Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Dec 04, 2021 7:36 pm
Slažem se sa tvojim postom od prvog do zadnjeg slova.

Luz Maria nije prva telenovela koju sam ikad vidjela, ali je prva koju sam pratila sa velikim zanimanjem i u koju sam se ono baš unijela. I prva koju sam i godinama kasnije pamtila do detalja. Očarala me prvo ta epoha, odjeća, frizure, enterijeri, maniri... Za jednu djevojčicu je to sve bilo prilično čarobno i veliki užitak.

Sviđa mi se što je priča rađena u dvije etape i što nemamo klasičan završetak sa vjenčanjem već doček Nove godine tj. 20 vijeka. Prilično originalno.

Osim glavnih glumaca vrlo malo njih sam gledala više puta, ali svi su na mjestu i odradili su dobar posao. Jako sam voljela Sergia posebno što me je podsjećao na Leonarda Di Capria. Very Happy Lilly mi je isto pri srcu, vrlo nježan lik sa prefinjenom pojavom. Za Angie i lik Luz Marie je sve već rečeno, ne bih ništa dodavala.

Reprizirala sam pojedine djelove i onu skraćenu verziju. Nije isključeno da je repriziram cijelu. Ionako sam sad u fazi repriziranja omiljenih telenovela.

Entrada je divna, a pjesma mi takne u svaki dijelić srca. Imam je u telefonu. Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 3466016740

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Dec 04, 2021 7:45 pm
115. Machos 2003.


(Chile, 2003.)


Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Images11

Trejler:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Machos_(TV_series)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Dec 04, 2021 7:45 pm
Nisam je gledala, a i baš ništa me ne privlači da bih bacila pogled.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Dec 04, 2021 11:52 pm
Nisam gledala seriju, ne znam ništa o njoj.
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Dec 06, 2021 5:03 pm
Machos-gledala sam nešto malo čileansku verziju,bez veze serija,brzo sam odustala
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Dec 07, 2021 5:56 pm
La viuda joven - VolEm LVJ, na listi mi je omiljenih telenovela. Priča je bizarna, sa gotičkim motivima, prekrivena slojevima tajni i neodgovorenih pitanja, koliko za gledaoce toliko i za same likove. I luksuzno mistična.

Tu su i serijska ubistva, naravno, ali nekako mi je to sporedno iliti manje zanimljivo u poređenju sa tenzičnim odnosima između glavnih likova, pogotovo između Inme i Abril, a obe su psihološki "izazovne" ličnosti. Dobro, sve je povezano (ubistva & ostala zbivanja), samo navodim šta je mene prvenstveno navelo da se oduševim serijom.

Ipak, kao što i vrapci na grani znaju, apsolutno sam razočarana krajem. Razloge sam navodila na drugoj temi, pa da ih ne ponavljam...Jedino ću reći da je rasplet u pojedinim segmentima tako prokleto loše i amaterski odrađen da je delovao veštački prilepljen uz ostatak serije. Jedan neobjašnjiv fejl, nažalost.

Inače, pohvalila bih glumu velike većine glumačke ekipe. Baš su se potrudili da svojim interpretacijama dočaraju sveopšte ludilo i rupu bez dna u koju su upali.

Pesmu obožavam, a entrada je mogla biti kraća i maštovitije osmišljena.

Luz Maria - Nisam je gledala, iako se emitovala kod nas.

Machos - Ni nju nisam gledala niti sam znala za njeno postojanje, ali verovatno bih joj pružila priliku da ima manji broj epizoda. Dopada mi se premisa i dopada mi se što izgleda da tretira različite aktuelne teme na drugačiji i (za telenovele) smeliji način.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Dec 08, 2021 10:11 am
116. Marido en alquiler

(Telemundo, 2013.)


Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 2714

Trejler:



Entrada:



https://sr.wikipedia.org/wiki/Marido_en_alquiler

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Dec 08, 2021 10:14 am
Nisam je gledala, a komedije me svakako ne privlače. Međutim, meni ovo djeluje simpatično. Very Happy Ne vjerujem da ću gledati, ali ne odbacujem u potpunosti tu zamisao. Very Happy A recimo kad bi postajala neka skraćena verzija pogledala bih sigurno.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Webp_n20
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Wed Dec 08, 2021 9:14 pm
Hjoj!  Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 2082497439 Počela sam da je gledam najviše zbog glumačke ekipe, a onda me je ceo paket oduševio.

Da, vodi se kao komedija i premda ima komičnih elemenata, to je više radi laganih, veselih tonova serije. Asocira na opuštajuće, bezbrižno, letnje, šarmantno.

Skoro su mi sve priče, i glavne i sporedne, zanimljive.

Griselda & Reinaldo, od upoznavanja pa na dalje, zatim Griseldina porodična i finansijska situacija, pa pojavljivanje Griseldinog davno odbeglog muža Josea, pa nezdrava ličnost Terese Cristine i njena prošlost, Ro kao Teresa Cristinin lojalni saveznik, ljubavne i ostale zavrzlame i dileme drugih likova od kojih su pojedine ozbiljnijeg karaktera...Ma jednostavno je gledljivo i privlačno za praćenje.

Scena koja mi boostuje anksioznost i istovremeno me navede da se divim moći prirode - smrt Terese Cristine i Josea u morskoj oluji. Volim ponekad da je pogledam, onako mazohistički  Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 610785387

Negativne strane - lik Roberta Manriquea i prisustvo Daniele Navarro, ali može se preživeti  cat

Naslovna pesma i entrada su skroz simpa, u skladu sa serijom.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Dec 09, 2021 11:07 pm
Nisam gledala seriju i složila bi se Kristina sa tobom. Iako ni ja ne volim komedije, ova deluje privlačno i zanimljivo. Posebno mi je privlačna glumačka ekipa. Ipak sumnjam da ću je gledati.
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 63 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum