Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 Empty Re: Najbolja omiljena telenovela - Brazil

Thu Feb 18, 2021 8:10 pm
Pobednica nije iznenadila Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 1543461474  Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 2355236270 A dalo se pretpostaviti da bi Terra nostra i O rei do gado mogle da se nađu u top 5. Jedino nisam mislila da će Avenida Brasil proći bolje od Laços de familia, s obzirom da je ova druga starija i kultnija serija.

ali njih 10 je samo jedna od nas gledala

Računam da sam gledala 9, jer sam Only fools and horses hvatala na preskoke i ne znam da li bih mogla realno da je ocenim  Very Happy

____________
Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 Empty Re: Najbolja omiljena telenovela - Brazil

Sun Feb 21, 2021 12:48 am
Rezultati brazilskih serija je takav kao da sam sama posložila redosled prve tri, donekle očekivano.

Što se nove teme serija tiče, morala bi preskočiti učešće jer sam sa ove liste jedva odgledala seriju, dve.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6045
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 Empty Re: Najbolja omiljena telenovela - Brazil

Sun Feb 28, 2021 2:45 pm
Temu zaključavam s obzirom da je takmičenje završeno. Sledećeg neće biti pošto očito nema svrhe.

____________
Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 Granho16
Sponsored content

Najbolja omiljena telenovela - Brazil - Page 9 Empty Re: Najbolja omiljena telenovela - Brazil

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum