Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jan 16, 2022 8:23 am
Dobra serija zanimljivog i privlačnog sadržaja sa dobrom ekipom. Međutim, nakon što su Edith zamjenili sa A.P. Rojo sam odustala i nikad je nisam dovršila. Teško i da ću, broj epizoda joj ne ide u prilog. Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 1543461474

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Webp_n20
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Jan 17, 2022 1:18 am
Nisam gledala seriju. Volim Edith i sviđa mi se priča, ali sam je nekako zaobišla. Tu mi je najantipatičniji Jaime Camil koji mi nikada nije bio drag. Ne znam mnogo o seriji, ali s obzirom na zamenu glavne glumice koja zapravo nosi celu priču i zbog koje bi serija mogla biti vredna gledanja, nemam je nameru uvrstiti na listu. Takvim promenama unište seriju. Kad pomislim samo na Anu Patriciu Rojo koja nije ni do kolena Edith, onda mi se tek ne gleda.
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Jan 17, 2022 10:40 pm
Nisam niti ja gledala seriju,Sofia,Edith González je napustila seriju Mujer de madera jer je bila trudna,morala je izaći iz serije zbog trudnoće i kao zamjena je došla Ana Patricia Rojo iako se prvotno bilo spominjalo da će Ludwika Paleta preuzeti ulogu od Edith iako je ona već glumila drugu ulogu u seriji
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jan 23, 2022 9:04 am
120. Rubi


(Televisa, 2004.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Protag10

Trejler:



Entrada:



https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%B1%D0%B8_(%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:



____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jan 23, 2022 3:38 pm
Rubí-jedna od najboljih telenovela koje sam gledala,glumačka ekipa-ok,radnja i likovi isto.Iako sam nedavno na nekim drugim forumima naišla na komentare i raspravu da Rubí nije trebala završiti onako kako je završila i da je na kraju trebala biti sretna s Alejandrom,ja se s tim ne slažem,Rubí je dobila itekako zasluženu kaznu i imala je pravedan kraj:izubila je ono što joj je u životu bilo njavažnije i najsvetije,a to su novac i ljepota,njoj je to bilo važnije od svega i na kraju je ostala bez oboje;i bez novca i bez ljepote,jer je na kraju ostala sama,unakažena i siromašna,rugala se Maribel zbog proteze na nozi koju je morala nositi da bi mogla hodati,a ona je na kraju izgubila nogu
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Mon Jan 24, 2022 9:18 am
Opšti utisak:

Nisam je gledala kada se premijerno emitovala i kad je u mom društvu bila izuzetno popularna. Nekako mi je izazivala odbojnost. Tek me je par godina kasnije friendica ubjedila i poklonila mi DVD, a dodatna motivacija mi je bila kad sam saznala da se kasnije pojavljuje Yadhira. I eto na kraju mi postade jedna od omiljenih. Više puta sam pisala o Eleni kao liku koliko je volim i zašto kao i o njoj i Hectoru kao paru. To je definitivno ono što mi je najljepši i najprivlačniji dio ove telenovele, ali nije jedino što vuče na gledanje. Iako je priča o sponzoruši koja traži lika s parama dosta i prežvakana i iako smo takvih negativki imali već, samo što nisu bile glavni likovi, Rubina priča ostavlja mjesto za analizu i diskusiju. Ona je prije svega osoba sa više poremećaja ličnosti koje njeni roditelji previše okupuirani opstankom nisu uočili. Kada je odrasla i kada priča počinje već je bilo kasno. Njena averzija prema siromaštvu i prema tome što dosta životnih problema ne bi imale da su bile bogate je prirodna, rekla bih. S tim što je u telenovelama problem što su takvi likovi koji mrze siromaštvo uvijek negativci, no dobro, to je druga tema. Kod Rubi je problem što se ta želja za novcem udružila s njenim nakaradnim karakterom i svješću da izgledom i zavođenjem može da "riješi" budućnosti. I na kraju ono što je najžalosnije je što je zaista mogla imati sve i to dosta brzo. Uz  pomoć Maribel i Artura je mogla daleko dogurati, a i Alejandro je dosta brzo sebi izgradio ime i položaj, samim tim i finansijsku sigurnost. Međutim, sem što je bila destruktivna po druge bila je i po sebe.

Glavni junaci:

Hector je isto sjajan lik. Ne mislim na njegove postupke već na njegovu kompleksnost, slojevitost, pozadinu i način na koji je Sebastian odradio posao. Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 664804837 Maribel nije težak lik za tumačiti mada bile su dobre one scene njenog bola nakon što ju je Hector ostavio. Divna je, prava dama i veliki čovjek. Jeste imala pred kraj momente kada je išla na živce, ali generalno je milina od lika. Alejandro ništa specijelno, nema se što posebno reći. Santamarina je bio ok, ali opet, nije to bio zahtjevan lik.

Sporedne priče:

Gotovo su sve zanimljive. Cristina je divan lik i od početka do kraja je imala zanimljivu priču. Sonia Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 3331851625  Pa onda Genaro i njegova bigamija, kasnije Arturo i Elisa, Marco, Lorena... Čak je i Lola iz vecindada znala biti zabavna, jedino sam u finalnoj etapi znala premotavati njihove scene.

Glumačka ekipa:

Pun pogodak, nije moglo biti bolje odabrana. Vjerovatno i to jednim dijelim doprinosi privlačnosti ove telenovele. Što je zanimljivo, osim što su glumice dobre gotovo sve su i izuzetno lijepe. (Yadhira, Marlene, Barbara, Jacqueline, Paty, Ingrid...)

Entrada/pjesma:

Entrada mi je u TOP 3, a i pjesmu volim. Prati priču, ali je istovremeno lepršava i vedra.

Gledanje/ponovno gledanje:

U cjelosti sam je sigurno gledala 3 puta i sigurno ću i opet.

Ocjena:

9.5/10

Pola ocjene manje zbog gluposti sa Fernandom na kraju i malko smaranja oko Lole, Mariquite i onog majstora.

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Jan 29, 2022 10:12 pm
121. Sin rastro de ti


(Televisa, 2016.)

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 50_bg10


Trejler:



Entrada:



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sin_rastro_de_ti

Opšti utisak:
Glavni junaci:
Sporedne priče:
Glumačka ekipa:
Entrada/pjesma:
Gledanje/ponovno gledanje:
Ocjena:



____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Webp_n20
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6104
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sat Jan 29, 2022 10:18 pm
Kad sam naišla na nju u spisku zbunila sam se zato što sam bila 100% ubjeđena da je već bila. Pa sam prelistala cijelu temu i nisam je našla. A i dalje mi se čini da je bila, ali hajde...

Ova serija je imala sve da bude perfektna. Baš je tip priče koje me privlače. I sve je bilo divno i idealno do predzadnje epizode i samog raspleta koji je bio razočarenje najblaže rečeno. Ipak sam je ponovila, ali čisto sumnjam da ću i treći put.

Ovdje sam prvi put gledala Adrianu i zavoljela je. Divna je bila.

Entrada mi je prepredivna, kao i pjesma. Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 3466016740

____________
Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Webp_n20
Mariana
Mariana
Posts : 1122
Join date : 2017-09-11

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jan 30, 2022 2:51 pm
Sin rastro de ti-nisam gledala,ali sviđa mi se naslovna pjesma Que lo nuestro se quede nuestro-Carlos Rivera Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 10899980 Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 3466016740 Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 3331851625 Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 2082497439 Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 3689299699 Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 2601230167 ,prekrasna pjesma,iako tematika mi je zanimljiva,taj misterozni nestanak glavne junakinje,pa ponovno pojavljivanje i misterij oko toga što se s njom dogodilo zadnjih pet godina,a i prilično je kratka,ima samo 16 epizoda,možda je i pogledam
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16514
Join date : 2017-09-12

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Sun Jan 30, 2022 6:33 pm
Opšti utisak:

Kratka i slatka serija sa vrlo upečatljivom i privlačnom pričom. Jaka hemija između glavnog para i njihova nesvakidašnja priča puna misterije i zapleta me je toliko vukla da je gledam, da sam je pogledala u jednom dahu. Nažalost, zabrljali su kraj koji nije bio na nivou celokupne serije. No i pored toga smatram da je serija urađena na ozbiljniji i kvalitetniji način od onih na koje smo navikli od Televise. Šteta što ostaje oskrnavljena sa lošom završnicom.

Glavni junaci:

Divan glavni par. Adriana je i pre ove serije postala jedna od meni najdražih glumica, zbog čega sam se i odlučila dati šansu ovoj seriji. Svidela mi se u paru sa Danilom, bili su dobar tandem. No definitivno moram zaključiti da je ona tome zaslužna jer je izvukla maksimum iz njega. Danila smatram lošim glumcem kojeg ni fizički izgled ne izvlači. Ovo je bila jedna od retkih uloga gde mi je bio drag.

Glumačka ekipa:

Celokupna ekipa je bila na nivou. Tome svakako doprinosi i jaka negativka koju je fino odradila Ana Layevska. Od ostalih glumaca koji su mi ostali upečatljivi su bili José Elías Moreno, Gema Garoa i Roberto Blandón. Jedino mi fizički nije prijao Juan Martin Jáuregui. On je glumački jako dobro potkovan, no nije za uloge zavodnika i glavnih junaka ovog tipa. Ne znam zašto ga forisiraju u takvim ulogama. Nije mi bio par sa Adrianom.

Entrada/pjesma:

GENIJALNO! Rekla bi da bolje od ovoga ne može. Seriju ću između ostalog pamtiti po predivnoj pesmi "Que lo nuestro se quede nuestro" koju slušam i dan danas. Prolaze me trnci na tonove te pesme koliko je divna..

Gledanje/ponovno gledanje:

S obzirom da spada u red meni dragih serija, definitivno ću je reprizirati. Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 3466016740
Sponsored content

Telenovele: Što mislite o...? - Page 65 Empty Re: Telenovele: Što mislite o...?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum