Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Apr 29, 2020 12:30 am
Opšti utisak:

Ova serija mi je ostala u dragom sećanju, mogu čak reći da sam uživala u njoj. Sama priča je pitka, ugodan ambijent i odgovarajuća muzika fino su mi dočarali ovu priču.

Glumačka ekipa:

Glavni protagonisti su fino izneli priču, osetila se hemija i meni su u potpunosti prijali kao par. No, sa današnje tačke gledišta se zbog izbora glavnog para verovatno ne bi ni upustila u gledanje serije, jer mi ni jedno od njih dvoje nisu dragi, ali u to vreme nisam imala nikakav animozitet prema njima. Posebno prema Yañezu. U ovoj seriji mi je posebno pamtljiv lik Marthe Julie, bila je dobra.

Entrada/pjesma:

Sviđa mi se, pesma fino uklopljena s pričom i ambijentom.

Gledanje/ponovno gledanje:

Jednom sam čak reprizirala neke delove. Nije isključeno, serija mi ima neku posebnu draž čak i iz današnje perspektive.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon May 04, 2020 10:33 pm
38. El señor de los cielos

(Telemundo, 2013 - 2020.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Mv5bn211


Trejler:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/El_Se%C3%B1or_de_los_Cielos

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon May 04, 2020 10:40 pm
Gledala sam djelimično prvu sezonu. Ok ko voli takve priče, ali meni ne prijaju. Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 2729517241 Film na tu tematiku-ok, telenovela-ne.

Pravljenje 7 sezona sa milion likova i glumaca mi je besmisleno. Još kad se uzme u obzir koliko su drugih serija napravili s tom tematikom... Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 3541223117

Edit: Zaboravih dodati da mi se entrada inače ne sviđa, ali valjda je ok za tu vrstu priče. A pjesma mi je  užasna. Inače, stvarno mi je bilo muka tražiti entrade i trejlere svih sezona pa sam se odlučila samo za prvu.

Gledanje (ponovno onoga što sam vidjela) ili ostatka ne dolazi u obzir.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue May 05, 2020 9:56 pm
Odavno sam prestala da je pratim.

Odustala sam čim sam videla da je krenulo da se pretvara u "modnu pistu" za beskonačni niz glumaca koji prodefiluju kroz nju bez ikakvog konkretnog smisla i potrebe i da je srž priče ostala zatrpana besomučnim produžavanjem  Rolling Eyes

Jedino sam izvrtela bitnije scene Monice Robles do smrti njenog lika i to je to.

U svom žanru, žanru narko-serija, je bila sasvim dobra. Ali odavno je to prestala da bude. Bolje bi bilo da je imala max tri ili eventualno četiri sezone.

Entrada mi je među najgorima, ali pesma je katastrofalna  silent

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue May 05, 2020 10:09 pm
Nisam je gledala. Ono malo scena što sam izvrtela mislim da je dosta kvalitetno urađena, ali ovu tematiku zaobilazim u širokom luku. Stekla sam utisak da je lik Monice Robles zanimljiv za pogledati i da je s razlogom Fernandu Castillo učinio tolikom zvezdom. No odbojnost prema ovom žanru je ipak prevladao. Iskreno i dalje ne razumem otkud toliko zanimanje i takva gledanost za serije ovog tipa. Pitam se zar ljudima nije dovoljno surove realnosti kojom nas svaki dan bombarduju, da bi još to gledali. Verujem da je serija dodatno srozana time što su je zbog gledanosti razvlačili na toliko sezona. Sumnjam da ću ikada poželeti da je odgledam.
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed May 06, 2020 12:21 pm
Bila mi je interesantna u 1 sezoni i donekle u 2 ali nakon toga je sve postalo...

Jedne te iste scene se vrte u krug. Pucnjava, pucnjava i samo pucnjava. Pa onda bezpotrebno ubacivanje kojekakvih likova bez ikakve poente. Mislim da su trebali završiti sa 3 sezonom jer su se u međuvremenu totalno pogubili.

Amaya je dobar glumac i ovdje je se naravno odlično snašao ali on će meni uvijek biti Julian Garcia Very Happy Castillo je definitvno najbolje iskoristila priliku. Bukvalno je ova uloga lansirala u zvijezde. Sara Corrales mi je isto bila super ali mislim da se tog lika više niko i ne sjeća Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 2078043430

Produkcijski su zaista odlični. Tu nemam zamjerki.

Ono što ustvari ja ovoj seriji zamjerim jeste što su nametnuli taj trend narko serija kojima se izgleda konačno nazire kraj. U zadnjih 5-6 godina su baš smorili. Očito se i publika zasitila Very Happy
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 10, 2020 3:56 pm
39. Alborada

(Televisa, 2005.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 64f6d1231548d4908db8ee05695f1fae


Trejler:



Entrada:



https://en.wikipedia.org/wiki/Alborada_(TV_series)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 10, 2020 4:01 pm
Gledala sam je na HRT-u, ali je nisam dovršila zato što se iz nekog razloga taj kanal izgubio, tipa nema ga po nekoliko dana i sve tako. Na kraju sam na internetu negdje pogledala kraj. Nisam mnogo patila zbog toga. Nisam se nešto vezala za seriju, iako je solidna. Nije mi odbojna ideja da je pogledam, jedino me ne privači Lucero. Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 1543461474 A ovako generano mi se dopada glumčka ekipa. Entrada je sjajna, kao i pjesma. Međutim, pjesma mi  je samo objektivno dobra, nije nešto što me je dotaklo i što bih slušala i van serije.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 10, 2020 6:45 pm
Alborada...Bila mi je dosadna. Ne loša, ne glupa, ne nekvalitetna, samo dosadna. Sve je bilo skroz na mestu, osim priče koja mi je isparila iz mozga veoma brzo. Jedna od onih telenovela čijim se gledanjem ništa ne gubi, ali se ništa posebno i ne dobija.

Pohvala za Luisa Roberta Guzmana, odličan je bio kao Diego. To mi je njegova omiljena uloga.

Entrada i pesma su mi onako.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 GeMuxua
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon May 11, 2020 12:56 pm
Slažem se sa Anom. Meni je ova serija jednostavno bila dosadna. Najslabija od svih Carlinih. Svi glumci su bili ok pogotovo negativci. Romo kao villana je bila odlična. Šta joj se desilo pa da onakva bude u TDA ne znam. Ali sama serija ništa posebno.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 23 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum