Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 24, 2019 8:37 am
U globalu mi se sviđao njen stil oblačenja, ali opet je znalo biti dekoltea od kojih ona ne može pobeći. Mislim da je to donekle i njen stil oblačenja koje ona nažalost privatno ne zna sama na pravi način iskombinovati.


Sjećam se da je bilo dekoltea, ali čini mi se da su velikom većinom bile dobre kombinacije, nimalo vulgarne.

Za Sebastiana znam da je tražio da bude samo u plavom što je bio njegov zahtjev, za Paulinu i Esmeraldu ne znam da li je u pitanju ideja tvoraca serije. U svakom slučaju, najčešće su glumice mnogo bolje obučene u telenovelama nego privatno.

____________
Latino leksikon - Page 46 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 24, 2019 8:39 am
41. Omiljeni parovi iz telenovela.

____________
Latino leksikon - Page 46 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 24, 2019 10:11 am
Prošli put sam navela samo tri para (Hector y Elena - Rubi; Camila y Ricardo - Pasion, Eva y Julian - Alguien te mira). Sada ću dopuniti listu.


Rosalinda  y Fernando Jose (Rosalinda) Jako lijep par, sa jako nježnom, a u isto vrijeme snažnom pričom. Jedna od omiljenih klasičnih priča glavnih junaka.

Latino leksikon - Page 46 296155897_1.jpg?VersionId=3_oyqVlO


Ana Cristina y Octavio (Entre el amor y el odio) Njihov odnos je bio komplikovan, težak, oni su osobe različitog temeperamenta, ipak osjećanja su bila tako očigledna. Razlika u godinama ni malo ne smeta.Čak je i lijep spoj njegovog životnog iskustva i njenog neiskustva.


Latino leksikon - Page 46 B4f75278-917a-44fd-8d18-491d064a23c5

Carolina y Damian (Caer en tentacion) Snažna i tako pogrešna priča. Ipak bili su prave osobe jedno za drugo.

Latino leksikon - Page 46 Caeren10

Carlota y Alvaro (La Otra) Zvuci Carlotinog sviranja klavira i krstarenje morem su mi prva asocijacija na ovaj par. I Carlotin odgovor Alvaru kad je zvao na prvi spoj. "Doktore, otopiće vam sladoled čekajući me"

Latino leksikon - Page 46 512full-la-otra----------------------------------%282002---%29-

Rubi y Hector (Rubi) Iako nisu bili par u pravom smislu te riječi, bili su mi zanimljivi u onoj fazi kada ga je ona zavodila. A i ovako za vidjeti su lijep par.

Latino leksikon - Page 46 2975698


Alfonsina y Alejandro (El manantial) Jako lijepa priča proistekla iz komplikovanih odnosa njihovih porodica.

Latino leksikon - Page 46 Elmanantial_mauricioislas_adelanoriega


Angelica y Jose Luis (Lo que la vida me robo) Najtužnije od cijele njihove priče je to što on nju nije nikad zavolio kao što je Monteserat.

Latino leksikon - Page 46 Gho_1110


Irene y Lucho (La Patrona) Njihova priča je bila poptuno neočekivana, i zato mi se dopala. Osim što i jesu jedno za drugo samo što se to nikad ne bi reklo na prvu loptu.


Latino leksikon - Page 46 Captur10

____________
Latino leksikon - Page 46 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Wed Jul 24, 2019 3:27 pm
Ajoj,Kristina,gdje me nađe?Na ovo pitanje bih mogla odgovarati do prekosutra;
Marina i Damián (La tempestad)-kemija savršena,jedan od najboljih glavnih parova koje sam vidjela u telenovelama
Magdalena i Valentín (La tempestad)-jako lijep par koji je zaslužio puno veću minutažu,prekrasna ljubavna prića koja je prekratko trajala,trebali su biti drugi glavni par.
Verónica i Martín (Lo imperdonable)-jedini razlog zašto vrijedi gledati seriju jer sve drugo (i priće i likovi su bili Sleep,predosadno),samo glavni par spašava ovaj fracaso
Camila i Daniel (Amor bravío)-Silvia Navarro i Christian de la Fuente su bili savršeni,pucali su od kemije.
Rubí i Héctor (Rubí)-iako njihova ljubavna priča nije bila sretna i nisu imali sretan kraj,meni su bili jako lijep par
Elena i Héctor (Rubí)-žao mi je što nisu ostali zajedno na kraju,iako su dobili dijete.
Mariana i Adrián (Sin pecado concebido)-jako lijepa i nježna ljubavna prića
Fernanda i Eduardo (Mañana es para siempre)-ljubav koja je zapoćela u djetinjstvu,meni jako slatko i simpatićno
Mariana i Ignacio (Mariana de la noche)-iako su bili ponekad presladunjavi,meni su jako drag par.
Marcia i Ignacio (Mariana de la noche)-kod njih sam priželjkivala drukćiji kraj serije,žao mi je što nisu ostali zajedno na kraju
Rebeca i José (La tempestad)-obožavala sam njihova natezanja i prepucavanja tipa;hoću-neću,volim te igrice i kad se parovi ne zaljube odmah,nego se polako osvajaju kroz te igrice hoću-neću i prepucavanja
Cielo i Marco (Por tu amor)-isti slućaj kao kod prethodnog para,nije sve otpoćetka bilo bajno i krasno,uživala sam u njihovim scenama kako su se potbadali i prepucavali,jako zabavan i komićan par,baš sam uživala i dobro sam se nasmijala njihovim zajedničkim scenama.A kad se samo sjetim one scene kad Marco lupa Cielo po guzici nakon što nestane na moru,a sjećam se da su Gabriela Spanic i Saúl Lizaso sami rekli da su tu scenu snimali 40-50 puta su ju ponavljali jer su svi na setu umirali od smijeha  Latino leksikon - Page 46 3665418065
Angélica i José Luis (Lo que la vida me robó)-slatki,simpatičan i jako lijep par sa tragičnim završetkom
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jul 25, 2019 12:03 am
Ovo je moja lista od prošlog puta:

Soledad i Hugo (La traicion)
Micaela i Santiago (La mujer perfecta)
Isabel i Salvador (El cuerpo del deseo)
Carolina i Damian (Amar despues de amar)
Miranda i Mauricio (Relaciones peligrosas)
Lucecita i Gustavo (Luz Maria)
Julia i Mauricio (Sin rastro de ti)
Camila i Daniel (Amor bravio)
Eva i Daniel (Eva Luna)


Dodajem:

Gabriela i Alejandro (La patrona)

Latino leksikon - Page 46 0007

Lucia i Jacobo (Amar a muerte)

Latino leksikon - Page 46 00707

Marina i Alberto (Sin tu mirada)

Latino leksikon - Page 46 000z08z


U sva tri slučaja vrlo zrela i kvalitetna gluma svih protagonista, a tada je njihov odnos mnogo realniji, pun hemije!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jul 25, 2019 8:10 am
Gabriela i Alejandro (La patrona)

A vidiš, ja sam baš navijala da Gabriela ostane sa Luchom nakon svega što je doživjela od Alejandra. Ni on kao lik, a ni Pila kao glumac mi se ne dopadaju. Doduše u Elisi mi je bio ok.

EDIT

Dodala bih još jedan par.

Alejandra & German (La Malquerida) - zbog njih je i vrijedilo gledati ovu telenovelu. Alejandra je sama po sebi odličan lik, a ljubavna priča sa Germanom mi je jako prijala, zasjenili su glavnu priču.

Latino leksikon - Page 46 _1047e47f_ea4d_61a2_a5f6_1969bcf41881-640x366


Last edited by Kristina on Thu Jul 25, 2019 8:28 am; edited 1 time in total

____________
Latino leksikon - Page 46 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jul 25, 2019 8:11 am
42. Najgori parovi iz telenovela (njemu ili njoj bismo dodijelili drugog partnera).
43. Imaginarni parovi (voljeli bismo da ih vidimo kako glume zajedno).

____________
Latino leksikon - Page 46 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jul 25, 2019 8:57 am
43. Telenovele u kojima je katastrofalan izbor glavnog para najčešće nisam ni gledala, ali nisam mogla da se načudim onima koji su spojili Africu i Yaneza, Maite i Pedra Fernandeza itd. Sada ću navesti dva sporedna para koja su mi svježa.

Juana & Cutberto ( Teresa) Ne radi se o tome da bih promjenila nekog od glumaca, nego o tome što je par u kompletu debilan, i oni kao zasebne ličnosti. Nezreli, infantilni, ako hoćete i priglupi... Oboje po preko 40 godina, sviđaju se jedno drugome,a persiraju se i ponašaju se kao djeca u vrtiću, dok Juana pokušava da sačuva svoju čednost (a inače je već bila udata). Njih dvoje su prešli svaku granicu dobrog ukusa.

Aurora & Mariano (Teresa) Nisu najgori par, nego još slabije od toga. Ostavljaju me ravnodušnom, a oboje su važni likovi, i za priču bitan par. Međutim, ni zrno hemije ni zrno uvjerljivosti.

Oni su mi ovako najsvejžiji, a ostali koji mi nisu bili po volji su mi očito izblijedili iz sjećanja.


44.

Ne znam ni sama koga bih voljela gledati osim one koji sam prošli put nabrojala. (Jencarlos Canela i Claudia Martin
Sebastian Rulli i Geraldine Bazan, Aracely Arambula i Gonzalo Garcia Vivanco, Susana Gonzalez i Luis Roberto Guzman)
Ostvarila mi se želja za Sebastiana i Maite, ali u debilnoj priči.

Voljela bih vidjeti kako bi funkcionisala Yadhira Carrillo sa Colungom ili Goznalom Garciom Vivancom. Možda Julia Urbini i Juan Martin Jauregui.

Sofia je prošli put pomenula Susanu Gonzalez i Meiera. Slažem se s tim.

____________
Latino leksikon - Page 46 Granho16
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jul 25, 2019 12:08 pm
43.Jazmín i Lázaro (La tempestad)-užas,klinci oba dvoje,ne znam jesu li njih dvoje uopće imali 18 godina kad se snimala serija,kemija 0 bodova + presladunjavi da mi se povraćalo,ona predjetinjasta,on previše uplašen i uštogljen,grozni su bili i potpuno nepotrebni likovi,ne bi mijenjala,oba dvoje bi ih izbacila iz serije.
44.Angélica Rivera i Fernando Colunga-ćak i sam Fernando Colunga je izjavio da bi volio da mu Angélica Rivera bude partnerica u nekoj telenoveli,Fernando je trebao glumiti glavnu ulogu u Destilando amor umjesto Eduarda Yáñeza i želja da glumi uz Angélicu bi mu se ostvarila,ali je odbio ulogu,ne znam iz kojeg razloga
Mariana
Mariana
Posts : 1121
Join date : 2017-09-11

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Thu Jul 25, 2019 4:23 pm
P.S,kao Najgori par iz telenovela zaboravila sam dodati i;Ana Perla i Pablo (Lo imperdonable)-katastrofa,kemija 0 %,ona ima djeda koji se ponaša i kojeg ona slijepo sluša bez prigovora kao da još živimo u srednjem vijeku (a serija je snimana u 21.stoljeću),a za njega ne znam što bi rekla,ali njih dvoje kao par su mi bili užas,potpuno negledljiv par bez mrvice kemije.
Sponsored content

Latino leksikon - Page 46 Empty Re: Latino leksikon

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum