći ni da je bila prosječna. Što se muzike tiče mora se priznati da ima jako dobrih pjesama i spotova. Rado slušam njene pjesme, i jeste postigla uspjeh i kao solista, mada opet je pitanje da li bi ga postigla da je snimila album tipa nakon 5 godina od raspada  grupe. Isto tako se mora priznati da uživo vrlo često kriješti, ne pjeva. Dakle vrlo je velika razlika između studijske i uživo verzije bilo koje pjesme.

Meni ona nije lijepa. Lijepuškasta kad se dotjera i to je sve. Ima lijepu, njegovanu kosu i svijetle oči pa je to izvlači.Inače bez šminke se čak može reći i da je ružna. E sad, ima dobar stil, možda i najbolji od latino ličnosti, od faze RBD-a, preko solističke karijere, preko crvenog tepiha do potencijalne prve dame gotovo uvijek je besprekerno obučena i dotjerana. To dosta pomaže. Odlično je građena, ima tijelo za poželjeti. Za tijelo čista 10ka.

Ovako privatno ne znam što da mislim. Djeluje iskreno u svim tim svojim ispoljavanjima emocija, i lijepom odnosu s fanovima, a da li je to zaista tako, ne znam. Lijep je bio gest kada je fanovima posvetila pjesmu Estan ahi? sa spotom u kojem su njene slike sa njima. U svakom slučaju se ne može poreći da je imala neki harizmu i energiju na sceni zbog koje su je ljudi zavoljeli. Mada mnogima se i ogadila zbog njenih psiho fanova, pogotovo kada ja bila najpopularnija.

Njen muž mi nije simpatičan, i nije mi jasno zašto je napustila karijeru kada je bila u najvećem usponu. Znam da je oduvijek htjela djecu, i to razumijem. A čime je taj brak motivisan nemam pojma. Iskreno, voljela bih da se vrati, ali čisto sumnjam.

____________
Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Thu Aug 15, 2019 12:29 am
Joj,Kristina,Anahí izgleda kao strašilo bez šminke,puna je prištića i akni,vidjela sam neke slike po internetu gdje je nenašminkana i bez šminke uopće nije lijepa,grozno izgleda bez šminke affraid.Potpuno je neprepoznatljiva bez šminke,Anahí sa i bez šminke-dvije potpuno razlićite osobe.
Sponsored content

Glumci: Što mislite o ...? - Page 52 Empty Re: Glumci: Što mislite o ...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum