Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Mon Aug 19, 2019 1:42 pm
El maleficio, Colorina

Za ove dvije nisam čula, za ostale jesam. Zanima me ako ove prve tri ne budu uspješne hoće li zbilja praviti još 9 novih. Ćaskanje o telenovelama - Page 2 610785387

____________
Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Tue Aug 20, 2019 9:43 am
Za remake El privilegio de amar sam ćula da opet žele Adelu Noriegu koja je glumila u originalu,ali mislim da su opet to samo traćevi,njihove želje i da od toga neće biti ništa kao i za Soy tu dueña što je bilo,prićalo se da je Adela dobila ulogu,pa je na kraju Lucero glumila glavnu ulogu.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Tue Aug 20, 2019 11:07 pm
Zanima me ako ove prve tri ne budu uspješne hoće li zbilja praviti još 9 novih

Čisto sumnjam Ćaskanje o telenovelama - Page 2 2078043430

A kapiram da nisu slučajno prvo odabrali ove tri za rimejkovanje. Ipak su sva ta tri originala po nečemu prepoznatljive i voljene telenovele.

CDL je imala onu glavnu villanu Catalinu Creel, La Usurpadora je priča o bliznakinjama od kojih je jedna postala simbol negativki, a Rubi...jednostavno Rubi.

E videćemo kako će gledaoci odregovati na rimejke tj. kako ćeMO odreagovati Very Happy

____________
Ćaskanje o telenovelama - Page 2 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16121
Join date : 2017-09-12

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Mon Sep 16, 2019 12:36 am
Kristina wrote:Znači ako nastave jedna za drugom, Rubi možemo očekivati 11.11. Very Happy

Prebacujem ovu temu ovde. Što se Rubi tiče, nju nećemo još duže vreme gledati, prema trenutnom rasporedu čak negde do proleća, leta sledeće godine. Ona neće ići nakon "La usurpadore" i "Cuna de lobos". Posle njih je već službeno najavljena nova Castrova serija "Medicos", a zatim "El Dragon" koji već duže vreme čeka da bude emitovan. Tek posle toga je planirana Rubi, pa "Quinceanera" koju radi Miguel Angel Fox.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Tue Sep 17, 2019 3:02 pm
Ja je i ne planiram gledati, nego sam mislila da njih tri idu za redom. Pogotovo što je vjerovatno većinom i snimljena. Svakako je glupo napraviti toliki razmak između snimanja i prikazivanja.

____________
Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1119
Join date : 2017-09-11

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Tue Sep 17, 2019 7:24 pm
Sofia wrote:
Kristina wrote:Znači ako nastave jedna za drugom, Rubi možemo očekivati 11.11. Very Happy

Prebacujem ovu temu ovde. Što se Rubi tiče, nju nećemo još duže vreme gledati, prema trenutnom rasporedu čak negde do proleća, leta sledeće godine. Ona neće ići nakon "La usurpadore" i "Cuna de lobos". Posle njih je već službeno najavljena nova Castrova serija "Medicos", a zatim "El Dragon" koji već duže vreme čeka da bude emitovan. Tek posle toga je planirana Rubi, pa "Quinceanera" koju radi Miguel Angel Fox.

Koliko sam ja shvatila, po nekim člancima koje sam čitala, mislim da će Rubí 2019 na kraju ipak biti Rubí 2020 jer bi Castrova "Médicos" trebala krenuti u 11.mjesecu,a El dragón je premijera zakazana- 30.09 pa tako da je Rubí na ćekanju tko zna do kada. Kad pogledam spisak,ćudim se kako za Fábricu de sueños nisu uzeli Marisolku i Esmeraldu (iako znam da je već snimljen remake Esmeralde,telenovela Sin tu mirada sa Claudiom Martín) jer su i te dvije telenovele bile megahit u ono vrijeme kad su se prikazivale.
Bojan
Bojan
Posts : 133
Join date : 2017-09-20
Age : 28
Location : Manhattan
https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Tue Sep 17, 2019 8:06 pm
Rubi tek u maju 2020.
Umjesto da zaredom daje sve tri, prave se ludi.

A, izgleda da od naredne ture FDS, serije neće imati po 25, već po 60ak epizoda.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Tue Sep 17, 2019 10:13 pm
Ne čudi me to za broj epizoda. Ne znam koliko im se isplati da ih bude samo po 25.

____________
Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3206
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Wed Sep 18, 2019 9:51 pm
Ne isplati im se realno, ali se kod mene razvila intolerancija na telenovele sa većim brojem epizoda (60 mi je previše u odnosu na 25, 25-ica mi je taman za telenovele) Ćaskanje o telenovelama - Page 2 2078043430

Bukvalno mi se ništa od sapunica ne gleda posle Cuna de lobos Ćaskanje o telenovelama - Page 2 245301646

____________
Ćaskanje o telenovelama - Page 2 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Thu Sep 19, 2019 11:04 am
I mene više privlače kraće priče. Evo primjer je Sin rastro de ti. Kratka, a imala je sve što joj je potrebno. Samo eto, problem je što im je vjerovatno ne isplate.

____________
Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Granho16
Sponsored content

Ćaskanje o telenovelama - Page 2 Empty Re: Ćaskanje o telenovelama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum