Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Sep 17, 2019 1:29 pm
7. Cuidado con el angel

(Televisa, 2008./2009.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Original


Trejler:





Entrada:





https://sr.wikipedia.org/wiki/Напуштени_анђео


Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

PS Nije obavezno komentarisanje po kategorijama. Ko komentariše može neku i da doda, oduzme, ili da piše samo uopšteno.


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Sep 17, 2019 1:32 pm
Ne znam ni koju foru je ovo bio toliki boom. Ništa drugačije od brojih priča o musavici i bogatašu. Lažem, jeste drugačije, ovo je ipak bila jednistvena prilika da vidimo porođaj kroz farmerice ili psihijatra koji ide na specijalizacije oftalmologije samo da bi operisao svoju dragu (umjesto da traži nekog već postojećeg stručnjaka) itd. itd. Gomila gluposti i nelogičnosti gdje je Maya Mishalska jedina svijetla tačka. Nisam ovo gledala u cjelosti, povremeno kada se emitovala na tv-u i nemam namjeru ni jednu scenu reprozirati.

Pjesmica je onako, može se poslušati. Entrada bzv.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 18, 2019 12:01 am
Opšti utisak:

Sa ove distance danas me je blam i priznati, ali ova serija mi je u to vreme baš prijala, gledala sam je sa velikom pažnjom i iščekivanjem. Svesna sam svih mana i propusta koje je Kristina navela i slažem se u potpunosti sa time. Zbog velike gledanosti su seriju razvukli i ubacili u nju hrpu nebuloza, no ona je meni i pored toga celo vreme držala pažnju.

Glumačka ekipa:

Glavni par je bio dobitna kombinacija i to je definitivno razlog tolikog uspeha serije, njih dvoje su u ovoj priči bili izuzetno kompatibilni. Pojava Williama Levy u to vreme je bila pravi bum i teško je bilo odoleti mu. Nije mi bilo dosta njihovih scena i uopšte mi nije smetala ni ta otrcana priča bogataš - musavica. Ostatak glavne glumačke ekipe mi se takođe svideo. Ovde mi je posebno bila draga Helena Rojo i njena blaga pojava koja me je osvojila. Izdvojila bi još lik Candelarie koji je dobro urađen za razliku od čestih slučajeva u telenovelama kada od takvih likova naprave čudake, ovde je glumica fino odradila svoj posao. Neke sporedne priče su mogle dobiti manje minutaže, generalno ne volim kada ima previše sporednih likova čije priče nisu razrađene, pa najčešće smaraju.

Entrada/pjesma:

Pesma i entrada nisu ništa posebno. Izdvojila bi pesmu "Digale" od Davida Bisbala koju smatram jednom od najlepših pesama koju sam ikada čula u telenovelama. Što se tiče hrpe pesama koje je Maite otpevala, to mi se ne dopada.

Gledanje/ponovno gledanje:

Već sam je reprizirala.  Embarassed

Ocjena: 4
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 18, 2019 12:09 am
Kontam ja da je hemija između Levija i Maite odradila posao što se tiče popularnosti. Ali ja sam na njega ravnodušna i pored lijepog izgleda, čovjek mi je ravna crta. A na Maite sam tada takođe bila ravnodušna kao na glumicu jer nije da se u Rebelde posebno mogla istaći glumom... I kad sve oduzmem i saberem nisu me mogli "prikovati" za ekran s obzirom da je priča bila toliko glupa. Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 2729517241

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Sep 18, 2019 10:24 pm
Uvreda za klasične sapunjare. Parodija na njih. Nenamerna parodija, što je najgore od svega. Nisam je do kraja odgledala, falilo mi je živaca, dobre volje i mazohizma.

Što se tiče glavnog frajera, meni je on ko voštana figura i kao takvog ga posmatram. Lep, ali ne "ah, kakav je ovo mužjak, onesvestiću se od seksepila kojim zrači" lep, nego "koji je umetnik odradio ovo?" fazon lep. Ravnodušna sam na tog čoveka.

Jedino što mi je iole držalo pažnju bila je priča sa Blanca/Ivette podvojenom ličnošću.

Ni pesma, ni entrada mi se ne sviđaju.

Sorry na hejtu, ali ova sapunica mi ga budi Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 2078043430

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 23, 2019 12:33 pm
8. Abismo de pasion

(Televisa, 2012)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 E1d55df7eb95661114861709026c


Trejler:





Entrada:





https://sh.wikipedia.org/wiki/Abismo_de_pasión


Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

PS Nije obavezno komentarisanje po kategorijama. Ko komentariše može neku i da doda, oduzme, ili da piše samo uopšteno.


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 23, 2019 12:35 pm
Nisam je gledala, samo neke isječke. Jednostavno nisam mogla gledati seriju u kojoj su mi oboje glavnih glumaca antipatični. Kasnije mi Angelique postaje donekle draža i mogu da je gledam, ali tu je i dalje Zepeda. Ovo mi djeluje kao kvalitetna priča sa dobrim zapletom, sviđa mi se  i sporedna ekipa. Ko zna možda se jednom i odlučim da je pogledam i da sažvaćem Zepedu.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 23, 2019 11:14 pm
Ja sam ovo kao htela da gledam u periodu kada nisam znala šta da gledam. Prvih par epizoda sam odgledala i odustala. Nije mi zadržalo pažnju, ali ionako sam joj bila dala šansu iz čiste dosade. Ne verujem da ću je nastavljati.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Sep 24, 2019 12:38 am
Opšti utisak:

Ovo je jedna od boljih serija iz tog ranijeg perioda koja je ostavila vrlo pozitivan utisak na mene. Sećam se da je tematika bila dosta teška i da je upravo zbog toga ostavila utisak na mene jer je to bilo nešto novo i drugačije što sam gledala, a nije me podsećala ni na jednu seriju pre. Iako je to bio rimejk neke starije serije, meni je delovala originalno.

Glumačka ekipa:

Glumačka ekipa je bila jaka, naravno ako izuzmemo Zepedu koji je van konkurencije za komentarisanje, o njemu smo već sve rekli. Angelique je i ovde bila dobra. Tu su još igrali izvrsni Alejandro Camacho i Blanca Guerra, zatim Ludwica Paleta. U ovoj seriji mi je posebno ostao upečatljiv lik glavnog negativca kojeg je izuzetno odglumio Salvador Zerboni. On je jedan od retkih negativaca kojeg se i dan danas jasno sećam isključivo zbog vrhunske glume. Još jedan od likova koji mi se urezao je Kenia koju je glumila Esmeralda Pimentel. Tada sam je prvi put gledala kao nepoznatu glumicu i sećam se da mi se izuzetno dopala i priželjkivala sam da je jednog dana gledam u glavnoj ulozi.

Entrada/pjesma:

Jedna od boljih pesama i entrada uopšte. Možda ovako izdvojeno ne zvuči ništa posebno, ali kada se uklopi u priču i ambijent onda dobija puni smisao. Osim naslovne pesme moram izdvojiti brutalnu pesmu Alexa Sirventa "Junto a ti", na koju se i dan danas ježim kada je slušam. "Definitivamente nada que cambiar, te has convertido en toda mi felicidad..." Predivna.

Gledanje/ponovno gledanje:

Nisam je reprizirala, ali neke glavne delove bi opet mogla pogledati.

Ocjena: 5 (ako zažmirim na Zepedu)
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 26, 2019 1:53 pm
9. La Patrona

(Telemundo, 2013)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 11313682


Trejler:





Entrada:





https://es.wikipedia.org/wiki/La_patrona_(telenovela)


Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

PS Nije obavezno komentarisanje po kategorijama. Ko komentariše može neku i da doda, oduzme, ili da piše samo uopšteno.


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 5 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum