Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Nov 04, 2021 9:35 am
Još jedna od mojih omiljenih. Very Happy  Ovdje se potrefilo sve ono što volim: priča o osveti i jakoj ženskoj junakinji + muzički svijet i prava latino atmosfera.

Michelle mi je ovdje bila baš odlična, do ove uloge je nisam naročito cijenila kao glumicu, ali ovo joj je baš dobro leglo. Very Happy Ovdje mi je glumački Mane de la Para bio najslabija karika, ali nije ni imao težak lik. A do kraja serije nisam doživljala njega i Michelle kao par. Koliko god da se Yameli svetila Charliju doživljavala sam kao da je njoj zapravo do njega stalo. Dobar su spoj Michelle i Lambda.

Lambdi je isto odlično sjeo njegov lik. U scenama koncerata i nastupa ima samouvjeren stav i djeluje kao da mu je pjevanje i nastupanje u krvi, uvjerio mi je u to što je radio. Njegova priča je isto zanimljiva iako djeluje na prvi pogled kao klasični zlica.

Muzika i cijeli taj muzički svijet i latino duh su ono što  me je ovdje pored priče o osveti najviše držalo uz ekran. To je dodalo jednu neopisivi ugođaj. Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 1161816250 Zbog toga mi je posebno prijalo što sam je dva puta gledala tokom ljeta. Nije isključeno da ću i opet. Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 1161816250

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Nov 04, 2021 1:06 pm
La reina soy yo-nisam gledala cijelu seriju,ali naslovna pjesma "Depredador" mi se jako sviđa,ne znam tko pjeva,ali pjesma je odlična
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Nov 07, 2021 12:34 am
Nisam gledala seriju, no moram priznati da mi je sinopsis vrlo privlačan. Kristina, nakon tvojih pozitivnih komentara, još me je više zaintrigirala. Verujem da bi mi se svidela. No ono što mi je minus na startu je glavna muška glumačka ekipa. Niko od njih mi nije drag, od Lambde, Maneta, do Morina. Doslovno je u istoj seriji ekipa meni najmanje zanimljivih glumaca. Oni su mi bili odbojni faktor da razmislim o gledanju.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Nov 07, 2021 9:48 am
Niko od njih mi nije drag, od Lambde, Maneta, do Morina. Doslovno je u istoj seriji ekipa meni najmanje zanimljivih glumaca.

Razumijem, ni meni na prvi pogled ne bi zvučali privlačno, ali sam se isključivo povela za sinopsisom. Da sam njih razmatrala vjerovatno bih bila skeptična, doduše meni je Mane ok.

Što se njega tiče, on je glavni pozitivac i korektan je lik, ali nekako je tu najmanje bio bitan. I onda ako i ne voliš glumca lako ga možeš sažvakati.

Show je ukrao Lambda kao glavni negativac i zapravo je on glavni lik. Moram priznati da mi je Lambda bio izuzetno privlačan u toj ulozi. Ne mislim samo pojavom, nego i stavom, harizmom, energijom... Legao mu je taj lik i kad čovjek vidi te njegove scene na bini stvarno pomisli da je i privatno samouvjereni pjevač kome je u krvi nastupati na sceni. Charly jeste i kukavica i lopov i što god hoćemo, ali Lambda je postigao (bar kod mene) da ga se ne može mrzjeti već to da bude zanimljiv i da se dublje sagleda zašto je takav kakav je.

Što se Morina tiče, on mi je ovdje stvarno bio šećerko. Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 2078043430 U prvim epizodama je glumio mladog Charlija i tu je bio izuzetno odvratan (lik, a ne on kao glumac) i bilo bi mi nezamislivo da u drugoj fazi može glumiti preslatkog i nevinog momčića. Jeste da je njegov lik u seriji 10 godina mlađi od njega, ali Morin zaista i izgleda tu kao da ima 17, 18 godina. Erik (njegov lik) je izuzetno nježna, čista i dobra osoba,  a Morinu je prosto s lica i iz očiju isijavala ta nježnost i dobrota, kao da je i privatno anđelak. Nije to sad pretežak lik za odigrati, ali bio je uvjerljiv i konstantno zanimljiv. I koliko god da je Erik bio nježan, kad je trebalo itekako se pokazalo da ima petlje i muškosti.

Michelle je bila dobra i tu nemam što zamjeriti. Leže joj takve uloge. Voljela bih je vidjeti kao villagonistu mada ovdje je pozitivka, ali ne klasična koja plače i čeka da joj se stvari u životu poslože. Nije tip kojeg je ljubav sputala da se sveti. Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Nov 13, 2021 8:40 am
La otra - Interesantno mi zvuči koncept dvojnice, čak interesantnije od identičnih blizanaca, jer su blizanci odavno česta pojava u pop kulturi i pomalo preiskorišćena. Ne isključujem mogućnost gledanja ovoga, pogotovo što ni broj epizoda nije veliki.

La reina soy yo - Nisam je gledala i ne znam da li bih jednom poželela da bacim pogled na nju. Ništa me toliko ne privlači, ali me ni ne odbija.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Nov 16, 2021 9:45 am
113. La viuda joven


(Venevision, 2011.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 La-viuda-joven


Trejler:



Entrada:



https://sr.wikipedia.org/wiki/La_viuda_joven

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Nov 16, 2021 9:47 am
Nisam je gledala, ali privlači me. Vrlo je moguće da ću je i pogledati. Samo što sam u ovom periodu raspoloženija za reprize ovih mojih omiljenih. Very Happy

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Nov 24, 2021 1:29 am
Nisam gledala seriju. Tematika mi nije privlačna, iako volim venecuelanske serije.
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Nov 27, 2021 7:14 pm
114. Luz Maria


( América Producciones, 1998/99.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 22944910

Trejler:



Entrada:




https://es.m.wikipedia.org/wiki/Luz_Mar%C3%ADa

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Nov 28, 2021 10:24 pm
Opšti utisak:

Šta reći o ovom biseru među telenovelama, a da već nisam rekla. Definitivno jedna od najdražih! Serije koje sam davno gledala se uglavnom vrlo slabo sećam, ali ova mi je još uvek u vrlo jasnom sećanju. Da li zbog perioda mladosti u kojem sam je gledala, da li zbog genijalnog glavnog para i realne glume, da li zbog autentičnih lokacija snimanja i jedinstvenih kostima, ne znam. No verujem da je sve po malo razlog zbog kojeg sam ovu seriju tako zavolela i koje se i dan danas rado setim.

Glumačka ekipa:

Lucesita i Gustavo su mi jedan od najdražih parova telenovela. Ponekad mislim da sam ih idealizovala, no kada sam reprizirala neke scene opet sam ih jednako pozitivno doživiela. Gluma Angie Cepede je bila jedinstvena. Potpuno sam joj verovala. Toliko da mi deluje kao da je i ona sama takva, naivna, iskrena, dobrodušna. Prosto me je plenila svojom čarolijom iskrene duše koju danas tako retko možemo videti, doživeti. Ona je tim likom slala takvu energiju koja mi je izuzetno prijala i koju uvek nanovo osetim kada gledam scene. Celokupna ekipa mi je prijala, no Angie se ipak isticala. Imala je jako lepu hemiju sa Meierom.

Entrada/pjesma:

Lepršava muzika, uz divne scene polja. Sviđa mi se, u skladu je s pričom

Gledanje/ponovno gledanje:

Apsolutno. Verovatno je neću gledati celu, ali znam ponoviti neke delove. Već sam je delimično reprizirala.

Ocjena: 10
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 62 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum