Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Sat Jul 13, 2019 9:16 am
Sofía Castro-njoj najviše tatica daje uloge jer vidim da se ovi drugi producenti na Televisi baš i ne trgaju da ju dovedu u svoje telenovele,oćito su puno pametniji,skužili su da je mala potpuni antitalent,pa se ni ne trude previše da bude u njihovim telenovelama.Ćak ju i Mejía zaobilazi u širokom luku  Latino leksikon - Page 45 3665418065,on ju niti jednom nije zvao za kasting za neku od svojih telenovela
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Tue Jul 16, 2019 2:57 pm
36. Najljepše/najzgodnije glumice.
37. Najljepši/najzgodniji glumci.

____________
Latino leksikon - Page 45 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Tue Jul 16, 2019 3:29 pm
Koga više da dodam. Latino leksikon - Page 45 2078043430

Prošli krug:


Yadhira Carrillo
Marlene Favela
Barbara Mori
Aracely Arambula
Angelica Celaya
Thalia
Maite Perroni
Claudia Martin
Susana Gonzalez



Dodajem i:

Ximena Navarette
Ludwika Paleta
Sofia Lama
Jacqueline Bracamontes
Ariadne Diaz


Glumci:

Prošli krug:

Gonzalo Garcia Vivanco
Sebastian Rulli
Gabriel Coronel
Rafael Amaya
Danilo Carrera


Dodajem:

David Chocarro
Gabriel Soto
Juan Martin Jauregui

____________
Latino leksikon - Page 45 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 17, 2019 12:02 am
Poduži mi je spisak jer ako se nečim u telenovelama mogu pohvaliti to je lepotom..

Susana Gonzalez
Catherine Siachoque
Elizabeth Gutierrez
Marlene Favela
Aracely Arambula
Africa Zavala
Gaby Espino
Thalia
Adriana Louvier
Renata Notni
Camila Sodi
Danna Garcia
Angelica Celaya
Grettell Valdez


Dodajem:
Anette Michel
Norkys Batista
Ximena Navarrete


Glumci:
Danilo Carrera
Michel Brown
Osvaldo de Leon
William Levy
Mario Cimarro
Jose Ron


Dodajem:
Horacio Pancheri
Mauricio Islas
Pablo Lyle
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 17, 2019 1:01 am
36.Glumice;
Ximena Navarrete
Maite Perroni (jedna od rijetkih glumica koja je prirodno lijepa i bez šminke i jedna od rijetkih koje kad su lijepe i kad skinu šminku,za razliku od Anahí i Dulce Maríe koje kad skinu šminku izgledaju kao strašilo,a kod Maite to nije slućaj,ona je jednako prekrasna i sa šminkom i bez šminke)
Angélica Rivera
Livia Brito
Ludwika Paleta
Dominika Paleta
Alejandra Barros
Gaby Espino
África Zavala
Elizabeth Gutiérrez
Bárbara Mori
Lucero
Adriana Louvier
Renata Notni
Karyme Lozano
Yadhira Carrillo
Jacqueline Bracamontes
Edith González  Sad  Crying or Very sad No Latino leksikon - Page 45 3864691889
Gabriela Spanic (bila je prelijepa i prekrasna,prirodna ljepotica dok se nije unakazila sa silnim botoksom i operacijama,sad je kao voštana lutka,katastrofa što je napravila od sebe,a bila je tako lijepa i zgodna,sad izgleda kao strašilo,uništila se bez veze,meni je Gabriela Spanic bila najljepša kao Cielo u Por tu amor,u toj seriji je bila predivna,prava ljepotica).
Altaír Jarabo
Ilithya Manzanilla
Kimberly Dos Ramos
Irina Baeva (nema talent,ali ima ljepotu)
37.Glumci;
Josh Gutiérrez (prekrasne zelene oći + crna kosa-savršenstvo)  I love you  Latino leksikon - Page 45 3689299699 Latino leksikon - Page 45 3466016740 Latino leksikon - Page 45 2082497439 Latino leksikon - Page 45 2601230167 Latino leksikon - Page 45 3331851625
William Levy
David Chocarro
Eugenio Siller
Jorge Luis Pila
Latin Lover
Sebastián Rulli
Juan Alfonso Bautista
Horacio Pancheri
Mauiricio Islas
Christian de la Fuente
Michel Brown
Diego Olivera
Juan Soler
Carlos Ponce
Emanuel Palomares
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Mon Jul 22, 2019 1:52 pm
38. Glumica sa najboljim stilom./Ličnosti u telenovelama sa najboljim stilom.
39. Glumice sa najlošijim stilom.
40. Koje glumce/glumice volimo i kao pjevače?

____________
Latino leksikon - Page 45 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Mon Jul 22, 2019 2:44 pm
38. Što se glumice tiče nemam koga više dodati, a od kako se više ne bavim onom starom In&Out temom slabije i ispratim stil glumica. Prednjače Anahi i Ximena Navarrete, prati ih Gaby Espino, a potom mogu da prođu Jacqueline Bracamontes, Geraldine Bazan , Angelica Rivera Catherine Siachoque. Može proći i Susana Gonzalez.

Što se tiče drugog dijela pitanja koje je novo u ovom krugu, moram prvo reći da se stil glumica u serijama porediti ne može sa onim što vidimo u privatnom životu glumica. Nije mi jasno kako bar malo ne nauče od  ljudi koji ih sređuju za snimanje serija.

Rosalinda je divno izgledala, mislim i na odjeću i šminku/frizuru. Iako su bile 90. godine, meni te kombinacije i danas izgledaju moderno i privlačno. Bilo ju je milina gledati.
Rubi je uglavnom bila dobro obučena, ali loše frizirana nakon udaje za Hectora.
Paola/Paulina La Usurpadora - može se takođe reči da je njena pojava bila raj za oči.
Gabriela La Patrona Mogu samo reći da je šteta što se Aracely malo ne ogleda u stil koji je imala u toj ulozi.
Marina Njene haljinice iz one faze kada je već udata su mi divne. A lijepo je bila i našminkana i frizirana.
Elena Rubi Uglavnom mi se dopadao njen poslovni stil.
Cordelia La Otra Dopadao mi se njen izgled i u prvoj etapi kada je bila pomalo i vulgarna, a kasnije kad se profinila su je baš prelijepo oblačili.
Jade O Clone Jednostavno divno. Njena šminka, kosa, velovi, odjeća, kostimi za ples... Latino leksikon - Page 45 3331851625
Alfonsina (El manantial) Dopadao mi se njeno jednostavno, seosko odjevanje.
Teresa Ne uvijek, ali je imala je dobrih i privlačnih kombinacija.
Luz Maria Ne mogu, a da je ne pomenem. Haljine i frizure iz te epohe su me jednostavno fascinirale tada kada sam ovo gledala, a Lucecita je imala divnih haljina nakon one etape kad je služavka u očevoj kući.
Carolina Caer en tentacion Jednostavno,a vrlo lijepo odjevanje koje je jako dobro išlo uz Adrianu i lik koji tumači.
Montserrat Lo que la vida me robo Koliko mi se čini, lijepo se oblačila, ali opet nije bilo toliko upečatljivo da bih upamtila.


39. pitanje

Ovdje se maltene mogu uvrstiti sve glumice koje gore nisam izdvojila. Latino leksikon - Page 45 245301646 Prošli put sam pomenula Danielu Castro i Esmeraldu Pimentel. Dodala bih i Danielu Navarro.

40. pitanje

Opet nemam što posebno dodati u odnosu na prošli put. Volim Sandru E., i RBD djevojke. Može proći i po koja pjesma od Thalije. Od glumaca bude po koja pjesma da mi se dopada, ali ni jednog ne mogu izdvojiti da ga volim slušati.

____________
Latino leksikon - Page 45 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1120
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Mon Jul 22, 2019 5:19 pm
38.Glumice;Ximena Navarrete,Angélica Rivera,Gaby Espino,Lucero,Jacqueline Bracamontes,Géraldine Bazán,Altaír Jarabo,Angelique Boyer,Maite Perroni
Likovi iz telenovela;Marina i Magdalena/La tempestad-Marina od početka do kraja,a i Magdalenu su jako lijepo oblačili kasnije kad su ju sredili i kad je prestala živjeti na ulici,čak mi je nekad Magdalena bila ljepše obućena o Marine P.S.meni se čak i sviđala ona ofucana odjeća koju je Magdalena nosila na početku dok je još živjela na ulici
Montserrat/Lo que la vida me robó-jako lijepo,profinjeno i elegantno
Amparo/Sin pecado concebido-gospođa sa stilom i ukusom,volim to elegantno i profinjeno odijevanje
Lucrecia/Mi pecado-rančerski stil koji mi se isto jako sviđa,jako su mi se sviđale one trake oko glave koje je Lucrecia u MP nosila,to mi je bilo super
Eva/Eva Luna-super su ju obačili (lijepo i elegantno) kasnije kad se skinula iz onih običnih majica i traperica
Verónica/Lo imperdonable-još jednom,elegantno i profinjeno,jako lijepe odjevne kombinacije
Cielo/Por tu amor-lijepe i elegantne,ali opet lagane,ljetne kombinacije
Joselyn/Mundo de fieras-profinjena i elegantna negativka sa stilom
Marcia/Mariana de la noche-iako se više oblačila kao muško,sviđa mi se njezin stil oblačenja,a i kasnije se jako lijepo oblačila kad je postala ženstvenija,sjećam se da sam ju kopirala sa onim maramama koje je nosila oko vrata,pa su me u školi počeli zvati Mala Marcia  Latino leksikon - Page 45 610785387  Latino leksikon - Page 45 3687740950 jer sam nosila marame oko vrata isto kao Marcia u seriji
39.Aracely Arámbula i Gabriela Spanic-vulgarno i jeftino,njima je skoro svaka odjevna kombinacija dekolte u prvom planu i grudi praktički na izvol'te,to pretjerano izbacivanje grudi mi se nikako ne sviđa,potpuno neukusno i bez stila
40.Glumice i glumci koje volim i kao pjevaćice i pjevače;
Maite Perroni,Anahí,Dulce María,Lucero,Daniela Romo,David Zepeda,Carlos Ponce,Thalía,Paulina Rubio
Eugenio Siller,Paulina Goto,Patricia Manterola,JenCarlos Canela,Sherlyn (ima prekrasan glas,iako Dulce María i Sherlyn imaju jako sličan,gotovo identičan glas kad pjevaju),Belinda
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Tue Jul 23, 2019 10:45 pm
38. Glumica sa najboljim stilom.

Ovo je lista koju sam pre navela i ne bi tu ništa menjala. S tim da bi dodala kako se Angelica Rivera tu našla zahvaljujući svojoj poziciji prve dame gde su je drugi oblačili, a sumnjam da će takav ukus zadržati i dalje. Generalno se većina njih lošije oblači, a samo nekolicina ima ukusa. U poslednje vreme bi istakla da je Geraldine Bazan neko ko pokazuje najbolji ukus.

Geraldine Bazan
Sara Corrales
Ximena Navarrete
Angelica Rivera
Jacqueline Bracamontes
Gaby Espino
Elizabeth Gutierrez
Ludwika Paleta
Cynthia Olavarria
Renata Notni


39. Glumice sa najlošijim stilom.

One možda nisu najlošije obučene, ali se ističu svojim neukusom i preterivanjem. Uvek pokušavaju biti u trendu i drugačije i najčešće to bude loše. Prve tri imaju vrlo sličan ukus usklađujući nespojive modele i boje, dok Aracely sa svojim dekolteima uništi svaku kombinaciju.

Ana Brenda Contreras
Esmeralda Pimentel
Claudia Martin
Aracely Arambula


40. Koje glumce/glumice volimo i kao pjevače?

Većini njih bi zabranila da pevaju pored glume ili barem da ne poturaju svoje pesmuljke u telenovelu.

Jencarlos Canela
Thalia
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 24, 2019 12:18 am
Ličnosti u telenovelama sa najboljim stilom

Ovo je novo pitanje koje mi se dopada i o kojem želim posebno pisati. Ono što često primećujem u telenovelama jeste da glumice u određenoj meri utiču na oblačenje svog lika, to jest donekle im stilista dopusti da budu svoje, a opet odrade tako da to bude sa ukusom. Recimo Aracely ima prepoznatljiv stil oblačenja u svojim ulogama zavodnica, isto se oblačila i kao "La doña" i "La patrona". U globalu mi se sviđao njen stil oblačenja, ali opet je znalo biti dekoltea od kojih ona ne može pobeći. Mislim da je to donekle i njen stil oblačenja koje ona nažalost privatno ne zna sama na pravi način iskombinovati. Zatim Marlene Favela sa svojim eskscentričnim stilom u "Pasion y poder". To je ona, voli jarke ruževe i boje, a takva je bila i u toj ulozi, samo što je to naravno bilo sa više ukusa nego privatno. Sećam se zatim Christian Bach, ona je volela haljine sa golim ramenima, košulje sa izraženom kragnom i njen stil oblačenja se prepoznaje u "La impostori i "La patroni".

Ja sam neko ko voli kostimirane telenovele, tako da svakako podržavam stil oblačenja Luz Marie i Jade. Od klasičnog oblačenja što mi se svidelo u poslednje vreme je Angelique Boyer u "Amar a muerte" gde je imala lepih kombinacija, a moram reći da je slična bila i u liku negativke u "Tres veces Ana".

S druge strane mi je suludo oblačenje u istu boju kao što je to bio slučaj Esmeralde u zelenu boju i Pauline iz "La usurpadore" u svetlo roze, tokom cele telenovele. Sebastian Rulli je recimo insistirao da se u LQLVMR celo vreme oblači samo u plavo. To mi je je skroz van pameti, kao kad bi mi celog života nosili istu boju. Još neko ko mi je bio vrlo loš je Ana Brenda u "Por amar sin ley" gde je imala izuzetnu mogućnost za oblačenje u takvom drugačijem liku, što ona nije iskoristila, već baš suprotno, oblačila je neka ogromna odela i haljine koje uopšte nisu pristajale njenim godinama. I tu vidim njen lični uticaj na oblačenje njenog lika. Sa muškarcima je potpuno drugačije, njihov eventualno lošiji stil u seriji ne dolazi do izražaja, oni su svi podjednaki.
Sponsored content

Latino leksikon - Page 45 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum