Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Thu Jan 09, 2020 8:30 pm
Marcial & Frida...Neponovljivi i unikatni, čak i kad umiru I love you Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

Neka teška i zahtjevna scena za snimiti.

Npr. Julijin skok i pad na auto u Sin rastro de ti...




Moja želja...bilo kakva scena iz bilo koje meni drage telenovele, a da nije ni Televisina ni Telemundova Very Happy

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Thu Jan 09, 2020 9:28 pm
Da, Julijin skok mi je nezaboravan. Pogotovo što je to uradila kada je već bila svijesna da se brzo oporavlja i da će proći bez posledica. To je dobra strana njene tužne priče. Ono, zapali joj se stan na 5.spratu i ona će lagano moći da skoči kroz prozor i da joj ne bude ništa. Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

A tvoja želja:



Moja želja: najgluplja entrada ikad.

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Sun Jan 12, 2020 10:12 pm
Ono, zapali joj se stan na 5.spratu i ona će lagano moći da skoči kroz prozor i da joj ne bude ništa.

Pozitivna strana naučnog progresa Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

Drago mi je što si postavila scenu iz MEMTG-a, jer mi je palo na pamet da ove godine repriziram neku od serija Martina Hahna (MEMTG, LVJ ili možda LMDJ) Very Happy

najgluplja entrada ikad

Ne znam da li je najgluplja ikad, ali da je glupa - glupa je, sa sve pesmom  Rolling Eyes



Moja želja...scena u kojoj se pojavljuje neki od mojih *omiljenih* klišeja iz telenovela  Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Tue Jan 14, 2020 2:44 pm
Drago mi je što si postavila scenu iz MEMTG-a, jer mi je palo na pamet da ove godine repriziram neku od serija Martina Hahna (MEMTG, LVJ ili možda LMDJ)

I ti si podlegla čarima repriziranja onoga za što već znaš da je dobro. Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

Ne znam da li je najgluplja ikad, ali da je glupa - glupa je, sa sve pesmom

Ova mi spada među najglupljim, ako nije i najgluplja. U stvari, ne! Ima i LFMB. affraid

scena u kojoj se pojavljuje neki od mojih *omiljenih* klišeja iz telenovela

Razmišljala sam o Teresinom lažnom abortusu u LC, ali ipak ovo...


Mislim da si ovako to sročila: Ne mjenjaj frizuru jer te ni majka neće prepoznati. Ostvari mi želju... - Page 2 1543461474  Međutim, staviću scenu koja mi spada među najdražim, ali prisutan je taj momenat u kojem osobu niko ne prepoznaje jer je promijenila fizički izgled. Ipak, koliko taj kliše je koliko toliko bio pametnije odrađen u ovoj seriji. U ovoj sceni je bar nekome "ličila" na Gabrielu.







Moja želja:

Slika latino glumice koja mi je draga, ali ne ulazi u najuži krug omiljenih.

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Wed Jan 15, 2020 9:33 pm
Scena iz "La Patrone" je dobra, dođe kao light verzija tog klišea Ostvari mi želju... - Page 2 1543461474

Mislim da si ovako to sročila: Ne mjenjaj frizuru jer te ni majka neće prepoznati.

Aha i to sam bila inspirisana jednom telenovelom (Acorralada) u kojoj majka bukvalno nije prepoznala sina kada je promenio fizički izgled (čitaj: promenio frizuru, pustio malo brade i nataknuo naočare) Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

Slika latino glumice koja mi je draga, ali ne ulazi u najuži krug omiljenih.

Paty Diaz recimo  Very Happy

Ostvari mi želju... - Page 2 File


Moja nova želja...neka od omiljenih mi entrada Very Happy

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Thu Jan 16, 2020 11:39 am

 Aha i to sam bila inspirisana jednom telenovelom (Acorralada) u kojoj majka bukvalno nije prepoznala sina kada je promenio fizički izgled (čitaj: promenio frizuru, pustio malo brade i nataknuo naočare)    

Haha! lol! Nisam imala to zadovoljstvo da je gledam. Ja jesam imala ispada jer imam problem što uopšte ne pamtim lica, i zna mi se desiti da nekog ne poznam posebno ako je nešto u izgledu promjenio. To važi, naravno, za ljude koje rijetko viđam i ne provedem s njima mnogo vremena. Ne znam da li moj problem što ne pamtim lica (bukvalno danas mogu nekog vidjeti na par minuta, a onda ga sutra ne prepoznati) ima veze s kratkovidošću. Ostvari mi želju... - Page 2 2729517241 Uglavnom, super bih se snašla u tim ulogama gdje ne prepoznaš nekog ako ofarba kosu.  Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

Inače, dešava mi se da prije nekog poznam po glasu nego po faci, to uključuje i glumce. Kao npr. Tinkerov brkati saradnik u Seleni. Glumca sam gledala 3 puta, a meni njegov glas bio poznat iz CET.  Ostvari mi želju... - Page 2 1543461474


Da, draga mi je Paty. I love you

Entrada:



A želja: slika neke ličnosti koju volim iz neke od serija izvan područja Latinske Amerike

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Fri Jan 17, 2020 8:18 pm
Uglavnom, super bih se snašla u tim ulogama gdje ne prepoznaš nekog ako ofarba kosu.

Ostvari mi želju... - Page 2 3665418065 Ostvari mi želju... - Page 2 3665418065 Ostvari mi želju... - Page 2 3665418065

Sa DEE entradom si mi dala još jednu ideju za repriziranje  Ostvari mi želju... - Page 2 2078043430

slika neke ličnosti koju volim iz neke od serija izvan područja Latinske Amerike

Ne verujem da sam pogrešila  Very Happy

Ostvari mi želju... - Page 2 96753

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 GeMuxua
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Fri Jan 17, 2020 8:46 pm
Zaboravih želju...Slika nekog meni omraženog muškog lika iz telenovela

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 GeMuxua
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6049
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Wed Jan 22, 2020 2:11 pm
Sa DEE entradom si mi dala još jednu ideju za repriziranje

Sad ću ti dati još jednu.  Very Happy

Slika nekog meni omraženog muškog lika iz telenovela

Mislim na njega.  Very Happy

Ostvari mi želju... - Page 2 Marido-en-alquiler-262943l-480x480-b-3d1ca013

Ne verujem da sam pogrešila  

Nisi Ostvari mi želju... - Page 2 2355236270 Ostvari mi želju... - Page 2 2355236270 Ostvari mi želju... - Page 2 2355236270  I dobar je izbor slike. Very Happy

Moja nova želja: poster neke od najdražih telenovela.

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 Granho16
Ana
Ana
Admin
Posts : 3211
Join date : 2017-09-14
Age : 32
Location : Casterly Rock

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Wed Jan 22, 2020 10:09 pm
Sad ću ti dati još jednu.

Sjajno, MEA mi je baš onako letnja telenovela, tako da je dodajem na spisak za drugu polovinu godine Very Happy

A sa ovim govedom Kikeom si pogodila, naporan je na jedinstven način silent

poster neke od najdražih telenovela

The Rubi Ostvari mi želju... - Page 2 610785387

Ostvari mi želju... - Page 2 280full


Moja želja...Scena iz bilo koje telenovele u kojoj se pojavljuje neki glumac/glumica kojeg/koju smatram precenjim/om, a da je u toj sceni demonstrirano zašto je dotični/a precenjen/a tj. scena u kojoj je ta osoba pokazala da nije dostojna popularnosti koju ima Very Happy

____________
Ostvari mi želju... - Page 2 GeMuxua
Sponsored content

Ostvari mi želju... - Page 2 Empty Re: Ostvari mi želju...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum