Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Sat May 18, 2019 12:43 am
Uf,mogla bih nabrajati do prekosutra;
Bernarda (Triunfo del amor)
Margarita (El manantial)
Marcia (Mariana de la noche)
Raquel (Sin pecado concebido)
Rubí (Rubí)
Rebeca i Nora (El color de la pasión)
Joselyn i Miriam (Mundo de fieras)-Edith González me oduševila kako je perfektno odglumila negativku,nakon što sam je gledala u toliko pozitivnih uloga,jako ugodno me iznenadila kako je odlično i uvjerljivo odglumila svoju prvu negativnu ulogu u karijeri,super se snašla u ulozi negativki i dokazalaje da je vrhunsa i jako talentirana glumica koja može glumiti svaki tip uloge,nebitno je li lik glavna junakinja ili negativka.Sa svojom glumom i likom,totalno je zasjenila Gaby Espino,iako je i Gaby odlična glumica (meni je Gaby Espino jako draga i simpatična glumica),u ovoj telenoveli,Edith ju je pojela i bacila potpuno u drugi plan sa svojom glumom i likom,pored Edith i njezine glume,Gaby je bila nebitna,skoro pa neprimjetna u ovoj seriji
Ana Leticia (Tres veces Ana)
Rebeca/Bárbara (Mañana es para siempre)-I Lucero me oduševila i sve je zasjenila sa svojom glumom,a i lik je bio odličan,isti slučaj kao i kod Gaby i Edith jer je i Lucero sa svojim likom i glumom potpuno zasjenila Silviju Navarro (koja je u seriji imala glavnu žensku ulogu) sa svojom glumom,a znamo da su oba dvije (i Lucero i Silvia) odlične,jako talentirane i popularne glumice i drago mi je što Silvia nije bila nimalo ljubomorna jer je i sama svjesna da je Lucero velika zvijezda.
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Mon May 20, 2019 2:13 pm
P.S.Na pitanje Omiljeni ženski pozitivni likovi,zaboravila sam dodati Embarassed i:
Magdalena,Marina i Mercedes (La tempestad)-Magdalena-imala je težak život i u početku je djelovala kao negativka,ali na kraju je ispala super lik,odnos Marine i Magdalene me oduševio kad su se napokon upoznale,bile su prave sestre,prijateljice  I love you  :drunken: ,Magdalena je bila glas razuma između Marine i Damiána i spriječavala je Esthercitu da ih razdvoji
Mercedes-prava majka,od siromašne djevojke koju su maltretirali,uspjela je stvoriti bogatstvo i poštovanje ljudi,spremna na sve,pa i riskirati vlastiti život kako bi pronašla otetu kćer (Magdalena) i odrekla se druge kćeri (Marina) kako bi ju zaštitila,ali na kraju je bila nagrađena za svu patnju i bol koju je proživjela
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Tue May 21, 2019 12:10 am
Paola Bracho (La usurpadora) - Gabriela Spanic
Barbara Guimaran (Doña Barbara) - Edith Gonzalez
Cecilia Aguilar (La candidata) - Susana Gonzalez
Rebeca Murillo (El color de la pasion) - Claudia Ramirez
Marisa Antonelli (El clon) - Andrea Lopez
Raquel Altamira (La impostora) - Christian Bach
Rosario Cordoba (Mi pecado) - Daniela Castro
Roberta Lozada (La sombra del pasado) - Susana Gonzalez
Estefania Perez (Reina de corazones) - Catherine Siachoque


Omiljene negativke sam izabrala ponajviše na osnovu genijalne glume ovih glumica koje su svojim likovima dale poseban pečat. Svakako da je priča i karakteristika određenog lika izuzetno bitna, no smatram da je način na koji se taj lik iznese ono što određenim likovima daje autentičnost i prepoznatljivost. Zasluge za to, po mojem izboru najdražih negativki, ide glumicama koje su ih iznele.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Mon Jun 03, 2019 1:54 pm
20. Omiljeni pozitivni muški likovi.

____________
Latino leksikon - Page 40 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Mon Jun 03, 2019 2:19 pm
Osim onih koje sam nabrajala u prethodnom krugu  ( Lucho Vampa (La Patrona)  Ricardo de Salamanca - Antillano (Pasion), Marco Rivera (Rubi), Adolfo Solis (Amor real)  ) ne znam koga bih dodala. Definitivno su mi ženski likovi zanimljiviji i upečatljiviji.

Ali, hajde ovako.

Hector Ferrer (Rubi) Kompleksan lik, težak za interpretaciju.
Mauricio Blanco (Relaciones peligrosas)

____________
Latino leksikon - Page 40 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Mon Jun 03, 2019 6:48 pm
Adrián (Sin pecado concebido)-klasični tip glavnog junaka
Christian (Aurora)-sporendi,ali meni jako drag muški lik
Čak se sad ni ne mogu sjetiti muških pozitivnih likova,puno lakše mi je se sjetiti ženskih likova nego muških
Damián (La tempestad)-ćvrst i odlućan,ali ima plemenito srce
Valentín (La tempestad)-simpatičan i drag lik,sa premalom minutažom,Magdalena i Valentín su trebali biti drugi glavni par uz Marinu i Damiána,šteta što nije bilo tako
Slažem se aa Kristinom,lakše je popamtiti ženske nego muške likove,ja sam primjetila da imam puno više ženskih omiljenih likova nego muških.
P.S.napokon je forum opet živnuo i malo se pokrenuo,već sam se bila zabrinula kamo ste svi nestali,iako nisam ni ja baš puno posjećivala forum nekoliko dana.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Tue Jun 04, 2019 12:02 am
Gustavo Gonzalvez (Luz Maria)
Manuel Fuentes (Amor real)
Santiago Reveron (La muje perfecta)
Daniel Diaz Acosta (Amor bravio)
Mauricio Blanco (Relaciones peligrosas)
Alonso Ferrer (Corazon que miente)
Damian Kaplan (Amar despues de amar)
Jacobo Reyes (Amar a muerte)


Ovo su neki od muških likova koji su ostavili utisak na mene iz raznih razloga. Neki su bili zaštitnici, neki muškarci sa stavom, dok se drugi nisu stideli pokazati svoja osećanja.. Ne mogu reći da su bili bez mana i da su svi kompletni muškarci, ali su bili upečatljivi i uverljivi u svojim ulogama koje su mi se dopale.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Tue Jun 04, 2019 2:33 pm
21. Omiljeni negativni muški likovi.

____________
Latino leksikon - Page 40 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jun 05, 2019 11:06 am
I ova kategorija mi je slabija kod muških likova u odnosu na ženske. Nemam koga više dodati u odnosu na prethodnu listu. Neutral

____________
Latino leksikon - Page 40 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jun 06, 2019 12:18 am
Alonso San Roman (La candidata)
Alcides de Medina (La traicion)
Daniel Santibañez (Yo no creo en los hombres)
Severiano Mendoza (La sombra del pasado)
Demian Ferrer  (Corazon que miente)
Raul Santillana (Sin rastro de ti)
Gabino Mendoza (Abismo de pasion)


Kao najboljeg negativca izdvajam Rafaela Sanchez Navarra u "La candidati".
Ostale sam nabrojala po sećanju na likove koji su mi se svideli, ponajviše glumom onih koji su ih interpretirali.
Sponsored content

Latino leksikon - Page 40 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum