Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Dec 24, 2021 8:50 am
117. Mi ex me tiene ganas

(Venevision, 2012.)


Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 2812

Trejler:



Entrada:



https://es.wikipedia.org/wiki/Mi_ex_me_tiene_ganas

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Fri Dec 24, 2021 8:58 am
Nisam je gledala, nije mi u planu. Privlačan mi je dio oko serijskog ubice i misteriozne Antonie Paris, ali ne i ovo oko bivših momaka/muževa. Ne sviđa mi se taj element komedije.


____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Dec 30, 2021 1:52 am
Nisam je gledala. Interesantne su mi venecuelanske serije, ali nemam je u planu gledati. Priča mi nije toliko privlačna, iako ovde ima nekih meni dragih glumaca poput Norkys Batiste.
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Jan 03, 2022 5:27 pm
Razlikuje se od ostalih Hahnovih serija, nije toliko mračna baš zbog ubačene doze komedije. Ali je opet dosta bizarna, groteskna čak, jer je vizuelno veoma...šarena. Mislim, ima nekog vrištećeg šarenila u sebi koje kao da opominje gledaoce da ne smeju da se opuste i da ovo nije zabavna priča.

Ubistva su odlična sa sve belom sobom u koju ubica ("el brujo") dovodi svoje žrtve i tamo ih muči i/ili ubija, igra psihološke igrice sa njima i slično.

Storilajn sa Antoniom Paris mi je još i bolji. Cela ta misterija oko njenog nestanka drži pažnju i na kraju se dobija zadovoljavajući rasplet, osim što bih volela drugačiji tj. bombastičniji kraj za Antoniju.

Sve u svemu, dobra je serija. Možda malo razvučena, ali ok.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Jan 11, 2022 12:02 pm
118. Mi pecado

(Televisa, 2009.)


Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Mi-pecado-julian-eugenio-siller-lucrecia-maite-perroni

Trejler:



Entrada:



https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%B5_%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B5

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Jan 11, 2022 12:06 pm
Odlična je iako se nisam toliko vezala za nju da bih je ubrajala u omiljene. Meni je ovo najbolja Maitina uloga uključujući i ove brlje koje je snimala izvan Televise.

Lokacije, scenario, glumci... sve je ovdje na mjestu i ništa ne bih mjenjala. Baš je tip telenovela kakve volim. Very Happy

Na kraju bih poseban akcenat stavila na Rosario. Šteta što je Daniela nakon ovoga dobijala debilne cirkus negativke.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Tue Jan 11, 2022 3:09 pm
Mi pecado-odlična telenovela,dobro ju je Kristina opisala,ovdje je sve na mjestu;radnja,likovi,glumci...Maite Perroni i Eugenio Siller kao Lucrecia i Julián su imali jako lijepu kemiju i sviđa mi se kako je Julián napisan kao lik,odličan muški protagonist;uvijek je branio Lucreciu i njihovu ljubav,niti jednom nije posumnjao u ženu koju voli,uvijek je bio na njezinoj strani,a i Lucrecia je isto bila odlična protagonistica.Rosario isto odlična,Daniela Castro isto odlična kao i uvijek.Rosario i njezina tajna koju je ljubomorno čuvala kroz cijelu seriju i razlog njezine odbojnosti prema Lucreciji;odlično zamišljeno i napravljeno,nešto originalno i drukčije,što se ne viđa često u telenovelama;jer se na kraju otkrilo da Lucrecia i Rosario nisu samo majka i kćer nego i sestre-kćeri od istog oca (jer je Rosario silovao njezin vlastiti otac i Lucrecia je rođena kao plod tog silovanja)-jezivo Shocked affraid,Maite Perroni i Daniela Castro su rasturile sa glumom u tim scenama gdje Rosario napokon priznaje Lucreciji razlog zašto ju nikad nije voljela,odlično odglumljenje scene od strane Maite i Daniele i trenutak kad Rosario saznaje da je Carmelo silovao Lucreciu je isto odlično odglumljen,Maite i Daniela su odlično iznijele emocije u te dvije scene (Rosario saznaje da je Lucrecia bila silovana i Rosario priznaje Lucreciji da nisu samo majka i kćer nego i sestre-kćeri od istog oca)
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Thu Jan 13, 2022 5:54 pm
Nemam nijednu zamerku na ovu seriju, premda za nju nisam emocionalno vezana. Po kvalitetu je možda među najboljim Televisinim. Ceo paket je top-notch, sa sve Rosario - odlično napisanim i odglumljenim likom i slažem se za Danielu Castro. Velika je šteta kakve je uloge prihvatala u kasnijoj karijeri.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 GeMuxua
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Jan 15, 2022 11:03 pm
Jako dobra serija. Rekle ste suštinu o njoj. Nisam se ni ja emotivno vezala za nju, iako joj zaista ne mogu naći neku manu. Zanimljiva priča, lepe lokacije, potpuni paket. Rosario se sa svojim likom svakako isticala, no ni ostatak glumačke ekipe mi nije bio loš. Maite mi se sviđala u ovoj ulozi, čak mi je i njen outfil bio interesantan i drugačiji. Uživala sam u njoj!
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jan 16, 2022 8:16 am
119. Mujer de madera

(Televisa, 2004.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 17545310


Trejler:



Entrada:



https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%80%D1%86%D0%B5_%D1%83_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%83

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Webp_n20
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 64 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum