Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue May 12, 2020 4:00 pm
Alborada-ništa posebno,gledala sam,ali onako,nije mi bila nešto extra,entrada ok,ali pjesma mi se ne sviđa.Ne kažem da mi je bila dosadna,ali nije ni ništa posebno,prosjek.Gledala sam i bolje serije.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed May 13, 2020 12:05 am
Opšti utisak:

Ova serija mi je ostala u dragom sećanju, iako bi se složila sa većinom da je ovde najslabija karika slaba priča koja nije bila dovoljno zanimljiva. Ovdje je jaka glumačka ekipa nosila seriju svojim genijalnim likovima i dobrom glumom. Seriji dajem plus što je bila kostimirana, to posebno volim.

Glumačka ekipa:

Izuzetno jaka glumačka ekipa. I dan danas se jasno sećam mnogih likova koliko su bili specifični, posebno negativci. Daniela Romo i Luis Roberto Guzman su bili vrhunski.

Entrada/pjesma:

Entrada i pesma su sjajni, daju posebnu energiju seriji.

Gledanje/ponovno gledanje:

Mogla bi odgledati skraćenu verziju jednog dana.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 17, 2020 3:16 pm
40. Pobre Diabla

( América Televisión, 2000/2001.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Notici10

Umjesto trejlera:





Entrada:



https://es.wikipedia.org/wiki/Pobre_diabla_(telenovela_peruana)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 17, 2020 3:57 pm
Ok, blam me je reći koliko sam obožavala ovu seriju. Embarassed Koja je to bila radost kad sam vidjela Angie Cepedu Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 1543461474 , a kao bonus još tri drage glumice iz Luz Marie. Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 10899980

Serija je zabavna za uzrast do 12-13 godina i to je to. Teško mi je povjerovati da odrasla osoba može to gledati s uživanjem. Ali mene tada je bila skroz kul i totalno sam se unijela u radnju. Majko mila, u kojim sam bila ja tripovima tada. Htjela sam da imam izdavačku kuću jednog dana  kao Fiorella. Znala sam napamet enterijer onih kancelarija i htjela sam da imam takvu. A tek kuća... Kako mi se svidjela, i eneterijer i eksterijer. Da mi je tada neko rekao da se to snima u studiju, a da se kuća snima samo spolja. Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 1543461474 Pa onda su pominjali da kuća ima dva krila, pa me je zanimalo kuda se dolazi do tog drugog krila, nisu prikazali. Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3665418065 Potpuno sam bila ponešena za tom kućom. A sviđao mi se i Fiorelin  kabriolet.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3665418065

Priča ko priča je realno gledano debilna, počev od toga da je glavna bila udata prvo za tatu pa za sina. Glavna negativka je takođe bila zaljubljena u jednog pa u drugog. Negativke sam voljela, Barbara mi je i sad super. Sve i nekako što se tiče likova da nije Fioreline bf i roditelja. Oni su bili transfer blama. Mislim, tada ne, ali kad sam kasnije pogledala neke scene  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3323782742

Naravno, ne bih je gledala opet, ali jesam gledala izdvojene scene, tražila sam ih ranije. Čisto iz uspomene. Npr.pamtila sam Fiorellinu plavu majicu s otvorom na leđima koju je nosila kad se prvi put poljubila s Andresom juniorom, pa haljinu i cipele i ispeglanu kosu kada su je izvukli iz odrpane odjeće. Htjela sam da vidim jesu li ti detalji kakve sam ih upmatila. Dosta toga mi je živo urezano u sjećanje, a mnoge serije koje sam i kasnije gledala su skroz izblijedile.

U priči je bilo debilnih momenata da je to za plakati. Da počnem s tim što je Fiore postala expert za francuski za par mjeseci poduke kod kuće s prijateljem koji NIJE profesor francuskog. Pa u  cijelom Peruu nije bilo prevodioca, pa je ona zablistala kada je trebalo radiit neki intervju (koji nisu ni prikazali). Pa onda kad su se vjenčali, ispalo je da po testamentu gube nalijeđe ako se vjenčaju u toku prve godine. Onda su brže bolje dokazali da vjenčani list nije njihov. Kako? Pa napravili su grešku u matičnom uredu, i umjesto Z napisali S u prezimenu Guzman. Onda su svi povjerovali da je to vjenčani list neke druge Fiorelle i Andres.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3665418065

Entradu i dan danas obožavam, baš je simpatična. Pjesma bzv, ali ide uz priču i budi mi uspomene.

Inače na TV-u se ovo emitovalo kao "Fiorella" pa sam bila ubjeđena da se tako i zove. E onda kad je krenuo internet, kada sam dobila komp. za 15. rođendan htjela sam da nađem sličice iz serije, i čudom sam se čudila kako nema ništa o Fiorelli. Onda sam saznala da se zove Pobre Diabla.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3665418065

Evo te scene koju sam upamtila, kadu su Fiore malo sredili. A vidi se i dio kuće.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 1543461474  Na 4.05 se Andres očarao njenom ljepotom.  Laughing  E da, tada me je oduševljavalo kako je Andres pametan. Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 1543461474 I to zato što je skontao da je konop na koji je bio vezan neki opasan pas namjerno prekinut nožem, da ga nije pas pregrizao. Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3665418065  (Taj opasan pas je bio jedan od bezbroj Garabanovih pokušaja da ih ubije. Ne znam ni koliko je ljudi greškom ubio)



I Fiore u plavoj majici koju sam upamtila, kada je krenula da radi u kancelariji, dobila sekretarice i to dvije zaove, a onda pošla na dejt s Andresom.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 3665418065 I kad sam pomenula Garabana. Jednom je Fiorelli spasilo život što je plavu jaknu koju je nosila preko ove majice  pozajmila Andresovoj bivšoj i onda je tu bivšu Garaban udario kolima misleći da je Fiorella. Eto još jedan od debilinih momenata.



Sad sam smješna samoj sebi koliko sam bila ponešena za ovim smećem.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 2078043430 Ima klasičnih serija koje sam voljela i koje danas volim i ubrajam u najdraže, ali ovo nije jedna od njih.


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Webp_n20
Valeria Stewart
Valeria Stewart
Posts : 1127
Join date : 2019-01-18

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 17, 2020 6:44 pm
Nisam gledala tako da ne mogu komentarisati Very Happy Pjesmica je ok Very Happy
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 17, 2020 8:02 pm
Ovu telenovelu nisam aktivno gledala, ne sećam se zašto. Msm, nije kao da sam tada bila nešto probirljiva Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 2078043430

Emitovala se kod nas i s vremena na vreme sam uspevala da uhvatim po koju epizodu, ali se to retko dešavalo i jedino čega se sećam su lice i kosa Angie Cepede Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 1543461474

Entrada i pesma su mi simpa, odgovaraju toj eri telenovela.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 17, 2020 11:26 pm
Nisam gledala seriju, ali iz ovo malo trailera mi deluje kao simpatična za taj period. Kristina, baš mi je bilo zanimljivo čitati tvoja zapažanja i način na koji pamtiš detalje serije. Skroz te razumem, imala sam i ja takvih momenata. Čak mislim da sam gledala ovu seriju moguće da bi slično reagovala zbog Angie Cepede koja mi je vrlo draga i uvek priči da posebnu čar.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 24, 2020 3:11 pm
41. La reina del sur

( Telemundo, 2011.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 16fd50178158e3dff9c1f801ea151363

Trejler:



Entrada:



https://en.wikipedia.org/wiki/La_Reina_del_Sur_(TV_series)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 24, 2020 3:17 pm
Gledala sam je i mogu reći da je prilično precjenjena. Nego eto, bila je prva serija tog tipa, pa je to bio neki boom. Kraj je niđe veze s realnošću. Cristina Urgel i Sara Maldonado su bile super.

Ne bih je ponovo gledala. Pjesma mi je grozna, a entrada ok za takvu priču.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun May 24, 2020 5:18 pm
Meni nije bila loša. Imala je sve što takva jedna serija treba da ima (osim što mi je ponekad bila dosadna, na momente samo), ali zato kraj...Ne, previše bajkovito, skoro kao fantazija i to mi je prilično pokvarilo utisak.

Pesma bzvz, a ni entrada mi nije ništa specijalno.


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 GeMuxua
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 24 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum