Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 23, 2021 9:32 pm
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2355236270 Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2355236270 Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2355236270

Jedna od onih za koje je dovoljan naslov i 5 sekundi trejlera da te namame.

Ne zna se što je bolje, priča ili gluma. Glumačka ekipa je zaista odlično pogođena. Porras Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 3466016740 Catherine  bom  Čak mi je i Pila ovdje ok i savršeno odgovarajući za tu ulogu. Cool Mlađa ekipa nije na tom nivou, ali su ok.

Priča je neizvjesna, intezivna, a kako je smještena u okviru jedne porodice to je čini još primamljivijom. Ne mogu reći da sam se emotivno vezala za nju, ali to ne znači da je smatram manje genijalnom.

Planiram je ponoviti. Entrada je fenomenalana. Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Sep 24, 2021 10:26 am
Meni jedna od omiljenih telenovela Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2082497439

Premda su mi misterije sa ubistvima interesantne i izazovne, one sa nestancima su mi još intrigantnije, jezivije, više uznemirujuće, jer se tu postavlja pitanje šta je sa nestalom osobom, da li je živa ili mrtva, gde se nalazi, zašto je nema...

To je taj osećaj neizvesnosti koji se javlja kada se žrtvi (ili mogućoj žrtvi) da primat nad njenim potencijalnim napadačima/kidnaperima/ubicama/licima sa kojima je bila povezana.

Sa druge strane, pomisao da bi u nestanak osobe mogli biti umešani i njoj veoma bliski ljudi, koji bi po difoltu trebali da budu od poverenja, čini celokupnu situaciju mučnijom.

U ovoj seriji je sve pažljivo odrađeno i vodilo se računa da se ne upadne u vrtlog cirkusa, gomilanja sporednih storilajnova i gubljenja poente, što posebno cenim.

Glumačka ekipa je zaista pun pogodak, svako od njih je uplovio u ulogu bez napora. Nikoga i ništa ja tu ne bih menjala.

Entrada je vrh Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 664804837

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Sep 27, 2021 12:46 am
Corazon que miente

Simpatična serija koja mi je celo vreme držala pažnju. Dala sam joj šansu prvenstveno zbog meni dragog Pabla, uz velike sumnje u Thelmu koja mi do tada nije nimalo bila draga. No u ovoj ulozi mi se svidela, bila je drugačija od svih uloga u kojima sam je do tada gledala. Sama priča je zanimljiva i ni u jednom trenutku mi nije bila dosadna. Sviđa mi se taj odnos glavnih junaka, odvažna i borbena glavna junakinja i celokupan splet okolnosti među njima. Bilo je interesantnih uloga, mogu reći da mi čak ni sporedni likovi nisu bili loši. Od pozitivnih iznenađenja, tu bi izdvojila Emmanuela Palomaresa, on mi se svideo i glumački i pojavom. Bilo je tu još dosta meni dragih likova, od Helene Rojo, Mayrin Villanueve, Vanese Restrepo, Alexisa Ayale.. Iako sam gledala original, ni ova priča mi nije bila ništa manje zanimljiva. Imam vrlo pozitivno sećanje na nju. Dobra muzička podloga.

Donde esta Elisa

Nisam gledala seriju, slažem se da je priča vrlo zanimljiva.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 30, 2021 7:05 am
108. Entre el amor y el odio


(Televisa, 2002.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Mv5bmt11


Trejler:



Entrada:




https://es.m.wikipedia.org/wiki/Entre_el_amor_y_el_odio

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 30, 2021 9:11 am
Opšti utisak:

Jedna od omiljenih.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 3331851625  Jeste klasična priča sa određenim klišeima, ali je opet vrlo kvalitetno rađena još kad se uzme obzir da je to 2002. godina.

Glavni junaci:

Kao par su  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2082497439  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 3689299699  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2601230167

Glumački su prejaki, Susana je razbila tada čak i ulozi klasične junakinje. Baš je imala jakih scena tako da dobra glumica može i sa klasičnim likom da se iskaže. Volim Ana Cristinu kao lik, jeste da plakala svako malo, ali je prkosna, istrajna, borbena i nije bez jezika. Ne da se gaziti. S druge strane, Octavio je dosta šonjav i da ga ne glumi Evora ne znam koliko bih ga voljela. Doduše, pokazali su nam Octaviove slabosti i nesigurnosti koje mogu da objasne njegovu šonjavost i ponašanje, pa je pohvalno što nisu zanemarili taj aspekt.

Sporedne priče:

Sve pohvale i za ovaj dio. Maria Sorte kao Maria Magdalena je predivna, baš dama u ulozi dame. Gabriel sa njegovim kompleksima je posebno zanimljiv lik za izučavanje. Fuensanta, Julia, Vicente...sve priče su mi zanimljive i na mjestu. Generalno mi je atmosfera i ekipa iz barria, uz one iz YNCELH, je među najboljim iz sapunica. Bez radoznalih baba i idiotskih zapleta.

Negativci:

Frida i Marcial...  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 3687740950 Za milion godina telenovela se neće ponoviti ovako ubistveno genijalan i morbidan par antagonista.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 1543461474 Frida je donekle i klasična negativka (polu-luda, sponozoruša, razdvaja glavni par...), ali zato je Marcial baš specifičan. Ima kompleks niže vrijednosti, a uzor mu je Napoleon. Djeluje kontradiktorno. Ljudima s njegovim kompleksima smetaju osobe koje su bolje i više od njih. Upravo zato je njemu trebao kao uzor ne kome može da se divi, a ko je mrtav i nije mu konkurencija.


Glumačka ekipa:

Kompletna na mjestu. Ne bih nikog mjenjala, čak ni Carmen Salinas.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 2078043430

Entrada/pjesma:

Predivne.  Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 3331851625

Gledanje/ponovno gledanje:

Upravo repriziram. A skraćeno izdanje sam gledala zilion puta.

Ocjena:

10

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 30, 2021 9:41 am
Entre el amor y el odio-ne spada mi među omiljene telenovele,ali nije loša,bilo je nekih scena i situacija koje mi se nisu sviđale,ali ok,klasična serija sa milijun klišeja.Sabine Moussier i Alberto Estrella kao Frida i Marcial su bili genijalni.Frida-klasična negativka,ali Marcial i ono njegovo postavljanje kamera i mikrofona po kućama kako bi gledao što drugi likovi rade i prisluškivao  razgovore i još je sve to skupljao i snimao na kazete je bilo brutalno,perverzno i bolesno affraid Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 3388038715.Susana González kao Ana Cristina i César Evora kao Octavio-bili su lijep par,ali gledajući nedavno ponovno neke scehe,ipak mislim da je on bio malo prestar za nju u to vrijeme jer je ona baš bila jako mlada u toj seriji i iako nije bio starac,vidjelo se da je on dosta stariji od nje.Sporedne priče i likovi-tako-tako
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Sep 30, 2021 11:46 am
Divna serija Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 1161816250  I dan danas pamtim gomilu scena i momenata.

Mada mislim da mi ne bi bila toliko divna, pamtljiva i izuzetna da nije Marciala i Fride. Dvoje upečatljivih negativaca, što pogotovo važi za Marciala. Originalan lik, spoj uznemirujuće poremećenosti i impresivne lucidnosti, uz to je i zanimljiv. Dao je seriji specifičan šmek koji ne bi postojao bez njega.

Naravno, ni protagonisti ne zaostaju. Bilo je dinamike u njihovom odnosu, a imali su i jaku hemiju. Baš su bili dobar spoj.

Pesma iz uvodne špice je lepa  I love you

Ljudima s njegovim kompleksima smetaju osobe koje su bolje i više od njih. Upravo zato je njemu trebao kao uzor ne kome može da se divi, a ko je mrtav i nije mu konkurencija.

Sjajno zapažanje.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Oct 03, 2021 1:52 am
Jedna od kultnih serija koja iz nepoznatog razloga nije ostavila utisak na mene. Problem je što je se i ne sećam, jedino pamtim da sam je gledala, ali nije bilo sa previše pažnje, zato je i ne mogu mnogo komentarisati. Meni Susana i Evora nisu kliknuli kao par, ne glumački, nego vizuelno. Valjda mi je zato prošla ispod radara.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Oct 03, 2021 5:30 pm
109. La impostora


(Telemundo, 2014.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 La_imp10


Trejler:



Entrada:



https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0_(%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Oct 03, 2021 5:53 pm
Objektivno jeste kvalitetna i zanimljiva priča, ali mene nije uspjela osvojiti. Dva puta sam kretala od početka i nisam mogla pregurati ni pola.

Ovdje je bio problem što mi je jedino Christian Bach plijenila pažnju, što pojavom i energijom, što likom Raquel i glumom... Manuel Landeta mi je isto bio dovoljno zanimljiv. Ne kao Christian, ali mi je držao pažnju svojim likom. Ali njih dvoje mi nisu bili dovoljni.

Glavni par mi je slab, pogotovo ona koja bi trebala biti nosilac priče. Previše brzo je postala La Impostora (poređenja radi Gabriela u La Patroni se 4 godine pripremala za novu ulogu). Blanca je previše lako i brzo upala u sve to dok je Adrianu faktički bila nepoznata. Vrlo daleko od realnosti. Ko će nepoznatoj osobi povjeriti osvetu koju sprema godinama?

Sporedni likovi su mi nekako nevidljivi, posebno ženski. Ne znam koja glumica je bezveznija od koje.

Pošto ne vjerujem da ću pokušavati 3. put možda ću negdje pogledati avance ili neke bitne scene i sam kraj čisto da to zaokružim.

Entrada je ok, pjesma je očajna.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 60 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum