Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Wed Sep 25, 2019 11:54 pm
Kakva god da je ova serija, uteha je što ima samo 25 epizoda...Ta činjenica je poput svetla na kraju tunela.

Pa valjda tu ima još nešto? Tražio mu je informacije u jednoj od poruka. Ili "informacije" podrazumjevaju slike?

Ne znam, moguće. Fanjul mu je u poruci napisao da ga ne zanimaju tinejdžerske gluposti ili tako nešto. Koliko sam shvatila, Fanjulu je bitno bilo šta kompromitujuće što Molina može da pronađe u predsednikovoj porodici, kao onda kada mu je preneo info da je još jedna žena nastradala prilikom Susaninog suicida.

Ali ne znam da li traži nešto konkretno što iz nekog razloga može da se dobije samo preko Lisette  La usurpadora - Page 9 245301646

Jesu li inače objasnili razloge zbog kojih se njegova majka ubila?

Mislim da nisu.

17. epizoda...

Kolumbijka umrla u Paolinom društvu  Neutral  Ok je bila ta scena, nisu je bespotrebno otegli.

Nije joj bilo svejedno izgubiti majku. Pretpostavljam da će ovo biti preloman trenutak za nju.

Hmm...Nije joj bilo svejedno, ali dok je Kolumbijka umirala Paola joj je govorila reci ime, reci ime, zato što je Paulinino ime bilo poslednje što je izgovorila pred smrt. Paola je želela da kaže i njeno ime, što se nije dogodilo.

Pitanje je kako će Paolin poremećeni um to procesuirati, možda će sada još žešće udariti na Paulinu.

Btw, ono kada je Paulini na kraju epizode pozlilo za stolom, kao fizička manifestacija lošeg predosećaja...Nekada nisam verovala da su takve stvari moguće i mislila sam da su to TV klišei.

Ali, moja mama je umrla u bolnici oko 6 ujutru i meni se desilo da me je upravo u to vreme iz sna probudila neka grozna težina na grudnom košu, kao da je neko stavio ogroman kamen na mene i jedva sam došla do vazduha. Ni pre, ni posle toga mi se više nije ponovilo ništa slično.

Facundo "kidnapovao" Manuela i pokušavao da izvuče iz njega ponešto o Paoli. Da li je uspeo ili ne, nisam sigurna. Možda postoji šansa da je Facundo dovoljno pritisnuo matorog da će mu ovaj od sada prenositi sve što radi Paola.

____________
La usurpadora - Page 9 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16188
Join date : 2017-09-12

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Thu Sep 26, 2019 3:00 am
Evo i mene da konačno uhvatim priključak sa vama na ovoj temi. Definitivno sam više očekivala od ove serije. Ne mogu reći da sam potpuno razočarana, ima delova koji mi prijaju, ali s obzirom da je najavljivana kao kratka serija, očekivala sam ozbiljniji i konkretniji pristup sa mnogo više dešavanja gde će svaka epizoda nuditi mnogo toga. No nakon početnih epizoda koji su nam donekle nudili ozbiljniju priču, ovo se na kraju razvodnilo i pretvorilo u klasičnu telenovelu. Prve epizode su me u nekim scenama podsetile na seriju "La candidata" s obzirom na političku tematiku, pa sam čak donekle očekivala i približan nivo, međutim ovo nikako ne može ići u isti koš sa tom serijom, jer je po kvaliteti mnogo ispod.

U prvim epizodama mi se svidela radnja i način na koji su je razvijali, ono što mi se nije svidelo je prilično loša Sandrina gluma u ulozi Paole. Uopšte mi nije bila uverljiva, čak šta više u nekim trenucima je bila užasno isforsirana i neprirodna. Složila bi se sa vama da se ona vremenom popravila. Kao što ste i sami komentarisali i ja sam se pitala jel sam se to privikla na Paolu ili mi Sandra više nije tako odbojna. Čini mi se da se ipak vremenom relativno snašla u toj ulozi, nije da je genijalna, samo je od nepodnošljive postala solidna. Taman kad mi je ona postala ok, radnja se razvukla i dobismo limunadu.

Sve se vrti oko Pauline i Paole, dok su svi ostali likovi obične marionete. Trebali su još nečiji lik produbiti i slažem se da je jedan od njih trebao biti Facundo. Njega su najavljivali kao deo glavne trojke, ali meni to uopšte ne izgleda tako. Dopada mi se njegov lik i Arap ga fino iznosi, ali njegova uloga je do sada bila potpuno ograničena. On ispade kao običan policajac sa strane koji se samo bavi istraživanjem slučaja poput sporednog lika. Osim što je dva puta poljubio Paulinu i dobio korpu, nije ozbiljnije uvučen u glavnu radnju. Priče koje su nam ponudili za decu, Emilia i Lisette su totalna katastrofa, najrađe bi ih premotala koliko su nebitni i dosadni. Još je Emilio znao imati par simpatičnih trenutaka u momentima pijansta, ali ova saga oko Lisette, Diega i Moline je užasna. Smarali su nas toliko epizoda sa debilnom pričom nakon koje smo dobili ćorak. Ono, treslo se brdo, rodio se miš. Iskreno od starta te priče mi je sve mirisalo na klasičnu telenovela glupost koju nisu sebi smeli dozvoliti ako su pretendovali biti ozbiljnija serija. Ako su oni u ovo malo epizoda odlučili da ovoliko minuta daju nebitnoj radnji sa nebitnim epilogom onda kako da ovu seriju ne doživim kao još jednu klasičnu telenovelu u nizu. U prvim epizodama sam mislila da su uspeli dosegnuti viši nivo, ali nažalost brzo su se srozali. Lik Arcadie i Piedad dodajem na tu listu. Nešto ću i pohvaliti, a to je lik Gonzala. Jako dobro urađen lik, a još bolje odglumljen, sve pohvale glumcu Juan Martinu Jauregui. I njegovo ubistvo mi je bilo neočekivano i sviđa mi se taj momentat iznenađenja.

Paulinin lik mi se svideo u početku, ali ovim njenim poslednjim potezima me razočarala. Pozitivno je to što nije od seljančice postala govornica, već su to sve smisleno odradili, ali s obzirom na njen lik i sve što je prošla mislila sam da će je predstaviti kao odlučniju i snažniju osobu. Ovo popuštanje Paoli je van svake pameti. Još jedan njen potez me je razočarao, a to je odnos prema Facundu. Iz trenutne perspektive gledano ispada da ga je samo fino iskoristila za svoju situaciju. On je došao za njom u Bogotu da reši njene probleme i čuva joj leđa, da bi ona olako završila s predsednikom. Ta pijana noć gde ona nakon par pića gubi glavu mi je prilično neuverljiva. Nije bilo nekog ozbiljnijeg zbližavanja među njima, samo chirrinchi i hop beso i to kakav. Meni je čak delovalo da je ona njega prva poljubila. Na trenutke mi deluje da ima nešto istine u Navinoj konstataciji da se ona fino uljuljkala u ulogu prve dame koja joj prija. Čak je u poslednjoj epizodi rekla kako je Paola imala baš sve ono o čemu je ona sanjala, misleći pre svega na porodicu, ali čini mi se da joj se dopada celi paket. I tu dolazim do tačke gde mi njen lik postane iritantan. Ne volim te preterane dobrice koje bi svi na hleb mazali, a s druge strane u ključnim momentima nema sluha za druge, već sebe stavlja u prvi plan, kao što je to učinila u odnosu sa Navom.

Zanima me u kom smeru će sada ići radnja. Smrt Kolumbijke definitivno utiče na mnogo toga. Paulina više ne mora trpiti ucene glumeći prvu damu jer je na to pristala upravo zbog straha za majku. S druge strane očekujem da bi Paola mogla postati još nemilosrdnija prema Paulini zbog majčinih poslednjih reči. Očekujem da bi se Paola mogla odluči vratiti u predsedničku rezidenciju bez saznanja ostalih, pa bi smo tada videli koji put bi Paulina odabrala kada bi završila njena lažna uloga. Pretpostavljam da bi se opet okrenula Navi. Još uvek očekujem videti nešto neočekivano, ali sve manje vere imam u to..
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Thu Sep 26, 2019 12:43 pm
Hmm...Nije joj bilo svejedno, ali dok je Kolumbijka umirala Paola joj je govorila reci ime, reci ime, zato što je Paulinino ime bilo poslednje što je izgovorila pred smrt. Paola je želela da kaže i njeno ime, što se nije dogodilo.

Pitanje je kako će Paolin poremećeni um to procesuirati, možda će sada još žešće udariti na Paulinu.

Zbog toga sa imenom mi i jeste interesantna ta scena, i zato mislim da će se od toga momenta stvari za Paolu promjeniti... na još gore. I ja mislim da bi se sada mogla vratiti u Meksiko pošto je za Kolumbiju više ništa ne veže.

Nekada nisam verovala da su takve stvari moguće i mislila sam da su to TV klišei.

Ali, moja mama je umrla u bolnici oko 6 ujutru i meni se desilo da me je upravo u to vreme iz sna probudila neka grozna težina na grudnom košu, kao da je neko stavio ogroman kamen na mene i jedva sam došla do vazduha. Ni pre, ni posle toga mi se više nije ponovilo ništa slično.

Meni se nešto slično desilo prije očevog udesa, mada više sam se psihički loše osjećala nego fizički. Čak sam i sanjala udes noć prije nego što se desio.
Moja koleginica je npr. znala da joj je umrla majka i prije nego što je ušla u njenu sobu, prosto je osjetila, kao i njen brat koji je živio u drugoj zemlji. Dešavaju se takve stvari, mada je moguće da kao i sve ostalo, u serijama budu prenaglašene.

Priče koje su nam ponudili za decu, Emilia i Lisette su totalna katastrofa, najrađe bi ih premotala koliko su nebitni i dosadni. Još je Emilio znao imati par simpatičnih trenutaka u momentima pijansta, ali ova saga oko Lisette, Diega i Moline je užasna.

A meni je baš Emilio potpuno nebitan i dosadan. Mada i ova priča oko Lisette je na startu bila interesantna, sada je postala degutantna.

Jako dobro urađen lik, a još bolje odglumljen, sve pohvale glumcu Juan Martinu Jauregui. I njegovo ubistvo mi je bilo neočekivano i sviđa mi se taj momentat iznenađenja.

I meni se taj momenat svidio mada mi je žao zbog samog glumca što se nije duže zadržao u seriji.

Slažem se s tobom po pitanju ovoga što si napisala za Paulinu. Meni je od starta taj lik lijepo sjeo, ali me je razočarala od dolaska u Kolumbiju. Na neki način je ispalila Facunda. Trebala je da iskoristi to što je i Carlos u Kolumbiji i da fino i njega dovede na sastanak sa Paolom. Na taj način bi mu dokazala da ona jeste Paulina Doria iz Kolumbije i sve bi se razjasnilo. Trebala je da se izbori za svoj identitet i da ostane kod kuće. Uostalom zato je Facundo krenuo s njom, da bi razotkrili Paolu.

Facunda i Paulinu jedva i doživljavam kao par. Imali su par momenata na onom imanju i to je to. Kapiram da ne moraju uvijek velike ljubavi biti u središtu, ali recimo imamo debilne likove koji imaju preveliku minutažu. Pa bolje da su onda razradili Facundov lik i produbili njegov odnos s Paulinom.

____________
La usurpadora - Page 9 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Fri Sep 27, 2019 9:05 pm
Osim što je dva puta poljubio Paulinu i dobio korpu, nije ozbiljnije uvučen u glavnu radnju.

Ali bukvalno je tako. Tu je samo u funkciji bliznakinja, ne doživljavam ga kao ništa više od sporednog lika.

A meni je baš Emilio potpuno nebitan i dosadan.

I meni, skroz mi je neinteresantna njegova priča. Lisettina je možda imala potencijala, ali avaj...

18. i 19. epizoda...

Mnogo razvlače...Paulina tek na kraju 19. epizode saznaje od Paole da joj je majka mrtva. Paola iz pakosti nije htela da ova ranije sazna za to, verovatno želeći da svojoj twinsici uskrati prisustvo na Kolumbijkinoj sahrani. Sa Paolom u Mexico doputovao i ćelavi idiot, koji je dokazao da je baš idiot.

Nego, ne kontam Paulinu. Predoseća da nešto nije kako treba, zove majku i ona se ne javlja, ni Paola joj se nije javljala...A ona ni prstom da mrdne. Nije kao da ništa nije mogla da uradi kako bi proverila šta se dešava u Kolumbiji Rolling Eyes

Pronađen je leš onog plaćenika što je unajmljen da izvrši atentat na Paulinu i Manuela su bili uhapsili kao osumnjičenog za ubistvo, ali su ga pustili pošto je Teresa zapretila majci pokojnika da drži jezik za zubima.

Debeli gej istražuje Molinu, koji će garant obelodaniti da je Debeli gej...Bezveze.

Emilio se odvalio od alkohola i kokaina, pa završio u bolnici zajedno sa Feru kojoj ne znam šta se tačno desilo, da li joj je slepo crevo puklo ili šta već...Uglavnom, oboje su se oporavili i nastaviće da se viđaju. Jeeej.

E da, samo još fali da se ispostavi da je Emilio u stvari Juanin i Demetriov sin La usurpadora - Page 9 245301646

____________
La usurpadora - Page 9 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Sat Sep 28, 2019 11:39 pm
20. epizoda...

Paulina sve priznala Carlosu, rekla mu je za Paolu i Facundo mu je to potvrdio. Naravno, gospodin predsednik dolazi do spoznaje da se zaljubio u Paulinu i voleo bi da ostane s njom, što se najverovatnije neće desiti. Mislim da će gosn predsednik ili ostati sam ili sa Gemom ili će umreti na kraju.

Inače, Paulina mu je organizovala sastanak sa Paolom, koja je sad u fazonu "Paulina, mi smo sestre, hajde da se volimo"...Lažnom fazonu, ofc.

Paola izašla sa onim frajerom na večeru. Valjda joj je potreban neko za dobar sex i finansiranje ekstravagantnog lajfstajla. Od ćelavog Kolumbijca i nema neke vajde.

Facundo istražuje sve što se istražiti mora - Manuel, eksplozija i tako...

Sad me najviše zanima kako će Debeli saopštiti svom ocu da je gej.

____________
La usurpadora - Page 9 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Tue Oct 01, 2019 2:03 pm
18.-20.

Nego, ne kontam Paulinu. Predoseća da nešto nije kako treba, zove majku i ona se ne javlja, ni Paola joj se nije javljala...A ona ni prstom da mrdne. Nije kao da ništa nije mogla da uradi kako bi proverila šta se dešava u Kolumbiji

Baš vala. Pa mogla je zvati Wilsona, neku od onih komšinica, bilo koga, da ode do kuće njene majke i provjeri što se zbiva. Nečiji broj je sigurno imala. Kako sam po prirodi paničar, jednom kad nisam mogla dobiti majku, a bila sam van grada, prvo sam zvala porodicu tadašnjeg momka koji su živjeli preko puta da odu do nje da vide je li sve ok. Naravno bilo je sve ok, nisu oni ni stigli da krenu da nje kad se mama meni javila, nego ja i moja panika. Ali poenta je da je Paulina mogla lako da nešto sazna da se malo potrudila.

Što znam, nešto me nisu oduševile 18. i 19. epizoda. Jeste me oduševio Paulinin outfit u 19. epizodi. Ja ne volim crvenu boju uopšte, i imam možda dvije ljetne majice na kojima ima crvene boje, ali ona haljina i kaput na Paulini su me oduševili. Ne bih nosila taj kaput, ali uz onu divnu haljinu se super uklopio, i lijepo joj stoji.

E da, samo još fali da se ispostavi da je Emilio u stvari Juanin i Demetriov sin

To bi bilo baš bezbeze. Mislim koliko godina uopšte ima Juana, a ima sina srednjoškolca? I je li se taj Demetrio uopšte pojavljivao, možda jeste, ali ja nisam skontala da je to on. Juana je prebacila Emiliju što se viđa sa Demetriom, ali ja tog čovjeka sem u priči nisam sretala. Sleep  Emilio će sada, kada je Feru zamalo umrla zbog njegove neodgovornosti, da se probudi i preporodi i zauvijek ostavi alkohol. Što jeste, jeste, ako ga tako nešto ne trgne ne znam što bi se još moralo desiti da se on dozove pameti. Neutral

I konačno je Carlos vidio blizankinje istovremeno, a zamalo da opet pošalje Paulinu u ludnicu. Da mu Facundo nije potvrdio... Nije mi jasno zašto mu jednostavno nije pokazala onaj njen klip s interneta i sajt te njene oraganizacije. Tako je i Facundo skontao da su u pitanju dvije osobe. A Carlosu nije bila nimalo sumnjiva Paolina "promjena" ponašanja i prioriteta. Rolling Eyes  Kao što smo i očekivali, zaljubio se u Paulinu... Iako me njih dvoje zajedno na kraju ne bi oduševili, Paulina i Facundo su toliko mlaki kao par, i toliko je plitko prikazan njihov odnos da mi je i svejedno hoće li završiti zajedno. Facundo, inače, nije oličenje vjernosti, ili on i ne doživljava da je zaista u vezi s Paulinom pa mu nije problem malo da se razonodi sa onom policajkom.

Sa Paolom u Mexico doputovao i ćelavi idiot, koji je dokazao da je baš idiot

Može ponijeti titulu jednog od najvećih idiota u telenovelama. Uopšte mi ga nije bilo žao kada ga je Paola ispalila na aerodromu. I zbog čega je ona njega uopšte vukla u Mexico? Kako god, ona je našla novog bogatog lika za razonodu. Ni njemu naravno Paola ne djeluje "poznato".

Sad me najviše zanima kako će Debeli saopštiti svom ocu da je gej.

Mene ne. Toliko su mi dosadne sve te sporedne priče i likovi. Donekle je Lissete bila zanimljiva na startu. Što se geja tiče... Znam jednog kome roditelji to ne znaju. Ne znam što će se desiti ako ikad saznaju, neće biti dobro. Sreća po njega pa žive daleko.

____________
La usurpadora - Page 9 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Tue Oct 01, 2019 6:40 pm
21.epizoda

Iako nije bilo naznaka da će se Paulina zaljubiti u gospodina predsjednika sada ipak nešto osjeća. Kada je Carlos pitao da li je zaljubljena u Facunda nije znala odgovor. Dobila je savjet od Montse - da odgovori na pitanje ako bi umirala u čijem bi zagrljaju htjela biti. Kad na ti odgovori znaće koga voli.  Laughing Ovo me je podsjetilo na nešto što je rekla moja koleginica o tome kako procjeniti da li s nekim muškarcem dijeliti život. Treba odgovoriti na pitanje da li želiš da tvoj sin jednog dana bude kao taj čovjek. Very Happy  Najvjerovatnije će goruće pitanje u toku naredne 4 epizode biti s kim će Paulina ostati.

Dalje, Paulina hoće da zaštiti svoju sestru i ne želi da ide u zatvor. Iako ju je pokušala ubiti. Iako je zbog nje bila odvojena od majke u poslednjim momentima. Ok, kontam, nije lako poslati sestru u zatvor. Ali ako bude bila spremna da sama ide u zatvor i da preuzme krivicu na sebe...onda će ovaj rimejk biti besmislen.

Manuel je konačno popio otkaz. Arcadia je izgubila kuću na kocki i očekuje da joj je Carlos vrati. Lisette se druži s nekom trudnom tinejdžerkom u nekom centru koji prihvata trudnu djecu bez krova nad glavom. Emilio za sada odolijeva tome da se vrati starim navikama. Gema opet radi sa Carlosom. Pedro priznao Pascualu da je gej. Facundo je i dalje nebitan. Molina konačno razotkriven.  La usurpadora - Page 9 2315767614  Fanhul uhapšen. Lisette i Diego su imali lijep razgovor, i rekla mu je da ga voli, ali da više voli sebe. La usurpadora - Page 9 664804837

Najzanimljivija scena je bila susret Paole i Arcadije. Arcadia joj je rekla da je nezahvalna i da joj je pružila sve. "Sve" su naravno majka koja se kocka i dadilje. Paola joj nudi novac u zamjenu za pomoć. U međuvremenu je spavala s Manuelom. La usurpadora - Page 9 2853130181  Jadan, ostvarila mu se životna želja i pod naletom hormona bio je spreman da ubije sestru.

Glupi Wilson je namamio Paulinu u neku rupu gdje ga je na kraju neko ubio, a Paulinu oteo. :ooo: E pa koliko ti glup čovjek može jada zadati, strašno. La usurpadora - Page 9 4157861939  

____________
La usurpadora - Page 9 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Tue Oct 01, 2019 11:58 pm
Ja ne volim crvenu boju uopšte

Ja je volim La usurpadora - Page 9 3331851625 Asocira me na strast, uzavrelu krv, pokretačku energiju, inicijativu...Ali nemam ni ja puno odeće u klasičnoj crvenoj boji, preferiram njene tamnije nijanse.

Facundo, inače, nije oličenje vjernosti, ili on i ne doživljava da je zaista u vezi s Paulinom pa mu nije problem malo da se razonodi sa onom policajkom.

Sa tom policajkom je izgleda odavno u "friends with benefits" fazonu, a sa Paulinom mu je nedefinisan status, tako da mislim da on nju ne doživljava kao svoju partnerku. A ne doživljavam je ni ja La usurpadora - Page 9 2078043430

Znam jednog kome roditelji to ne znaju. Ne znam što će se desiti ako ikad saznaju, neće biti dobro. Sreća po njega pa žive daleko.

Uh...Zadržaću za sebe mišljenje o roditeljima kojima je određena seksualna orijentacija deteta jednaka tragediji šekspirovskih razmera. Biseri poput "radije bih da mi sin bude kriminalac nego pe.der" su tek posebna priča.

21. epizoda...

Blam je šta su napravili od Paulininog lika, koliko su je razvodnili i stereotipizirali. Ono kada popušta majci i odustaje od "lova" na Paolu je bilo bezveze i sapuničarski, ali barem se tu mogao izvući jedan relativno razumljiv razlog - majčine molbe i preklinjanja.

Međutim, Kolumbijka je umrla i sada ne postoji apsolutno nikakvo opravdanje za Paulininu naivnost...da ne kažem glupost. Paulina zaista misli da bi Paola mogla da se promeni, da njih dve mogu ostvariti normalan odnos, da će Paola pristati na psihijatrijsko lečenje...Neverovatno.

A kraj epizode još neverovatniji. Ladno je Paulina otišla na sastanak sa ćelavim idiotom, iako zna da se on zbližio sa Paolom i zna da ju je prethodno prevario sa njenom drugaricom, što znači da mu se ne može verovati. Ćelavi je završio sa metkom, a Paulina oteta. Kontam da je matori Manuel izvršilac.

Manuel...Patetični matorac sa kojim je Paola spavala. Pa fuj La usurpadora - Page 9 2853130181  E da, onaj fajt Terese i Manuela mi je bio tako bespotreban. Da je bar jedno od njih dvoje tu poginulo...

Paola u zamenu za novac povukla i Arcadiju na svoju stranu. Ali svi saveznici su joj hitovi nad hitovima La usurpadora - Page 9 2078043430

Debeli priznao Pascualu da je gej, Molina je pao, Fanjul uhapšen, Gema napredovala...Cool.

Lisette i Diego su imali lijep razgovor, i rekla mu je da ga voli, ali da više voli sebe.

Nisam očekivala da će mu to reći, svideo mi se taj momenat  La usurpadora - Page 9 2355236270

____________
La usurpadora - Page 9 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Wed Oct 02, 2019 10:01 pm
22. epizoda...

Ne sviđa mi se kako su traljavo odradili Paolin povratak u predsedničku rezidenciju. Očekivala sam malo više od Paulinine famozne otmice. Sad je drže Teresa i njena banda, dok Paola pokušava da je odglumi pred gosn predsednikom i ostalima.

Ne glumi loše Paulinu, ako izuzmemo napade histerije i crveni karmin bez koga jednostavno ne može  La usurpadora - Page 9 2078043430  Elem, Montse ju je na kraju provalila.

Jedino što mi se svidelo jeste Paolino obraćanje Paulini i ta bolesna opsesija Paulinom kao glavnim krivcem za njenu nesreću i frustracije.

Nervira me što su i Manuel i Teresa i dalje živi. Odnosno, nervira me što su oboje živi. Bilo je dosta prilika da jedno od njih nastrada. Ovako nikada ništa ne bude od njihovih međusobnih obračuna, niti od konfrontacija sa drugim likovima.

____________
La usurpadora - Page 9 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Thu Oct 03, 2019 2:13 pm
tako da mislim da on nju ne doživljava kao svoju partnerku. A ne doživljavam je ni ja

Mislim da ih malo ko doživljava kao par. Nisam odavno vidjela tako mlak par.

Zadržaću za sebe mišljenje o roditeljima kojima je određena seksualna orijentacija deteta jednaka tragediji šekspirovskih razmera. Biseri poput "radije bih da mi sin bude kriminalac nego pe.der" su tek posebna priča.

Ja razumijem da roditelju to bude neprijatna vijest, da mi je čudno, neobično itd. Ali odbacivanje svog dijeteta  zbog toga ne mogu sažvakati. Još manje ovakve izjave koje su dokaz njihovog intelektualnog nivoa.

E da, onaj fajt Terese i Manuela mi je bio tako bespotreban. Da je bar jedno od njih dvoje tu poginulo...

Nepotreban i neuvjerljiv. Ja bih očekivala da Manuel tu izvuče deblji kraj, ipak je Teresa snažnija od njega.

Ali svi saveznici su joj hitovi nad hitovima

lol!  Wilson, Arcadia, Manuel - ne očekujem da će daleko dogurati s njima. Doduše ni oni s njom, Wilson je stradao, a slično očekujem i za ovo dvoje.

Nervira me što su i Manuel i Teresa i dalje živi. Odnosno, nervira me što su oboje živi

Moguće je da ćemo na samom kraju imati neki finalni okršaj njih dvoje u kome će jedno stradati, a drugo će završiti u zatvoru. Nažalost, morali  smo ih gledati tokom čitave serije, dok su potencijalno interesantnog lika poput Gonzala ubili na samom početku. Ma daj. :rmsex:

22. epizoda

Pa jedino interesantno što se desilo jeste ponovna zamjena sestara. Mogu ti reći da nisam od starta skontala da je to Paola. Sumnjala sam i pitala sam se da li je ono stvarno Paulina, do momenta njenog susreta sa Lisette u kući. Onda sam postala sigurna da to jeste Paulina. Kad onda hladan tuš, skinula je ekstenzije.La usurpadora - Page 9 1543461474
Mislim da je Sandra ipak trebala napraviti blagu razliku kada je glumila Paolu koja je glumila Paulinu. Ipak je neuvjerljivo da je toliko dobro "skine", nije da je tako dobro poznaje. No dobro, gluma joj je kratko potrajala. Zamalo da opet poruši sve po sobi kada nije uspjela da pristupi svom bankarskom računu. A crvenom karminu jednostavno ne može da odoli, Paulinine je prozvala dosadnim. A svoje pretvaranje da je Paulina je opisala u fazonu kako izigrava idiota. La usurpadora - Page 9 1543461474

Dopalo mi se kako ju je Montse provalila. La usurpadora - Page 9 2598478226

____________
La usurpadora - Page 9 Granho16
Sponsored content

La usurpadora - Page 9 Empty Re: La usurpadora

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum